• Обновено
Мини Камера WiFi Камера Безжична Мини HD Батеријата Напојува Home Security Камери Тајните Nanny Cam Слободни Телефон СТАН Мал Затворен Отворено Видео Рекордер Движење Откривањ

Мини Камера WiFi Камера Безжична Мини HD Батеријата Напојува Home Security Камери Тајните Nanny Cam Слободни Телефон СТАН Мал Затворен

Buyers rating:
DEN 623.76

Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Далечински Мониторинг : Мини Wifi Камера донесе 1080 P резолуција и 150° широк агол леќа поголем обем на визија ја видите и да ја доловува деталите јасно.Мини камера 24/7 во живо стриминг (треба да бу вклучен во штекерот или напојува од страна на преносни полначот) работи насекаде има Wi Fi сигналот или мобилна услуга.Движење Откривање на Инстант Аларм : Кога ќе излезе, да го поставите мали безжична камера за да ги предупредат со порака & сликите на вашиот телефон кога движење е откриен.Со напредно движење откривање сензор, можете да го наместите сензорот за чувствителноста рачно ( Ниска/Средна/ Висока) за да се помогне во спречување на лажни аларми.Лесен за Користење : Само вметнете еден микро SD картичка (не е вклучен) за да започнете со снимањето, инструкциите се лесно да се следат.Тоа исто така може да се користи како автомобил видео камера или надворешна акција камера, дури и во прилог на мали безбедносната камера на летало да се снима.Неверојатна Ноќ Визија : Мини камери со невидливи светилка монистра, одлична ноќ визија ти дава јасен преглед на сето она што во вечерните часови.Лесно да се фати натрапникот, предизвика никој не ќе забележите како безбедносна камера.Јамка Снимање и Задоволни Гаранција : Мини камерата поддржува Микро SD картичка со МИН 4 GB и MAX 128 GB (SD-картичката треба да се купи одделно) за јамка на снимањето.Тоа автоматски ќе ги замени најстарите видео датотеки кога картичка е полна.Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, нашите пријателски клиент тим ќе одговори во рок од 8 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

HD Мини Шпион Камера, 1080p HD WiFi Скриена Камера Микро Мини Шпионски Камери, Social Security Далечински Управувач IP Камера Безжична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HD Мини Шпион Камера, 1080p HD WiFi Скриена Камера Микро Мини Шпионски Камери, Social Security Далечински Управувач IP Камера Безжична

Full HD носи различно искуство.Оваа безжична мрежа камера ви овозможува да гледате што се случува дома или

DEN 1468.08
Femivo Шпион Камера Безжичен WiFi Mini Скриена Камера HD 1080P со Телефон Стан, Движење Откривање IR Ноќ Визија за Домашна Канцеларија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Femivo Шпион Камера Безжичен WiFi Mini Скриена Камера HD 1080P со Телефон Стан, Движење Откривање IR Ноќ Визија за Домашна Канцеларија

Светлината и малата големина го прави лесно да се hideen во вашиот дом, автомобил, хотел, канцеларија, магац

DEN 911.76
Мини Camera1080P Камера,со Аудио и Видео во Живо Храна WiFi Безжични Камери,со Ноќно Движење Откривање,за Домашна Канцеларија Автомобил
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мини Camera1080P Камера,со Аудио и Видео во Живо Храна WiFi Безжични Камери,со Ноќно Движење Откривање,за Домашна Канцеларија Автомобил

【HD 1080 P Видео & 150° Широк Агол Леќа】 : Со 150 степен широк агол леќа, мини камера ви овозможува да видите пов

DEN 335.76
GRC 1440P Полицијата Телото Камера со Аудио, 128GB Меморија, Ноќ Визија,2 Инчен Екран,Преносни Водоотпорен Тело Носи Камера,Премија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

GRC 1440P Полицијата Телото Камера со Аудио, 128GB Меморија, Ноќ Визија,2 Инчен Екран,Преносни Водоотпорен Тело Носи Камера,Премија

Сите снимки,слики,аудио, лесно може да се репродукција преку 2" LCD монитор.Моќен 3000m Ah висок капацитет вис�

DEN 3311.76
Скриена Камера, Cornesty SQ11 720P Преносни Спорт Мини DV Ноќ-Визија Следи Мултифункционален Home Safety Заштита Камера Автомобил
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Скриена Камера, Cornesty SQ11 720P Преносни Спорт Мини DV Ноќ-Визија Следи Мултифункционален Home Safety Заштита Камера Автомобил

【Движење Откривање】Компактен дизајн, поддршка движење откривање 【Одржлив】вградена литиум батерија

DEN 335.76
Соларен Погон Камера, 1080P Безжични IP Камера Соларен Погон ПИР Движење Откривање 2 Начин Аудио IP55 Водоотпорен видео надзор за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Соларен Погон Камера, 1080P Безжични IP Камера Соларен Погон ПИР Движење Откривање 2 Начин Аудио IP55 Водоотпорен видео надзор за

Флексибилни во употреба : Тоа е лесен и пренослив, ја штити леќа од прашина и гребнатини кога не е во упот

DEN 3863.76
4K Скриена Камера Детектор на Чад HD 1080P Безжична Скриени Камери Мини Безбедност Шпион Камера WiFi Ноќ Визија Движење Откривање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

4K Скриена Камера Детектор на Чад HD 1080P Безжична Скриени Камери Мини Безбедност Шпион Камера WiFi Ноќ Визија Движење Откривање

Full HD камера : 1080 P HD резолуција овозможува јасно да се види она што се случува дома преку вашиот мобилен т�

DEN 695.76
Мини Шпион Скриена Камера, LONOVEN 1080P Full HD Безжичен WiFi Безбедност Видео Камера со Ноќ Визија и Движење Откривање, Преносни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мини Шпион Скриена Камера, LONOVEN 1080P Full HD Безжичен WiFi Безбедност Видео Камера со Ноќ Визија и Движење Откривање, Преносни

LONOVEN WIFI Скриена Камера – Вашиот личен nanny камера, ги задоволи различни прилики.Камерата е надграден моде

DEN 383.76
Мини Камера Full HD 1080P Home Security видео камера Микро Камери за Видео Рекордерот на Глас (Камера+32GB Картичка(Без Батерија))
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мини Камера Full HD 1080P Home Security видео камера Микро Камери за Видео Рекордерот на Глас (Камера+32GB Картичка(Без Батерија))

1 Најмалата камера, само 2.9x1.1x2.9 см,се попогодни за да пука 2 HD 1080 P, imaging повеќе јасно, повеќе живописни бои..

DEN 242.40
Мини Камера Full HD 1080P Home Security видео камера Микро Камери за Видео Рекордерот на Глас (Камера+16GB Картичка(Без Батерија))
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мини Камера Full HD 1080P Home Security видео камера Микро Камери за Видео Рекордерот на Глас (Камера+16GB Картичка(Без Батерија))

1 Најмалата камера, само 2.9x1.1x2.9 см,се попогодни за да пука 2 HD 1080 P, imaging повеќе јасно, повеќе живописни бои 3

DEN 1394.40
MABELSTAR видео надзор Фабрика Подземни Цевки за Канализација Камера за Канализациона Цевка,Потрошувачка Цевка Инспекција
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MABELSTAR видео надзор Фабрика Подземни Цевки за Канализација Камера за Канализациона Цевка,Потрошувачка Цевка Инспекција

Видео цевка инспекција камера систем со 23mm камера главата, е главно наменета за инспекција на цевка од 25

DEN 1900.80
Мини Тело Носат Камера Џеб Безжична Мали Полицијата Видео Рекордер Внатрешна/Надворешна погоден за носене Вградена Камера, Мали HD
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мини Тело Носат Камера Џеб Безжична Мали Полицијата Видео Рекордер Внатрешна/Надворешна погоден за носене Вградена Камера, Мали HD

????【1920x1080 P 1.54 оз.Резолуција на видео1920*1080 P , 30fps,AVI, МJPEG.Агол На Гледање65 Степен.Јамка СнимањеYes...

DEN 1367.76
Мини Скриена Камера со WiFi, 1080P Безжична Скриена Камера со Движење Откривање Сигнали и со Инфрацрвени Ноќ Визија, Nanny Камери
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мини Скриена Камера со WiFi, 1080P Безжична Скриена Камера со Движење Откривање Сигнали и со Инфрацрвени Ноќ Визија, Nanny Камери

ПРЕНОСНИ И ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА : Оваа скриена камера е опремена со watchband, магнет лист и заграда, која е м

DEN 525.84
RF Детектор на Камерата JLRKENG Пронаоѓач Анти Шпионски Скриена Камера Детектори Грешка Sweeper GPS Аудио Шпион Скенер Радио Безжичниот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

RF Детектор на Камерата JLRKENG Пронаоѓач Анти Шпионски Скриена Камера Детектори Грешка Sweeper GPS Аудио Шпион Скенер Радио Безжичниот

Тогаш ста.Едноставна операција : Тоа може да биде лесно да се контролира од страна на две копчиња...

DEN 719.76
Мини Безбедносна Камера,Мал Сензор за Движење на Камерата Ноќ Визија - Nanny Cam Скриена Камера - Затворен & Отворено Камера,Smart
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мини Безбедносна Камера,Мал Сензор за Движење на Камерата Ноќ Визија - Nanny Cam Скриена Камера - Затворен & Отворено Камера,Smart

Мини Камера 50 минути, време на Полнење : прибл.Спецификација : Motion detection : yes Видео резолуција : 720 P (1280 x 720) В

DEN 719.76
SBSNH Безжичен Wifi Безбедносна Камера, Движење Сигнализација, Водоотпорен, Powered By Светлина Тела/USB Полначот во Штекер, Видео
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SBSNH Безжичен Wifi Безбедносна Камера, Движење Сигнализација, Водоотпорен, Powered By Светлина Тела/USB Полначот во Штекер, Видео

● Јасна визија ноќ : камерата има повеќе Инфраред Led диоди, па можете да ги преземат квалитетот на црно и

DEN 3052.80
Шпион Камера USB Полнач, HD 1080P WiFi Скриена Камера Телефонскиот Полнач 5 Портен USB Хаб Безжична Домашна Безбедност Nanny Камера,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Шпион Камера USB Полнач, HD 1080P WiFi Скриена Камера Телефонскиот Полнач 5 Портен USB Хаб Безжична Домашна Безбедност Nanny Камера,

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 1439.76