• Обновено
Smart Watch за Android и iOS Телефони се Компатибилни со iPhone, Samsung, HCHLQL 1.75 Инчен екран на допир Фитнес Тракер Bluetooth Smartwatch со Повик/SMS/отчукувањата на Срцето/Pedometer за Мажи Жени Дец

Smart Watch за Android и iOS Телефони се Компатибилни со iPhone, Samsung, HCHLQL 1.75 Инчен екран на допир Фитнес Тракер Bluetooth

Buyers rating:
DEN 959.76

Залиха

4 над паметни телефони.Тој е дизајниран да ви помогне да дознаете повеќе, па може да се постигне повеќе.Никогаш нема да пропуштите повик и некоја порака.Секогаш остане во знаете. 【БАТЕРИЈАТА ИЗГРАДЕН ЗА ИЗДРЖЛИВОСТ】- Овој часовник е долга-трајни батеријата може да се обратите за повеќе од еден ден на еден полнење, USB кабел со магнетни држачи за прилепува да прстени за да се види случај назад.Синхронизација со вашиот телефон за да остварите или да одговорите на повик, правото на вашиот зглоб. 11 Спортски Режими Фитнес Тракер HCHLQL smart watch вклучува 11 спортски начини да се помогне да се кандидира на вашиот ден и да бидете активни : Одење, Трчање, возење Велосипед, Крстоносните, Јаже skiping, болки во Стомакот навивам итн.Овој паметен види со прифатлива цена, што е многу добар подарок за пријатели и членови на семејството да им помогне да Останете Активни и Останете Здрави. 【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН SMARTWATCH】- Ова smartwatch вклучува повеќе практични функции, го следи вашето реално време отчукувањата на срцето, чекор брои, калории изгори, спиење фаза на податоци.Полнење до 80% за помалку од еден час.Спиење Следи & отчукувањата на Срцето Следење На smartwatch песни вашиот сон автоматски, мерење на длабок сон, лесно спиење и се будам на спиење. (Вие само може да ги видите известувањата, не може да одговори.Ако производот ќе примите има било какви проблеми со квалитетот, не е задоволен или оштетени во употреба, Само Контактирајте со Нас, ние ќе го замени тоа за вас бесплатно или да ви даде 100% безусловна наплата. 【ОСТАВЕТЕ го ВАШИОТ ТЕЛЕФОН ВО ЏЕБОТ】- HCHLQL Smart Watch ви дава слобода да повик/ примите и читате СМС пораки и СНС известувања директно до вашиот фитнес тракер (вклучувајќи СМС, Facebook, Whatsapp, Twitter, Instagram, Facebook Messenger, Скопје, и повеќе).HCHLQL Стилски Најновите Фитнес Паметен Часовник, совршено компатибилни со IOS Android, сите функции на поддршка IOS Андроид 5.Компатибилен со повеќето i OS 8.0 & Андроид 4.HCHLQL smart watch е само да се направи вашиот живот попаметни!Сè што Ви Треба за Вашиот Зглоб.SMART ЖИВОТ!.Мулти Стил Dial Вклучите!Smart Watch обезбедува спектар на кул бирање, десктоп лизгачки лево и десно, со менувањето на вашиот омилен стил.Преземете и инсталирате на СТАН, се врзуваат овој smartwatch во вашиот мобилен телефон.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Bluetooth Smartwatch за Мажи Жени Калории Контра отчукувањата на Срцето Следење Телефонски Повик Крвен Притисок Водоотпорен Smart
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Bluetooth Smartwatch за Мажи Жени Калории Контра отчукувањата на Срцето Следење Телефонски Повик Крвен Притисок Водоотпорен Smart

"Мултифункционален : Pedometer : чекори,калории,дистанца Heart Rate Монитор / Крвен Притисок Bluetooth Повик Спортск

DEN 456.00
ZTYY Smart Спорт Види F5 отчукувањата на Срцето Tracker GPS, Мулти-Спортски Режим IP67 Водоотпорен Спиење Фитнес Тракер Smartwatch
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ZTYY Smart Спорт Види F5 отчукувањата на Срцето Tracker GPS, Мулти-Спортски Режим IP67 Водоотпорен Спиење Фитнес Тракер Smartwatch

【Barometric притисок】Целосно да се користат под точка на западно притисок сензор за мерење на атмосферскио

DEN 300.00
FFENFEI Бендови Компатибилен за Fitbit Полнење 5, Две-Боја Меки Силиконски Рака Спортски Smartwatch Рака Хривнија Прилагодливи Замена
  • Обновено
Ценетост на стоката:

FFENFEI Бендови Компатибилен за Fitbit Полнење 5, Две-Боја Меки Силиконски Рака Спортски Smartwatch Рака Хривнија Прилагодливи Замена

⌚【Компатибилни Модели】На трајни спорт бендови совршено дизајниран за Fitbit Полнење 5 smart watch.(Забелешка :

DEN 179.76
Спортски Види,Winnes Smart Хривнија Фитнес Тракер IP67 Водоотпорен Екран во Боја отчукувањата на Срцето Следи Спиење Следи со Pedometer
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Спортски Види,Winnes Smart Хривнија Фитнес Тракер IP67 Водоотпорен Екран во Боја отчукувањата на Срцето Следи Спиење Следи со Pedometer

★[Здравје Асистент] : Автоматски Мерка Отчукувањата На Срцето, Крвниот Притисок.Smart Хривнија Фитнес Тра�

DEN 2063.52
LULUZ Smart Watch, 1.44 инчен Надгради Екран Smartwatch, Спиење Следи Водоотпорен Види, Мажи Жени Активност Фитнес Тракер Види, Спортски
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LULUZ Smart Watch, 1.44 инчен Надгради Екран Smartwatch, Спиење Следи Водоотпорен Види, Мажи Жени Активност Фитнес Тракер Види, Спортски

⌚⌚Лесни&Персоналните Види Лица—1.44 инчен TFT екран во боја ,лесни, убави и модерни, што ќе ви овозможи да �

DEN 887.76
Smart Watch за Мажи со Температурата на Телото Здравје и Фитнес Види Bluetooth Повик отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Spo2 Следи
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Smart Watch за Мажи со Температурата на Телото Здравје и Фитнес Види Bluetooth Повик отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Spo2 Следи

★ Мулти Спортски Режими & HD dial теми ★ Тоа евиденција на вашите здравствени податоци (чекор калории дале�

DEN 959.76
Smart Здравје Повик Види Двоен Режим Повик Температура Мерење Спиење Следење 24 часа во текот на отчукувањата на Срцето Здравствен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Smart Здравје Повик Види Двоен Режим Повик Температура Мерење Спиење Следење 24 часа во текот на отчукувањата на Срцето Здравствен

5 ММ (должина, ширина и висина) Стан јазик : руски, Индонезија, германија, Италија, чешка, Јапонски, францус

DEN 5736.00
hhscute Smart Watch,Smart Watch за Деца 10-12 Паметни Часовници Паметни Часовници за Деца 1.54-инчен HD Екран Деца Паметни Часовници
  • Обновено
Ценетост на стоката:

hhscute Smart Watch,Smart Watch за Деца 10-12 Паметни Часовници Паметни Часовници за Деца 1.54-инчен HD Екран Деца Паметни Часовници

Децата се паметни часовници може да се слуша музика, да се стимулира детските интереси и хобија.Постоја�

DEN 560.40