• Обновено
YLB P8 Плус 1.69 Инчен 2021 Smart Watch Мажите Целосна Допир Фитнес Тракер Ip67 Водоотпорен Женски GTS 2 SmartWatch за Xiaomi Мобилен Телефон, (Боја : Црна со Рака) (Боја : Розова со 5 Ремени)

YLB P8 Плус 1.69 Инчен 2021 Smart Watch Мажите Целосна Допир Фитнес Тракер Ip67 Водоотпорен Женски GTS 2 SmartWatch за Xiaomi Мобилен

Buyers rating:
DEN 887.76

Залиха

Colmi P8 Плус е нашата најнова генерација,најекономичната smart watch.Во оваа нова верзија,colmi P8 Плус Smart Watch има нов 1.69 "колор дисплеј и целосна осетлив на допир,кој тапа и лизгање,така лесен за читање и функција.Меки силиконски табела појас прави COLMI P8 плус светлина удобно,удобно носење,4 убави бои,опремени со појавување на меѓусебно бендови.COLMI P8 Плус и P8 P8 плус надградба : Екран : надградба од 1.4 инчи да 1.69 inches Screen резолуција : Надградба од 240 * 240 резолуција до 240 * 280 резолуција.Батерија : Надградба од 170 MAH да 190 MAHWaterproof : Надградба од IPX7 да IP67 New карактеристики : Ротирање на копчето за да работат на часовникот.Повеќе меморија,новиот UI интерфејс.останете здрави> Спорт : Сите-ден активности за следење,IP67 водоотпорен,8 движење модели,stopwatches,спортски податоци извештаи.> Здравје : 24/7 отчукувањата на срцето,крвниот притисок,крвта со кислород,спиење следење и скала песна,песна на вашиот менструален циклус.> Живот : Smartphone Известување,Аларм Часовник,Време,Shutter,Контрола Музика,Повеќе од 100 Раце.(Поддршка на сопствени страна на лицето.)Тоа е инспириран да се одржи инспирација во животот до 7 дена на животниот век на батеријата.Language Push информации : Поддршка на сите languages Smart Види Јазик : Chinese App Јазик : Кореја,норвешки,Хинди,Индонезиски,Pashku,Поедноставен Кинески,Традиционален Кинески.Пакет Included P8 плус smart watch * 1 User Прирачник * 1cable * 1 Colmi службен store Authentic colmi smart chink е произведен и дизајниран во висок квалитет на материјалите,и тие се секогаш квалитет на тестови пред да замине на фабриката.Овие стандарди не се изградени поради counte.Екран : надградба од 1.4 инчи да 1.69 инчи.Резолуцијата на екранот : Надградба од 240 * 240 резолуција до 240 * 280 резолуција.Спорт : Сите-ден активности за следење,IP67 водоотпорен,8 движење модели,stopwatchs,спортски податоци извештаи.Здравје : 24/7 отчукувањата на срцето,крвниот притисок,крвта со кислород,спиење следење и скала песна,песна на вашиот менструален циклус.Живот : Smartphone известување,аларм часовник,време,shutter,контрола музика,повеќе од 100 рака површини.(Поддршка на сопствени страна на лицето.).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Спортски Види,Winnes Smart Хривнија Фитнес Тракер IP67 Водоотпорен Екран во Боја отчукувањата на Срцето Следи Спиење Следи со Pedometer
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Спортски Види,Winnes Smart Хривнија Фитнес Тракер IP67 Водоотпорен Екран во Боја отчукувањата на Срцето Следи Спиење Следи со Pedometer

★[Здравје Асистент] : Автоматски Мерка Отчукувањата На Срцето, Крвниот Притисок.Smart Хривнија Фитнес Тра�

DEN 2063.52
NCHEOI GPS Часовници за Мажи Жени Спорт Фитнес Trackers отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Спиење Следи Чекор Контра Pedometer
  • Обновено
Ценетост на стоката:

NCHEOI GPS Часовници за Мажи Жени Спорт Фитнес Trackers отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Спиење Следи Чекор Контра Pedometer

Smart watch tracker следи срцето 24 / 7, обезбедување на вас со ситедневна нега.Smartwatches, иако тие можат да го следат в

DEN 3317.76
Бизнис Smartwatch за Мажи за Здравствено Управување со отчукувањата на Срцето на Крвта со Кислород Обичај Dial Водоотпорен E-20 Цинк
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Бизнис Smartwatch за Мажи за Здравствено Управување со отчукувањата на Срцето на Крвта со Кислород Обичај Dial Водоотпорен E-20 Цинк

【Време на пристигнување】 : Општи пристигнување време : 816 дена ; Тоа може да потрае 1620 денови за испорака

DEN 571.20
FFENFEI Бендови Компатибилен за Fitbit Полнење 5, Две-Боја Меки Силиконски Рака Спортски Smartwatch Рака Хривнија Прилагодливи Замена
  • Обновено
Ценетост на стоката:

FFENFEI Бендови Компатибилен за Fitbit Полнење 5, Две-Боја Меки Силиконски Рака Спортски Smartwatch Рака Хривнија Прилагодливи Замена

⌚【Компатибилни Модели】На трајни спорт бендови совршено дизајниран за Fitbit Полнење 5 smart watch.(Забелешка :

DEN 179.76
CA0163 Месечината Јин-Јанг Кожа Smart Watch Бенд Рака за Фосилни Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни HR географска Ширина, Хибридни
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CA0163 Месечината Јин-Јанг Кожа Smart Watch Бенд Рака за Фосилни Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни HR географска Ширина, Хибридни

100% Сосема нов и висок квалитет на Фосилните Хибрид Smartwatch Нејт, Хибридни Smartwatch HR географска Ширина, Хибри

DEN 974.40
Фитнес Тракер, Whuooad Активност Tracker се Види со отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Монитор Водоотпорен IP67 Smart Фитнес Бенд
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Фитнес Тракер, Whuooad Активност Tracker се Види со отчукувањата на Срцето Крвен Притисок Монитор Водоотпорен IP67 Smart Фитнес Бенд

Fitness Watch : LCD екран во боја и IP67 водоотпорен : 0.96 LCD 160 * 80 резолуција на екран во боја обезбедува одлични HD кв

DEN 350.16
DFFFGGX Фитнес Тракер, Smart Watch отчукувањата на Срцето Следење на Активност Tracker,IP67 Водоотпорен 15 Дена Долго Чекање со Чекор
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DFFFGGX Фитнес Тракер, Smart Watch отчукувањата на Срцето Следење на Активност Tracker,IP67 Водоотпорен 15 Дена Долго Чекање со Чекор

【 Екран во боја Проверите повик, календар, SMS и СНС (Facebook, Whats App, Скопје, Instagram, и Твитер) известувања и текс

DEN 2316.00
YBZS Хривнија Smart Нараквица, HD Боја Временската Прогноза, Водоотпорен отчукувањата на Срцето, Крвниот Притисок, Здравје за Детекција,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

YBZS Хривнија Smart Нараквица, HD Боја Временската Прогноза, Водоотпорен отчукувањата на Срцето, Крвниот Притисок, Здравје за Детекција,

УБАВИ ПОДАРОЦИ : се Повеќе и повеќе жени се почнуваат да се погледне на H8 smart нараквица.Жените зглоб стил

DEN 2275.20
Паметни Часовници за Мажи Жени,1.22 Целосен Екран на Допир,IP67 Водоотпорен Pedometer, да се Види со Спиење Монитор, Smart Watch
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Паметни Часовници за Мажи Жени,1.22 Целосен Екран на Допир,IP67 Водоотпорен Pedometer, да се Види со Спиење Монитор, Smart Watch

(Smart watch за i Phone и Android Телефон) Компатибилен со повеќето i OS 8.0 & Андроид 4.4 над паметни телефони за да се доб

DEN 959.76
Smart Здравје Повик Види Двоен Режим Повик Температура Мерење Спиење Следење 24 часа во текот на отчукувањата на Срцето Здравствен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Smart Здравје Повик Види Двоен Режим Повик Температура Мерење Спиење Следење 24 часа во текот на отчукувањата на Срцето Здравствен

5 ММ (должина, ширина и висина) Стан јазик : руски, Индонезија, германија, Италија, чешка, Јапонски, францус

DEN 5736.00