• Обновено
xinghaikuajing Анти-Стелт Надзор Камера за Детекција Опрема Инфрацрвен Детектор на Скенирање

xinghaikuajing Анти-Стелт Надзор Камера за Детекција Опрема Инфрацрвен Детектор на Скенирање

Buyers rating:
DEN 1308.00

Залиха

Анти-Шпион Камера Детектор - Скриени pinhole камери може секогаш да ги следат нашата приватност.Сега ги користат нашите детектори за да дознаете и да бидете сигурни дека нашата приватност е сигурна.Овие камери може да бидат скриени во луковици, Телевизори, звучници, огледала, детектори на чад, приклучоци, часовници, итн.каде што не можете да ги видите.Како можам да се провери неговата валидност? - Откако ќе го добиете производот, можете да го користите вашиот телефон или компјутер, камера за да го пробате во dimly осветлена простор.И откривање на далечина/аголот варира во зависност од камерата тип.Ве молиме да бидете трпеливи и да ја совладаат техники за тестирање на нашите производи.Ве молиме прочитајте производот инструкции внимателно пред употреба!.Вибрации Анти-Кражба Аларм - Како пренослив анти-кражба аларм систем, RF детектори може да достигне 120 децибели на звук.Звук и светло за аларм во комбинација, можат ефикасно да ги одврати сомнителни луѓе, се плашиш напаѓачите, спречување на вредните предмети изгубени, украдени или на ограбувале, додека бараат помош околу.Ултра-силна LED светла - Одбрана аларми, исто така може да се користи како мини LED светла, со остар светлина ефикасност, долг осветлување далечина, широк спектар на осветлување, погоден за ноќта и груби средини.Преносни Патување Детектор - најдобар подарок за да се задржи најблиски безбедно, и ако твојата жена, дете или девојка е патување во странство, нашиот анти-шпион камера детектори се секогаш таму за да ги чуваат безбедно.Едно полнење, 24 часа на работа и 100 дена на режимот.Работен опсег : 3m Производи : Инфрацрвен детектор опсег : Внатрешна оперативен напон : 5 V тежина : 15.6 g големина : 68 x 36 x 10мм Тип : Безжичните детектор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

HGVVNM Мини Камера HD видео камера Видео Digital Audio Recorder веб Камера Сензор за Движење Спортски Акција Микро Тајна Cam (Големина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HGVVNM Мини Камера HD видео камера Видео Digital Audio Recorder веб Камера Сензор за Движење Спортски Акција Микро Тајна Cam (Големина

Ноќно Камера : 6pcs црна LED низ објективот кои се невидливи и тајни (ПРЕДВОДЕНА не светне во употреба) со но�

DEN 11840.16
Шпион Камера USB Полнач за Камерата, 4K Скриени Полнач за Телефон Камера 5-Портен USB Хаб Тајните Nanny Cam, Шпион WiFi Полначот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Шпион Камера USB Полнач за Камерата, 4K Скриени Полнач за Телефон Камера 5-Портен USB Хаб Тајните Nanny Cam, Шпион WiFi Полначот

5 полнење преку USB порт безжична шпионски камери : Ова е 4 K најновите следење на полначот на камерата.Ова �

DEN 1439.76
4K Скриена Камера Детектор на Чад HD 1080P Безжична Скриени Камери Мини Безбедност Шпион Камера WiFi Ноќ Визија Движење Откривање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

4K Скриена Камера Детектор на Чад HD 1080P Безжична Скриени Камери Мини Безбедност Шпион Камера WiFi Ноќ Визија Движење Откривање

Full HD камера : 1080 P HD резолуција овозможува јасно да се види она што се случува дома преку вашиот мобилен т�

DEN 695.76
HD Мини Шпион Камера, 1080p HD WiFi Скриена Камера Микро Мини Шпионски Камери, Social Security Далечински Управувач IP Камера Безжична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HD Мини Шпион Камера, 1080p HD WiFi Скриена Камера Микро Мини Шпионски Камери, Social Security Далечински Управувач IP Камера Безжична

Full HD носи различно искуство.Оваа безжична мрежа камера ви овозможува да гледате што се случува дома или

DEN 1468.08
Мини WiFi Шпион Камера HD 1080P Безжична Скриена Камера за Видео Камера Мали Nanny Камери со Ноќ Визија и Движење се Активира Внатрешна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мини WiFi Шпион Камера HD 1080P Безжична Скриена Камера за Видео Камера Мали Nanny Камери со Ноќ Визија и Движење се Активира Внатрешна

【WiFi Шпион Камера на 2021 најновата верзија】Со надградена интелигентни движење откривање, мали wifi nanny кам

DEN 239.76
Femivo Шпион Камера Безжичен WiFi Mini Скриена Камера HD 1080P со Телефон Стан, Движење Откривање IR Ноќ Визија за Домашна Канцеларија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Femivo Шпион Камера Безжичен WiFi Mini Скриена Камера HD 1080P со Телефон Стан, Движење Откривање IR Ноќ Визија за Домашна Канцеларија

Светлината и малата големина го прави лесно да се hideen во вашиот дом, автомобил, хотел, канцеларија, магац

DEN 911.76
1080p IMX323 Sony Чип Супер слаба Светлина Шпион Камера со WiFi Дигитални IP Сигнал, Снимањето & Далечински Интернет Пристап (Скриена
 • Обновено
Ценетост на стоката:

1080p IMX323 Sony Чип Супер слаба Светлина Шпион Камера со WiFi Дигитални IP Сигнал, Снимањето & Далечински Интернет Пристап (Скриена

ОВАА КАМЕРА Е : – 1 / 2.8", 2.0 ПРАТЕНИК Ултра ниска light sensor WiFi камера која може да се види 23 X подобро од човечк�

DEN 1656.00
Скриена Камера, Cornesty SQ11 720P Преносни Спорт Мини DV Ноќ-Визија Следи Мултифункционален Home Safety Заштита Камера Автомобил
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Скриена Камера, Cornesty SQ11 720P Преносни Спорт Мини DV Ноќ-Визија Следи Мултифункционален Home Safety Заштита Камера Автомобил

【Движење Откривање】Компактен дизајн, поддршка движење откривање 【Одржлив】вградена литиум батерија

DEN 335.76
Телото Камера Вградена во 32GB Мемориската Картичка 1080P Полицијата Видео Рекордер погоден за носене Преносни Безбедносни Камери
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Телото Камера Вградена во 32GB Мемориската Картичка 1080P Полицијата Видео Рекордер погоден за носене Преносни Безбедносни Камери

☑ Преносни прифатлива Камера : Ова тело камера биде подобро да се постави за безбедност.Тој е дизајнира�

DEN 863.76
GRC 1440P Полицијата Телото Камера со Аудио, 128GB Меморија, Ноќ Визија,2 Инчен Екран,Преносни Водоотпорен Тело Носи Камера,Премија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

GRC 1440P Полицијата Телото Камера со Аудио, 128GB Меморија, Ноќ Визија,2 Инчен Екран,Преносни Водоотпорен Тело Носи Камера,Премија

Сите снимки,слики,аудио, лесно може да се репродукција преку 2" LCD монитор.Моќен 3000m Ah висок капацитет вис�

DEN 3311.76
Шпион Камера USB Полнач, HD 1080P WiFi Скриена Камера Телефонскиот Полнач 5 Портен USB Хаб Безжична Домашна Безбедност Nanny Камера,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Шпион Камера USB Полнач, HD 1080P WiFi Скриена Камера Телефонскиот Полнач 5 Портен USB Хаб Безжична Домашна Безбедност Nanny Камера,

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 1439.76
Мини Камера Full HD 1080P Home Security видео камера Микро Камери за Видео Рекордерот на Глас (Камера+16GB Картичка(Без Батерија))
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мини Камера Full HD 1080P Home Security видео камера Микро Камери за Видео Рекордерот на Глас (Камера+16GB Картичка(Без Батерија))

1 Најмалата камера, само 2.9x1.1x2.9 см,се попогодни за да пука 2 HD 1080 P, imaging повеќе јасно, повеќе живописни бои 3

DEN 1394.40
Шпион Камера Полначот со Далечинско Гледање,Ноќно Безжична 1080P Nanny Камера за Видео Рекордерот Движење се Активира,СТАН Контрола,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Шпион Камера Полначот со Далечинско Гледање,Ноќно Безжична 1080P Nanny Камера за Видео Рекордерот Движење се Активира,СТАН Контрола,

☆HD КВАЛИТЕТ СО НОЌНО ☆ : 1080 P HD мини камера со 12pcs невидливи LED светла може да се фати кристално јасно, вис�

DEN 911.76
Мини Камера Full HD 1080P Home Security видео камера Микро Камери за Видео Рекордерот на Глас (Камера+32GB Картичка(Без Батерија))
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мини Камера Full HD 1080P Home Security видео камера Микро Камери за Видео Рекордерот на Глас (Камера+32GB Картичка(Без Батерија))

1 Најмалата камера, само 2.9x1.1x2.9 см,се попогодни за да пука 2 HD 1080 P, imaging повеќе јасно, повеќе живописни бои..

DEN 242.40
Поддршка 256G Шпион Камера Полначот - Скриена Камера со Full HD 1080P - Шпионски Камери со Видео - Скриени Камери - Nanny Кам - Шпион
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Поддршка 256G Шпион Камера Полначот - Скриена Камера со Full HD 1080P - Шпионски Камери со Видео - Скриени Камери - Nanny Кам - Шпион

【Smart 】цената на камерата може да се полни и Снимање на HD 1080 P видео записи истовремено 【Јамка Евиденциј�

DEN 1344.00
SHYPT Мини Камера HD 1080P Ноќ Визија веб Камера Движење Откривање видео камера DVR DV Видео Рекордер Cam не Безжичен Полнач (Големина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SHYPT Мини Камера HD 1080P Ноќ Визија веб Камера Движење Откривање видео камера DVR DV Видео Рекордер Cam не Безжичен Полнач (Големина

Батерија : 1200 MHA батеријата.Резолуција : 1920*1080 P.Континуирано време : 8 часа.Движење откривање рекорд : подд

DEN 9986.16
DONCK дивиот свет Трага Камера PR300C Ноќ дивиот свет Извидување Камера Фото Стапица Следење на дивиот свет Камера Следење на Лов
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DONCK дивиот свет Трага Камера PR300C Ноќ дивиот свет Извидување Камера Фото Стапица Следење на дивиот свет Камера Следење на Лов

★Неверојатно квалитет на сликата : производот е опремен со врвни оптичка леќа и image sensor, опремен со вним�

DEN 1673.28
Шпион Мини Камера SQ12 Спортски HD DV видео камера 1080P Ноќ Визија 155°Широк Агол Мали Скриени Надзор Камера 30 Метри Водоотпорен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Шпион Мини Камера SQ12 Спортски HD DV видео камера 1080P Ноќ Визија 155°Широк Агол Мали Скриени Надзор Камера 30 Метри Водоотпорен

1 Мини 1080 P full HD DVR камера рекордер : Два изборни резолуција(1080 P или со 720 P) Со висок квалитет на фотографии

DEN 601.68
Шпион Камера Полнач,EEOUK Скриени Мини Камера 1080p USB Полнач за Скриена Камера Шпион Камера Погоден за Семејно Милениче Видео Компанија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Шпион Камера Полнач,EEOUK Скриени Мини Камера 1080p USB Полнач за Скриена Камера Шпион Камера Погоден за Семејно Милениче Видео Компанија

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 719.76
Мини Тело Носат Камера Џеб Безжична Мали Полицијата Видео Рекордер Внатрешна/Надворешна погоден за носене Вградена Камера, Мали HD
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мини Тело Носат Камера Џеб Безжична Мали Полицијата Видео Рекордер Внатрешна/Надворешна погоден за носене Вградена Камера, Мали HD

????【1920x1080 P 1.54 оз.Резолуција на видео1920*1080 P , 30fps,AVI, МJPEG.Агол На Гледање65 Степен.Јамка СнимањеYes...

DEN 1367.76
Мини Безбедносна Камера,Мал Сензор за Движење на Камерата Ноќ Визија - Nanny Cam Скриена Камера - Затворен & Отворено Камера,Smart
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мини Безбедносна Камера,Мал Сензор за Движење на Камерата Ноќ Визија - Nanny Cam Скриена Камера - Затворен & Отворено Камера,Smart

Мини Камера 50 минути, време на Полнење : прибл.Спецификација : Motion detection : yes Видео резолуција : 720 P (1280 x 720) В

DEN 719.76