• Обновено
Заградени Гума Јаже Скокнеш Голема Брзина Прилагодливи Скокаат Јаже за Мажи, Жени и Деца Аеробик Фитнес Тренинг и Губење на Тежината

Заградени Гума Јаже Скокнеш Голема Брзина Прилагодливи Скокаат Јаже за Мажи, Жени и Деца Аеробик Фитнес Тренинг и Губење на Тежината

Buyers rating:
DEN 840.00

Залиха

Ако сакате одличен картичка тренингот, фитнес фактор прилагодливи брзина јаже е апсолутно избор.Без разлика на вашиот вештина ниво-почетник или напреден, ќе уживате во мазност и леснотијата на удобноста на овој метежот-слободен влечки.Издржливи, прилагодлив јаже скокнеш : Високо-квалитетни, трајни јаже скокнеш, наменета за фитнес и спортски ентузијасти.Целосно прилагодливи јаже скокнеш е изработен од најквалитетни материјали и е дизајниран да биде лесен за употреба.На јаже може да се прилагоди на вашиот посакуваната должина според вашата висина.Јаже скокнеш може да се користи за жени, млади и мажите.Непречено и брзо : топката имајќи систем може да се избегне извртување, конфузија или виткање.Како и другите фитнес јажиња, тоа обезбедува стабилна и опуштено ротација, бидејќи нашето јаже скокнеш може да издржи на тешки товари, која ќе ви донесе совршен јаже скокнеш вежба.Лесен и пренослив : Лесен и лесно да се носат, што ќе ви овозможи да се постигне максимална масти гори, мускулите климатизација и оптимално фитнес насекаде.Добра услуга : Ние ви обезбеди со совршен по-продажбата на услугата, Ако имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail во секое време.Верувам дека нашите производи дефинитивно ќе ви даде различни шопинг искуство.ПВЦ обложени плетенка челичен кабел.Може да се користи од страна на двете возрасни и деца.Кабел должина е прилагодлив.Погоден за бокс, ММА, аеробик и фитнес тренинг.Должината на јаже може да се прилагоди според вашата висина.Тоа може да се согоруваат калории и масти додека вежбате мускулите додека скокање.Лесни, издржливи и удобна рачка за лесно контрола и носат.Двојно топката имајќи систем и светлина кабли се движат брзо низ воздухот, зголемување на брзината.Спецификации : Фитнес јаже Боја : Црна.Скокни јаже се справи со должина : 15.24 cm.Фитнес брзина јаже должина : 10 метри.Answer : ___________________________ Note : Забелешка : ве Молиме започнете полека да се избегне случајно повредата поради брзо расте. 2. Изберете еден отворен простор за вашиот јаже скокнеш, и употреба на претпазливост, ако некој е во близина на вас.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

OKMORE Затворен Ftness Јаже Анти-Ликвидација Имајќи Прилагодливи ПВЦ Силни Телото Брзо Скокање Јаже Почетник Скокање Јаже Скок Јажиња
  • Обновено
Ценетост на стоката:

OKMORE Затворен Ftness Јаже Анти-Ликвидација Имајќи Прилагодливи ПВЦ Силни Телото Брзо Скокање Јаже Почетник Скокање Јаже Скок Јажиња

Тип : Спортски Брзо Скокање Јаже Јаже.Материјал : пвц.Тежина : околу 70g.Рачка материјал : пп.Големина : Јаже

DEN 155.76
500' Плетенка 1/4 Синтетички Јаже
  • Обновено
Ценетост на стоката:

500' Плетенка 1/4 Синтетички Јаже

Уживајте во заштеда на трошоци и флексибилност на создавање на свој скокаат јаже стилови и големини.Едн

DEN 1322.40
Скокни Јаже, Алуминиум Легура се Справува со Метал Имајќи Скокање Јажиња, Обука Фитнес Челик Жица Јаже Скокнеш Прилагодливи Вежба
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Скокни Јаже, Алуминиум Легура се Справува со Метал Имајќи Скокање Јажиња, Обука Фитнес Челик Жица Јаже Скокнеш Прилагодливи Вежба

Прилагодливи Челик Жица Јажиња Должина : 115 инчен Челик Жица Скокнеш Јажиња со kink отпорни најлон опфатен

DEN 182.16
Фитнес Cordless Скокаат Јаже - Ropeless Пондерирана Скокнеш Јажиња - Користете Внатрешен и Надворешен - Најдобро за Кардио Тренингот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Фитнес Cordless Скокаат Јаже - Ropeless Пондерирана Скокнеш Јажиња - Користете Внатрешен и Надворешен - Најдобро за Кардио Тренингот

[Висок Квалитет, Удобно и Стилски] Добро направен, компактен и здрав дизајн овозможува часа на ефикасна �

DEN 335.76
YQX-Скокни Јаже, со Звук за Потсетник позадинско осветлување на Екранот, Тежина Поставување и Време Калории Контра,Сина
  • Обновено
Ценетост на стоката:

YQX-Скокни Јаже, со Звук за Потсетник позадинско осветлување на Екранот, Тежина Поставување и Време Калории Контра,Сина

[Скокаат Јаже со Висококвалитетни Материјали] Хранаодделение ПВЦ материјал, метежотслободниот прилаго

DEN 1615.68
TYRBAGS Скокаат Јаже за Вежбање,Возрасни Јаже Скокнеш Многу Погодна за Аеробна Вежба, Кондиција или Губење на Тежината, Погоден за
  • Обновено
Ценетост на стоката:

TYRBAGS Скокаат Јаже за Вежбање,Возрасни Јаже Скокнеш Многу Погодна за Аеробна Вежба, Кондиција или Губење на Тежината, Погоден за

【Спорт за сите】јаже Скокнеш може да го забрза циркулацијата на крвта, подобрување на cardiopulmonary и респир�

DEN 948.00
Bmaller Скокаат Јаже Анти-Метежот Скокаат Јаже Мека ПВЦ Skipp Јаже Прилагодливи Јаже Скокнеш Нов Тип на Фитнес Јаже Погоден за Машки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Bmaller Скокаат Јаже Анти-Метежот Скокаат Јаже Мека ПВЦ Skipp Јаже Прилагодливи Јаже Скокнеш Нов Тип на Фитнес Јаже Погоден за Машки

1.влез на ниво скокни јаже, опремени со цврст PVC јаже и PP рачки, има неимајќи систем, но работи без проблем�

DEN 725.52
HLZ Брзина Јаже,Возрасни Јаже Скокнеш Погоден за Фитнес, Фитнес и Масти Намалување, Погоден за Домашна, Фитнес, Внатрешен или Надворешен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HLZ Брзина Јаже,Возрасни Јаже Скокнеш Погоден за Фитнес, Фитнес и Масти Намалување, Погоден за Домашна, Фитнес, Внатрешен или Надворешен

【Спорт за сите】јаже Скокнеш може да го забрза циркулацијата на крвта, подобрување на cardiopulmonary и респир�

DEN 1984.80
JOYPRO Beaded Скокни Јаже, Деца Пондерирана Скокаат Јаже со Гума Лежиште, Прилагодлив Фитнес Јаже Скокнеш за Деца, Возрасни Жени
  • Обновено
Ценетост на стоката:

JOYPRO Beaded Скокни Јаже, Деца Пондерирана Скокаат Јаже со Гума Лежиште, Прилагодлив Фитнес Јаже Скокнеш за Деца, Возрасни Жени

Најдобра Вредност : Вклучува 2 пакет на скок јажиња, еден purple и еден син,доаѓа во мала пластична кеса кои

DEN 357.60
Garneck Фитнес Трајни Автоматско Броење Спортски Додатоци Скокаат Јаже Скокнеш Јаже за Игра Фитнес Тренингот Обука
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Garneck Фитнес Трајни Автоматско Броење Спортски Додатоци Скокаат Јаже Скокнеш Јаже за Игра Фитнес Тренингот Обука

Eletronic скокаат јаже ќе биде одличен подарок за freinds и семејството.Пена контрола обезбедува фирмата чекањ�

DEN 278.16