• Обновено
Внесете Комплекс - Зимска Шапка, Топло Волна Beanie, Merino, Мажи и Жени

Внесете Комплекс - Зимска Шапка, Топло Волна Beanie, Merino, Мажи и Жени

Buyers rating:
DEN 789.60

Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Merino Волна.Merino волна beanie : чист природен производ за пријатен главата чувство.На beanie апсорбира најмногу до една третина од сопствената тежина во влага, без чувство на влажно.Cuddly мека, секогаш без мирис и правец отвратителен.Прилично се тргува и направени во Европската Унија.Тестирани за штетни материи според OEKO-TEX Стандард 100. Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

XXDZP Парови Шапка Core Откачи Предиво Плетени Капа Унисекс Шапка Секојдневен Beanie Плетени Зима Уво Капа (Боја : јас, Големина
  • Обновено
Ценетост на стоката:

XXDZP Парови Шапка Core Откачи Предиво Плетени Капа Унисекс Шапка Секојдневен Beanie Плетени Зима Уво Капа (Боја : јас, Големина

Лесен и удобен.Се згусне за да се задржи топло.Удобно ткаенина.Дише и топлина дисипација.Тридимензионал

DEN 2057.52