• Обновено
ASHATA 4 Порти Фан ЦЕНТАР, 4-Pin Компјутер, ПРОЦЕСОРОТ/Случај Фан Моќ Мулти Splitter Конектор Кабел Адаптер

ASHATA 4 Порти Фан ЦЕНТАР, 4-Pin Компјутер, ПРОЦЕСОРОТ/Случај Фан Моќ Мулти Splitter Конектор Кабел Адаптер

Buyers rating:
DEN 162.96

Залиха

Црна ракави 4 начин PWM splitter центар за компјутерски фанови.Дизајниран за потребата за контрола на бројни систем фанови.Способен за проширување, една плоча PWM фан насловот за поддршка до четири фанови.Поддршка PWM Функција, контрола на Брзината, да ги задоволат вашите контрола потреби.Компатибилен со 3-pin / 4-пински Фанови.Опис : Оваа власт кабел прошири едно 4-pin PWM интерфејс во 4-пински машки да се реши проблемот со тоа што на матичната плоча е недостаток на интерфејс или кабелот е хаос и средена.Спецификации : Тип : 4 Порти Фан ЦЕНТАР Конектор A : 1 x 4-пински Женски Конектор Б : 1 x 4-пински Машки за CPU вентилатор, 3 х 4-пински Машки за случај фан Материјал : ПЕТ Боја : Црна (Како Слика show) Производ Должина : 38cm / 14.96 инчен Пакет Тежина : 16g Пакетот вклучува : 1 x 4-Pin Моќ Кабел.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

AsiaHorse 140mm Argb Pwm Фан,Тројно Компјутер Случај Фан со Напредни Хидраулични Имајќи за Нечујно Функционирање Стандард 140 mm
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AsiaHorse 140mm Argb Pwm Фан,Тројно Компјутер Случај Фан со Напредни Хидраулични Имајќи за Нечујно Функционирање Стандард 140 mm

【Големата чекор Подлога Дизајн】гигант нога подлога дизајн со дијаметар 30мм ја прави површината за кон

DEN 887.76
PWM Фан Продолжување Кабел - 10.5 инчен PC Фан Продолжување Кабел Компатибилен со ATX Case 3 Pin & 4 Pin Ладење Фанови. Издржливи,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

PWM Фан Продолжување Кабел - 10.5 инчен PC Фан Продолжување Кабел Компатибилен со ATX Case 3 Pin & 4 Pin Ладење Фанови. Издржливи,

Лесно кабел менаџмент Нашите cpu вентилатор продолжување кабел ви дава поголема флексибилност помеѓу в�

DEN 215.76
Tiamu Pc 8 Канали Фан Центар 4 Knob Ладење Брзината на Вентилаторот Контролер за ПРОЦЕСОРОТ Случај HDD Vga Pwm Фан Pci Заградата
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Tiamu Pc 8 Канали Фан Центар 4 Knob Ладење Брзината на Вентилаторот Контролер за ПРОЦЕСОРОТ Случај HDD Vga Pwm Фан Pci Заградата

Тип : PCI Кабли.Име на производ : 4позиција knob брзината на вентилаторот контролер.Пакет : Yes.Производи Стату

DEN 311.76
12V Шасија Фан Центар ПРОЦЕСОРОТ Ладење, Ладење Вентилатор Центар, Компјутер, ПРОЦЕСОРОТ Ладење Фанови, Адаптер Шасија Фан и ПРОЦЕСОРОТ
  • Обновено
Ценетост на стоката:

12V Шасија Фан Центар ПРОЦЕСОРОТ Ладење, Ладење Вентилатор Центар, Компјутер, ПРОЦЕСОРОТ Ладење Фанови, Адаптер Шасија Фан и ПРОЦЕСОРОТ

【3 Pin / 4 Pin Фан Центар】Дали вашата матична плоча нема фан интерфејси, фан центар е уредни и чисти начин да

DEN 263.76
Се ЗДОБИЈАТ со Тешки Вентилаторот за Ладење Индустриски Издувните Фан Комерцијални Индустриски Случај Фан Топката Имајќи Brushless
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Се ЗДОБИЈАТ со Тешки Вентилаторот за Ладење Индустриски Издувните Фан Комерцијални Индустриски Случај Фан Топката Имајќи Brushless

● Спецификација : 350mm,Бучава : 58d B,Напон фреквенција : 110240 / 50hz ● Отворање големина : 380mm,Номинална моќн�

DEN 9708.48