• Обновено
22 Пакет Fitbit Обратно 3 Спорт Бенд Додатоци Watchbands, 22 Боја Класична Замена TPU Види Бенд со Нерѓосувачки Тока за Fitbit Обратно 3 Smartwatch Големи Мали (22 пак, Мали)

22 Пакет Fitbit Обратно 3 Спорт Бенд Додатоци Watchbands, 22 Боја Класична Замена TPU Види Бенд со Нерѓосувачки Тока за Fitbit Обратно

Buyers rating:
DEN 623.76

Залиха

Дизајниран за Fitbit Обратно 3 / Fitbit Смисла , Фитнес тракер НЕ се вклучени.На располагање и во двете мали и големи димензии, Мала големина за 5.5" - 7.1" зглоб, Големи Димензии за 7.1" -8.9" зглоб.Врвен квалитет:направен од флексибилни еластомер TPU водоотпорен материјал да ви донесе удобно носење искуство.Тоа не малку, бришење или иритираат вашата кожа.Генијален Дизајн : Надгради и подобри-изградена брзо ослободување иглички карактеристики стабилен и сигурен перформанси, две трајни затворач со рецка, која се заклучува на вашиот обратно 3 /Смисла да се види прецизно и сигурно.Обичај Изградена брзо ослободување иглички ви овозможи да се направи брз, лесен регулирање на Отстраните off / on.Подолг живот и повеќе здрав користи за секојдневно се замени различни бои бендови.Било какви прашања ве молиме да контактирате со нас преку "контактирајте со продавачот" преку е-маил секое време.Компатибилни Модели : Само компатибилни за Fitbit Обратно 3 и Fitbit Сенце Само, не за друг модел .Ве молиме обрнете внимание на тоа пред да се купуваат.Премиум Материјал Направен од висок квалитет на TPU гума.Тоа е удобно,еко-пријателски и безбеден за човечката кожа.Лесен и Duable Умерена мекост, удобен за носење .Компресија на калапи, цврсти и издржливи.Лесно и директно инсталирање и отстранување.Воодушевен Различни Боја 22 боја и 2 големина на располагање, спортски и модерен, создава силна изјава за себе Pratical Функција класичната замена бендови за Fitbit Обратно 3 и Fitbit Смисла Фитнес Trackerare пот,дожд, поздравниот и отпорен на вода, наменета за висок интензитет на вежбање.Како да се одржи на aczer-Y Fitbit Обратно 3 и Чувство Фитнес Тракер replacment бендови : 1. Ве молиме имајте на површината се чисти , може да се исплакнете бенд со вода и избришете ја со триење на алкохол. 2. Ventilative околина помага да го продолжи животниот век на бендови.Кога напорно вежбање , ќе е подобро да се симне на врвката за околу рака за да се избегне потење .Сува пот исклучите вашите раце, а потоа да носат тоа повторно.Пакет содржина : исто како на првата слика!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Компатибилен со Samsung Galaxy Види 46mm/Опрема S3 Граница/Класичен Бендови, 22mm Брзо Ослободување Кожа Види Бендови, Вистинска
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Компатибилен со Samsung Galaxy Види 46mm/Опрема S3 Граница/Класичен Бендови, 22mm Брзо Ослободување Кожа Види Бендови, Вистинска

ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ замена бендови компатибилен со Samsung Galaxy Види 46mm / Опрема S3 Граница / опрема S3 Клас�

DEN 167.76
DABAOZA Компатибилен Apple Види Бенд 40mm 44mm со Случајот, Bling Жените Девојка Dressy Кристал Бенд со Сјајна Заштитна Bling Браник
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DABAOZA Компатибилен Apple Види Бенд 40mm 44mm со Случајот, Bling Жените Девојка Dressy Кристал Бенд со Сјајна Заштитна Bling Браник

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот [Компатибилни Модели] : ве Молиме пров�

DEN 383.76
BaiHui Титаниум Бенд Компатибилен со Fenix 5X/6X Бендови,26mm Титаниум Метал Брзо Ослободување Лесно се Вклопуваат Замена Види Рака
  • Обновено
Ценетост на стоката:

BaiHui Титаниум Бенд Компатибилен со Fenix 5X/6X Бендови,26mm Титаниум Метал Брзо Ослободување Лесно се Вклопуваат Замена Види Рака

3" зглобовите.Прилагодливи Рака Должина & Флексибилни Линкови☞Флексибилни линкови овозможува за индив�

DEN 1223.76