• Обновено
Злато Колекција Мистична Светлина, Смета Крстот Бод За Полнење

Злато Колекција Мистична Светлина, Смета Крстот Бод За Полнење

Buyers rating:
DEN 341.52

Залиха

Комплет содржи памук везови конец, злато, или конец, измешани со вжарено, 18-каратно морнарица Aida ткаенина, игла, и лесни инструкции.Вклучува лесен-за-читање multicolor табелата.Големината на рамката : 5" x 7" без мат, 8" x 10" со мат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Смета Крст-Крои Колекции за Возрасни, Елегантна Жена Шема Претходно Печатени Крстот Бод Смета Колекции, 11CT Крстот Бод Печат Комплет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Смета Крст-Крои Колекции за Возрасни, Елегантна Жена Шема Претходно Печатени Крстот Бод Смета Колекции, 11CT Крстот Бод Печат Комплет

Бидејќи тоа се користи вода растворлив печатење во боја, ве молиме да не го добие влажни пред да се заврш

DEN 383.76
Печат Крстот Бод Комплет Глувци Глувчето Бебе и Месечината 11CT Смета Крстот Бод Комплет DIY Вез за полнење за Возрасни Деца Ѕид
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Печат Крстот Бод Комплет Глувци Глувчето Бебе и Месечината 11CT Смета Крстот Бод Комплет DIY Вез за полнење за Возрасни Деца Ѕид

СПЕЦИФИКАЦИЈА:Печат на Платно Големина : 25x30cm / 10x12inch Материјал : Платно,Памук Крстот Бод Платно : 11 CT.Па�

DEN 191.76
Печат Крстот Бод за Полнење за Возрасни Почетници Шарени Пеперутка 16X20 инчен 11CT Смета Крстот Бод Везови Колекции за Дневна Соба
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Печат Крстот Бод за Полнење за Возрасни Почетници Шарени Пеперутка 16X20 инчен 11CT Смета Крстот Бод Везови Колекции за Дневна Соба

Можете да ни ги испратите сликите што сакате да го персонализирате По embroidering, користете неутрален детер

DEN 290.40
Вез се Сметаат крстот бод комплет Charivna мит М-18 Лавови на карпите , кралот на ѕверови , Лавови , Камен, Шума , 55x39 cm / 21.65x15.35
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Вез се Сметаат крстот бод комплет Charivna мит М-18 Лавови на карпите , кралот на ѕверови , Лавови , Камен, Шума , 55x39 cm / 21.65x15.35

Производителите Charivna мит.Големина : 55x39 cm / 21.65x15.35 во.Од аспект на везови Производители Charivna мит Ткаенин�

DEN 1103.76
DIY 5D Дијамант Сликарство Комплет, Полн Дијамант Везови Кристал Крстот Бод Уметност Занает Понуда за Дома Ѕид Оркестарот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DIY 5D Дијамант Сликарство Комплет, Полн Дијамант Везови Кристал Крстот Бод Уметност Занает Понуда за Дома Ѕид Оркестарот

Отвори кутијата и да ја провери дијамант подготви специјални алатки.Остатокот од дијаманти може да се с

DEN 263.52
OUBEY DIY 5D Дијамант Слика од Бројот Комплет, Целосна Вежба Секси Љубовник Кристал Везови Крстот Бод Снабдување Уметност Занает
 • Обновено
Ценетост на стоката:

OUBEY DIY 5D Дијамант Слика од Бројот Комплет, Целосна Вежба Секси Љубовник Кристал Везови Крстот Бод Снабдување Уметност Занает

DIY дијамант сликарство може да ја подобри вашата рацете на способност и да биде добра врска и искуство з

DEN 311.76
DIY 5D Дијамант Сликарство Комплет, Полн Дијамант Везови Кристал Крстот Бод Уметност Занает Понуда за Дома Ѕид Оркестарот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DIY 5D Дијамант Сликарство Комплет, Полн Дијамант Везови Кристал Крстот Бод Уметност Занает Понуда за Дома Ѕид Оркестарот

Се применува соодветна сума на дијамант лепило на пен.Додадете Повеќе Забава за Животот Diy дијамант сли

DEN 1439.76
Zanbee Печат Крстот Бод Комплет Мини Маус Смета Крстот Бод Комплет DIY Вез за полнење за Возрасни Деца Почетници Ѕид Оркестарот 30x35cm
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Zanbee Печат Крстот Бод Комплет Мини Маус Смета Крстот Бод Комплет DIY Вез за полнење за Возрасни Деца Почетници Ѕид Оркестарот 30x35cm

СПЕЦИФИКАЦИЈА:Печат на Платно Големина : 30x35cm / 12x14inch Материјал : Платно,Памук Крстот Бод Платно : 11 CT.Па�

DEN 287.76
Grand Teton Националните K459 Смета Крстот Бод КОМПЛЕТ2. Конци, Игли, Ткаенини и 4 Печатени Боја Шеми Внатре. Вез Модел Комплет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Grand Teton Националните K459 Смета Крстот Бод КОМПЛЕТ2. Конци, Игли, Ткаенини и 4 Печатени Боја Шеми Внатре. Вез Модел Комплет

Вез Обрачот не се вклучени.Големина на 16 смета AIDA : 23.81 x 23.81 cm 9.37 x 9.37 инчи 150 x 150 бода.Вклучува : Поставување

DEN 600.00
F Fityle Крстот Бод Колекции, Лесно Модели Вез за Девојки Занаети, Крос-Бод Материјали Везана, Подарок за Роденден, Свадба, Божиќ
 • Обновено
Ценетост на стоката:

F Fityle Крстот Бод Колекции, Лесно Модели Вез за Девојки Занаети, Крос-Бод Материјали Везана, Подарок за Роденден, Свадба, Божиќ

* Крстот бод за полнење не се готови.Што треба да заврши со себе Пакетот вклучува везови ткаенина, конец,

DEN 359.76
Голема Големина!Европскиот Град Смета Крстот Бод 11CT 14CT DMC Крстот Бод DIY Крстот Бод за Полнење за Везови Дома Декор Везана -
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Голема Големина!Европскиот Град Смета Крстот Бод 11CT 14CT DMC Крстот Бод DIY Крстот Бод за Полнење за Везови Дома Декор Везана -

Боја : утринското сонце, Крстот Бод Ткаенина КТ број : 14 CT Печатена Форма.Стил : Европа.Употреба : Слики.Пл�

DEN 643.20
DIY 5D Дијамант Сликарство Комплет, Полн Дијамант Булдог Везови Кристал Крстот Бод Уметност Занает Понуда за Дома Ѕид Оркестарот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DIY 5D Дијамант Сликарство Комплет, Полн Дијамант Булдог Везови Кристал Крстот Бод Уметност Занает Понуда за Дома Ѕид Оркестарот

Платно Големина : 35.Исто така тоа станува толку благодарна кога сликата е завршена.Ве молиме рамка со оч�

DEN 1151.76