• Обновено
DENPETEC Скокни Јаже, Дигитални Пребројување на Јаже Скокнеш, Скокни Јаже, Фитнес, Скокни Јаже за Обука Фитнес, Прилагодливи Луѓе, Мажи, Жени, Деца и Девојки

DENPETEC Скокни Јаже, Дигитални Пребројување на Јаже Скокнеш, Скокни Јаже, Фитнес, Скокни Јаже за Обука Фитнес, Прилагодливи Луѓе,

Buyers rating:
DEN 130.08

Залиха

✅【Скокаат Јаже Со Контра】 : Доаѓаат со вграден дигитален скок, може да го следи вашиот остварување напредок. ✅【Удобно Скокаат Јаже】 : Мек сунѓер се справи, не се лизга и удобно задржете. ✅【Погодно Скокаат Јаже】 : High-speed лого дизајн, мазна ротација од 360 степени, јажето не е лесно да се правец. ✅【Hihg Квалитет Скокаат Јаже】 : На прилагодливи скокање јаже е издржлив и endurable, направен за возрасни и деца, кои се во потрага по фитнес. ✅【Широко се Користи】 : Можете да скокнете во домот, училиштето и во паркот, итн.Тоа е безбеден и лесен, овој cordless скокни јаже е пријателски за деца.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Мек сунѓер се справи, не се лизга и удобно задржете.Против дршката може да смета скок пати точно за време на вежбање.Висока-брзина лого дизајн, мазна ротација од 360 степени, јажето не е лесно да се правец.Многу светлина дизајн, прилагодлив јаже, направен за возрасни и деца, кои се во потрага по fitness Specifications : Боја : сина, црвена, green Overall должина : околу 287cm Handle должина : околу 17cm Material : пластични, sponge Package се вклучени : 1*префрли се rope Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2. Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Висок квалитет на продавница за вас!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

EODNSOFN Скокаат Јаже Метежот Слободни Тежина Брзо Скокање Јаже Топката Имајќи Челик Јаже Скокнеш Дом Салата Фитнес Вежби Тренингот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

EODNSOFN Скокаат Јаже Метежот Слободни Тежина Брзо Скокање Јаже Топката Имајќи Челик Јаже Скокнеш Дом Салата Фитнес Вежби Тренингот

Спорт фитнес : Совршени за фитнес вежби, скокнеш, бокс, брзина на обука, додека обликувањето на вашата ка�

DEN 2439.36
JWDYA Скокаат Јаже Скокнеш Јажиња Салата Фитнес Тренинг Опрема Пондерирана Брзо Speed Челик Жица Дете Возрасни Тренингот за Бокс
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JWDYA Скокаат Јаже Скокнеш Јажиња Салата Фитнес Тренинг Опрема Пондерирана Брзо Speed Челик Жица Дете Возрасни Тренингот за Бокс

100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : челик жица + ПВЦ.Квалитетот е на прво со најдобра услуга.клиен�

DEN 2424.24
EODNSOFN Cordless Скок Јажиња Smart Електронски Дигитални Безжични Скокни Јаже Калории Потрошувачка Фитнес Тело Градење на Вежба
 • Обновено
Ценетост на стоката:

EODNSOFN Cordless Скок Јажиња Smart Електронски Дигитални Безжични Скокни Јаже Калории Потрошувачка Фитнес Тело Градење на Вежба

Можете да го фрли долу во вашата салата торба, патна торба и се тоа каде и да одите.Лесен и Погоден за воз�

DEN 2463.36
Битка Јаже Вежби Пондерирана Скок Јажиња за Фитнес Тренинг - 1.5/2 Инчен Дијаметар Поли Dacron 30, 40, 50 Ft Должина (Должина 40
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Битка Јаже Вежби Пондерирана Скок Јажиња за Фитнес Тренинг - 1.5/2 Инчен Дијаметар Поли Dacron 30, 40, 50 Ft Должина (Должина 40

Целото ТЕЛО ТРЕНИНГОТ — Борба против Јажиња ќе добиете во најдобрата форма на вашиот живот.Бранови и ар

DEN 1343.76
Ремоделирање Ангел јаже Скокнеш вежби со топка оска, брзо јаже скокнеш кабел без tangles, мемориска пена рачка, погоден за аеробна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ремоделирање Ангел јаже Скокнеш вежби со топка оска, брзо јаже скокнеш кабел без tangles, мемориска пена рачка, погоден за аеробна

Издржливи и испреплетенибесплатни : На јаже скокнеш вежба е направен од дебела плетенка челик жица, и на

DEN 119.76
TYRBAGS Скокаат Јаже за Вежбање,Возрасни Јаже Скокнеш Многу Погодна за Аеробна Вежба, Кондиција или Губење на Тежината, Погоден за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TYRBAGS Скокаат Јаже за Вежбање,Возрасни Јаже Скокнеш Многу Погодна за Аеробна Вежба, Кондиција или Губење на Тежината, Погоден за

【Спорт за сите】јаже Скокнеш може да го забрза циркулацијата на крвта, подобрување на cardiopulmonary и респир�

DEN 948.00
BNCMXZJGFAG Фитнес Јаже Скокнеш Товарот Скокаат Јаже Должина Прилагодливи за Одржување Одговара или Обука Издржлив Дизајн (Боја :
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BNCMXZJGFAG Фитнес Јаже Скокнеш Товарот Скокаат Јаже Должина Прилагодливи за Одржување Одговара или Обука Издржлив Дизајн (Боја :

Ергономски дизајн, не се лизга, со ротирачки структура, не е лесно да се испреплетени, па вие не мора да с�

DEN 1136.16
EODNSOFN Дом Салата Пондерирана Јаже Скокнеш Челик Жица Прилагодливи Телесната Тежина Брзо Скокаат Јаже Тренингот Вежби Спорт Фитнес
 • Обновено
Ценетост на стоката:

EODNSOFN Дом Салата Пондерирана Јаже Скокнеш Челик Жица Прилагодливи Телесната Тежина Брзо Скокаат Јаже Тренингот Вежби Спорт Фитнес

Материјал : пластични + лого + челична жица + ПВЦ.Применливи сцена : фитнес опрема, фитнес тело.Употреба : с

DEN 3332.16
CHHCYH Голема Брзина Скокни Јаже, Прилагодлив Алуминиум Скокнеш Јажиња 360 степени се Вртат Зафат со 2 Брзина Јаже Кабли за Фитнес
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CHHCYH Голема Брзина Скокни Јаже, Прилагодлив Алуминиум Скокнеш Јажиња 360 степени се Вртат Зафат со 2 Брзина Јаже Кабли за Фитнес

Скок јаже е најпознатите разноврсна фитнес опрема на пазарот.Дали сте љубители на кардио, вежби за издр�

DEN 3190.32
500' Плетенка 1/4 Синтетички Јаже
 • Обновено
Ценетост на стоката:

500' Плетенка 1/4 Синтетички Јаже

Уживајте во заштеда на трошоци и флексибилност на создавање на свој скокаат јаже стилови и големини.Едн

DEN 1322.40
Прилагодливи 2 во 1 Ropeless & Скокнеш Соодветни за Различни Возрасти и Нивоа,Ropeless Скокни Јаже, Погоден за Брзина Скокање Јаже
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Прилагодливи 2 во 1 Ropeless & Скокнеш Соодветни за Различни Возрасти и Нивоа,Ropeless Скокни Јаже, Погоден за Брзина Скокање Јаже

【Јаже скокнеш】и Двете рачки се опремени со висок квалитет, 360степен топката лежишта, може да се избегне

DEN 131.76
Пондериран Скокаат Јаже за Фитнес - 9.8 ft Тешка Битка Јажиња за Вежбање, 3LB Тренингот Јаже за Жените & Мажи, Јаже Скокнеш За Фитнес
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Пондериран Скокаат Јаже за Фитнес - 9.8 ft Тешка Битка Јажиња за Вежбање, 3LB Тренингот Јаже за Жените & Мажи, Јаже Скокнеш За Фитнес

ПОГОДЕН ЗА СПОРТИСТИ Многу спортисти пракса пондерирана скокање јаже.По прибирање повратни информаци�

DEN 623.76
Entatial Jumprope, да се Подобри својата Рамнотежа и Координација Вештини Скок Јажиња за Салата за Дома за на Отворено Игралиште
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Entatial Jumprope, да се Подобри својата Рамнотежа и Координација Вештини Скок Јажиња за Салата за Дома за на Отворено Игралиште

Ви даде напор скокање искуство додека помогне да се избегнат извртување или ликвидација на јаже.Може да

DEN 266.16
HanZu Механички Пребројување на ПВЦ Јаже Скокнеш Студент Обука за Возрасни Скокаат Јаже Должина Прилагодливи Подарок
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HanZu Механички Пребројување на ПВЦ Јаже Скокнеш Студент Обука за Возрасни Скокаат Јаже Должина Прилагодливи Подарок

ПВЦ гума јаже тело, ефикасно антиликвидација, искуство непречено движење, носатотпорни, и издржливи.Вис

DEN 1219.20
BDRSRX Тежина Скокаат Јаже на Телесната Тежина 3 Метри Храбар Професионална Фитнес Мали Опрема Фитнес Тренинг Масти Горење Јаже
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BDRSRX Тежина Скокаат Јаже на Телесната Тежина 3 Метри Храбар Професионална Фитнес Мали Опрема Фитнес Тренинг Масти Горење Јаже

Должината на Овој Скокаат Јаже Може да Се Прилагоди Како Вашето Барање.Погоден за Деца, Мажи и Жени за Тр

DEN 1056.00
Заградени Гума Јаже Скокнеш Голема Брзина Прилагодливи Скокаат Јаже за Мажи, Жени и Деца Аеробик Фитнес Тренинг и Губење на Тежината
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Заградени Гума Јаже Скокнеш Голема Брзина Прилагодливи Скокаат Јаже за Мажи, Жени и Деца Аеробик Фитнес Тренинг и Губење на Тежината

Ако сакате одличен картичка тренингот, фитнес фактор прилагодливи брзина јаже е апсолутно избор.Без ра�

DEN 840.00
Фитнес Cordless Скокаат Јаже - Ropeless Пондерирана Скокнеш Јажиња - Користете Внатрешен и Надворешен - Најдобро за Кардио Тренингот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Фитнес Cordless Скокаат Јаже - Ropeless Пондерирана Скокнеш Јажиња - Користете Внатрешен и Надворешен - Најдобро за Кардио Тренингот

[Висок Квалитет, Удобно и Стилски] Добро направен, компактен и здрав дизајн овозможува часа на ефикасна �

DEN 335.76
VanSP 1Pack на Скок Јаже со 2Pcs Пот Апсорбирање на Wrister-Спортски Аеробик се Задржи се вклопуваат Телесната Тежина Обука Јога
 • Обновено
Ценетост на стоката:

VanSP 1Pack на Скок Јаже со 2Pcs Пот Апсорбирање на Wrister-Спортски Аеробик се Задржи се вклопуваат Телесната Тежина Обука Јога

Пакет : 1 Пакет на Скок Јаже(со подарок : 2 Pcs на Пот Апсорбирање на Wrister).Големина : Скокни Јаже : 4.5*2800mm / 0.18*110

DEN 2222.40
HLZ Брзина Јаже,Возрасни Јаже Скокнеш Погоден за Фитнес, Фитнес и Масти Намалување, Погоден за Домашна, Фитнес, Внатрешен или Надворешен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HLZ Брзина Јаже,Возрасни Јаже Скокнеш Погоден за Фитнес, Фитнес и Масти Намалување, Погоден за Домашна, Фитнес, Внатрешен или Надворешен

【Спорт за сите】јаже Скокнеш може да го забрза циркулацијата на крвта, подобрување на cardiopulmonary и респир�

DEN 1984.80
EODNSOFN Јаже Скокнеш Топката Лежишта Скокни Јаже, Брзо Брзина на Мускулната Контрола Жица Тело Градење на Вежба Бокс Тренинг Насловна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

EODNSOFN Јаже Скокнеш Топката Лежишта Скокни Јаже, Брзо Брзина на Мускулната Контрола Жица Тело Градење на Вежба Бокс Тренинг Насловна

Не се лизга, се справува со : Текстура се справува со карактеристики не се лизга, удобно и цврст стисок, о�

DEN 2454.48
Професионални Прилагодливи Скокаат Јаже со Сметководствената Торбичка Ергономски,Издржлив,Лесен за да го Прилагодите Премиум Скокаат
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Професионални Прилагодливи Скокаат Јаже со Сметководствената Торбичка Ергономски,Издржлив,Лесен за да го Прилагодите Премиум Скокаат

Поради ropeless, овој скок јаже нема да kink и одговара на сите висина на луѓе, што е уште поважно, тоа е лесно д�

DEN 167.76
Aopece Брзина Скокаат Јаже Метежот-Бесплатно со Топката Имајќи & Прилагодливи & Против Пролизгување Алуминиум Легура Метални Рачки,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Aopece Брзина Скокаат Јаже Метежот-Бесплатно со Топката Имајќи & Прилагодливи & Против Пролизгување Алуминиум Легура Метални Рачки,

Aopece Фитнес Опрема Карактеристики на Производот : HighSpeed Тоа е сакан од конкурентна спортисти за неговата

DEN 143.76
TBANG Јаже Скокнеш Цврсто Дрво се Справи со Јаже Скокнеш Имајќи Оптоварување Шема Скокање Јаже одговара Фитнес Губење на Тежината
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TBANG Јаже Скокнеш Цврсто Дрво се Справи со Јаже Скокнеш Имајќи Оптоварување Шема Скокање Јаже одговара Фитнес Губење на Тежината

Издржлив дизајн : Со ултрависока брзина на топката лежишта за мазна, лесна и дури и ротација.Може да издр

DEN 1972.80
LEADWAYS Cordless Скокаат Јаже за Фитнес, Метежот-Слободен Топката Имајќи Јаже Скокнеш Пондерирана Скокање Јажиња со Мемориска Пена
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LEADWAYS Cordless Скокаат Јаже за Фитнес, Метежот-Слободен Топката Имајќи Јаже Скокнеш Пондерирана Скокање Јажиња со Мемориска Пена

МЕТЕЖОТ СЛОБОДНИ СКОКААТ ЈАЖЕ : Ropeless скокаат јаже користете челична носечка може да ротира 360 степени, б�

DEN 263.76
Скокни Јаже, Измерен Тренингот Скокање Јаже со Калории Контра, LCD Дигитален Дисплеј, Одбројување, Звук за Потсетник, Прилагодлива
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Скокни Јаже, Измерен Тренингот Скокање Јаже со Калории Контра, LCD Дигитален Дисплеј, Одбројување, Звук за Потсетник, Прилагодлива

[Smart Пребројување Скокаат Јаже] Нашата YRPRSODF smart скокање јаже доаѓа со LCD дигитален бројач на дисплеј кој п

DEN 143.76
ЗДРАВ ЖИВОТ Јаже Скокнеш со Топката Лежишта Брзиот Брзина Скокаат Јаже Кабел и 6 Мемориска Пена, се Справува со Идеален за Аеробна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ЗДРАВ ЖИВОТ Јаже Скокнеш со Топката Лежишта Брзиот Брзина Скокаат Јаже Кабел и 6 Мемориска Пена, се Справува со Идеален за Аеробна

【Трајни и МетежотСлободен】скок јаже е направен на задебелена плетенка челична жица со PVC облога, која �

DEN 117.36