• Обновено
Тешко да се Најде Fastener 014973384241 Хексадецимален Ракав Подлога, 1/2 x 3, Парче-3

Тешко да се Најде Fastener 014973384241 Хексадецимален Ракав Подлога, 1/2 x 3, Парче-3

Buyers rating:
DEN 194.64

Залиха

Дијаметар : 1/2 инч.Должина : 3 инчи.Материјал : челик.Крај : цинк.Глава стил : хексадецимален нут (хексадецимален).Дијаметар : 1/2".Должина : 3 инчи.Материјал : Челик.Крај : Цинк.Глава Стил : Хексадецимален Нут (Хексадецимален).Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации низ дома, фарма, бизнис, автомобилскиот, и во индустријата.Повеќето од нашите сврзувачки елементи има светлина цинк позлата над челик даваат повеќе рѓа отпорни заврши.Ние, исто така, го продаде обложени и нерѓосувачки производи за дополнителни рѓа отпор.Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од ниско јаглероден челик за поставување за да ги закорави, топлина третираат челик.Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации, па се одредени да ги тестираат темелно и да добијат мислење од лиценциран градител или уверение за градење или структурни инженер пред потпирајќи се на овие сврзувачки елементи и за било ситуации каде што неуспехот ќе предизвика штета на имотот или личност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Овластувања за Прицврстување на Иновации 05900 Моќ-Топ - 1/4-Инчен од 1-Инчен Тип на 304 Нерѓосувачки Челик Хексадецимален Главата
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Овластувања за Прицврстување на Иновации 05900 Моќ-Топ - 1/4-Инчен од 1-Инчен Тип на 304 Нерѓосувачки Челик Хексадецимален Главата

Вибрации отпорни и лесно пренослив.Располагање со готови хексадецимален главата или рамна глава со хек

DEN 9165.84
Овластувања за Прицврстување на Иновации 06982 Моќ-Топ 3/8-Инчни со 5-Инчен Јаглероден Челик Рамна Глава Тешки Ракав Сидро, 50 Парче
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Овластувања за Прицврстување на Иновации 06982 Моќ-Топ 3/8-Инчни со 5-Инчен Јаглероден Челик Рамна Глава Тешки Ракав Сидро, 50 Парче

Вибрации отпорни и лесно пренослив.Располагање со готови хексадецимален главата или рамна глава со хек

DEN 3921.84