• Обновено
Moolia Компатибилен со Apple Види Бенд 38/40mm Метал Жените Замена Рака Хривнија за iWatch Серија 6 5 4 3 2 1

Moolia Компатибилен со Apple Види Бенд 38/40mm Метал Жените Замена Рака Хривнија за iWatch Серија 6 5 4 3 2 1

Buyers rating:
DEN 287.76

Залиха

✿Компатибилни МоделиКомпатибилен со Apple Види Серија 6, Серија 5, Серија 4, Серија 3, Серија 2, Серија 1, Види Nike+, Apple Издание, Apple се Види Хермес, SE. 38mm 40mm или 42mm 44mm. ✿Совршена Големина 38mm/40mm 42mm/44mm се вклопува 5.5" - 8" (140mm - 204mm) зглоб и 0.87" (22mm) во ширина.Овој бенд може да се прилагодат со отстранување на линкови.Нема алатка е потребно,лесно да се преземе за вклучување/исклучување. ✿Различни Бои Црни, Шампањ, Сребро, Pink Gold, Rose Silver, да го персонализирате вашиот Apple види и да го истакнете вашиот уникатен вкус, која одговара на вашето расположение и облека во секојдневниот живот. ✿Моден Дизајн Уникатен овална линкови стилски дизајн, ќе направи да изгледаат повеќе посебни без оглед на тоа кога или каде што го носат. ✿Висок Квалитет Врежан од премиум метал, го спречува кожата од иритација, лесни и издржливи, многу удобен за носење.Ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС во прв пат ако доби неисправни предмети.Доаѓа со адаптер и отстранување toolin на бендот, го прави многу полесно да се замени види бенд и практично да се прилагоди на големината за да се вклопи во вашиот зглоб.Исклучителна пакување е исто така погоден како подарок.12 месеци не-кавга гаранција.Прифати се врати, ако не сте задоволни со квалитетот.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

KKFA Случај+рака За да се Види 46mm S3 За Huawei Види GT 2 46mm Види Бенд Сите Околу Заштитна Види Додатоци (Боја : 5, Големина :
  • Обновено
Ценетост на стоката:

KKFA Случај+рака За да се Види 46mm S3 За Huawei Види GT 2 46mm Види Бенд Сите Околу Заштитна Види Додатоци (Боја : 5, Големина :

*100% сосема нов и квалитет,лесно да се прилагоди на должината за да одговара на зглобовите,една големина �

DEN 1401.60
THWALK Спорт Бенд Компатибилен со Apple Види 38/40mm 42/44mm Тенок Тенка Тесен Силикони Замена на Рака со Нерѓосувачки Челик Тока
  • Обновено
Ценетост на стоката:

THWALK Спорт Бенд Компатибилен со Apple Види 38/40mm 42/44mm Тенок Тенка Тесен Силикони Замена на Рака со Нерѓосувачки Челик Тока

Компатибилни Модели : тенок тенка тесен силикони замена спорт бенд со нерѓосувачки челик тока е компати

DEN 143.76