• Обновено
Entatial Jumprope, да се Подобри својата Рамнотежа и Координација Вештини Скок Јажиња за Салата за Дома за на Отворено Игралиште за

Entatial Jumprope, да се Подобри својата Рамнотежа и Координација Вештини Скок Јажиња за Салата за Дома за на Отворено Игралиште

Buyers rating:
DEN 266.16

Залиха

Ви даде напор скокање искуство додека помогне да се избегнат извртување или ликвидација на јаже.Може да се прилагоди според брзо да ја вашата висина, која е погодна за мажи, жени и деца.Ја подобрува рамнотежата и координацијата на способност од страна на правење на вашиот ум се фокусира на вашите нозе.Рачките се завиткани во мека пена, не се лизга, кои ги прават да се чувствуваат удобно да се одржи.Направени од издржлив челик жица, што се поотпорни на свиткување и деформација, има долг животен век.Функција : 1. Може да се прилагоди според брзо да ја вашата висина, која е погодна за мажи, жени и деца.2. Рачките се завиткани во мека пена, не се лизга, кои ги прават да се чувствуваат удобно да се одржи.3. Ви даде напор скокање искуство додека помогне да се избегнат извртување или ликвидација на јаже.4. Ја подобрува рамнотежата и координацијата на способност од страна на правење на вашиот ум се фокусира на вашите нозе.5. Направени од издржлив челик жица, што се поотпорни на свиткување и деформација, има долг животен век.Спецификација : Предмет Тип : Скок Rope Material : Пена, челик wire Length на Јаже : Прибл.2.6 m / 102.36 in Length на Рачка : Прибл.15.5 cm / 6.10 во Пакет Листа : 1 x Jump Јаже.

Кон својствата

Item Type:
 Jump Rope
Material:
Foam, steel wire
Length of Rope:
Approx.2.6m / 102.36in
Length of Handle:
Approx.15.5cm / 6.10in
Package List:
1 xJump Rope :

Најдобри предлози во категоријата

OKMORE Затворен Ftness Јаже Анти-Ликвидација Имајќи Прилагодливи ПВЦ Силни Телото Брзо Скокање Јаже Почетник Скокање Јаже Скок Јажиња
 • Обновено
Ценетост на стоката:

OKMORE Затворен Ftness Јаже Анти-Ликвидација Имајќи Прилагодливи ПВЦ Силни Телото Брзо Скокање Јаже Почетник Скокање Јаже Скок Јажиња

Тип : Спортски Брзо Скокање Јаже Јаже.Материјал : пвц.Тежина : околу 70g.Рачка материјал : пп.Големина : Јаже

DEN 155.76
RRRYN Фитнес Губење на Тежината Опрема, Гимнастик Вежба Алатки Виткање Функција Мулти Двојно Тркала Имајќи Статични Спортски Погоден
 • Обновено
Ценетост на стоката:

RRRYN Фитнес Губење на Тежината Опрема, Гимнастик Вежба Алатки Виткање Функција Мулти Двојно Тркала Имајќи Статични Спортски Погоден

*Ергономски дизајн, безбеден и удобен за фитнес вежби.Мускулна сила обука и телото зграда, да ги задржи с

DEN 3290.16
Битка Јаже Вежби Пондерирана Скок Јажиња за Фитнес Тренинг - 1.5/2 Инчен Дијаметар Поли Dacron 30, 40, 50 Ft Должина (Должина 40
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Битка Јаже Вежби Пондерирана Скок Јажиња за Фитнес Тренинг - 1.5/2 Инчен Дијаметар Поли Dacron 30, 40, 50 Ft Должина (Должина 40

Целото ТЕЛО ТРЕНИНГОТ — Борба против Јажиња ќе добиете во најдобрата форма на вашиот живот.Бранови и ар

DEN 1343.76
EODNSOFN Скокаат Јаже Метежот Слободни Тежина Брзо Скокање Јаже Топката Имајќи Челик Јаже Скокнеш Дом Салата Фитнес Вежби Тренингот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

EODNSOFN Скокаат Јаже Метежот Слободни Тежина Брзо Скокање Јаже Топката Имајќи Челик Јаже Скокнеш Дом Салата Фитнес Вежби Тренингот

Спорт фитнес : Совршени за фитнес вежби, скокнеш, бокс, брзина на обука, додека обликувањето на вашата ка�

DEN 2439.36
DENPETEC Скокни Јаже, Дигитални Пребројување на Јаже Скокнеш, Скокни Јаже, Фитнес, Скокни Јаже за Обука Фитнес, Прилагодливи Луѓе,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DENPETEC Скокни Јаже, Дигитални Пребројување на Јаже Скокнеш, Скокни Јаже, Фитнес, Скокни Јаже за Обука Фитнес, Прилагодливи Луѓе,

✅【Скокаат Јаже Со Контра】 : Доаѓаат со вграден дигитален скок, може да го следи вашиот остварување нап�

DEN 130.08
YQX-Скокни Јаже, со Звук за Потсетник позадинско осветлување на Екранот, Тежина Поставување и Време Калории Контра,Сина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YQX-Скокни Јаже, со Звук за Потсетник позадинско осветлување на Екранот, Тежина Поставување и Време Калории Контра,Сина

[Скокаат Јаже со Висококвалитетни Материјали] Хранаодделение ПВЦ материјал, метежотслободниот прилаго

DEN 1615.68
BNCMXZJGFAG Фитнес Јаже Скокнеш Товарот Скокаат Јаже Должина Прилагодливи за Одржување Одговара или Обука Издржлив Дизајн (Боја :
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BNCMXZJGFAG Фитнес Јаже Скокнеш Товарот Скокаат Јаже Должина Прилагодливи за Одржување Одговара или Обука Издржлив Дизајн (Боја :

Ергономски дизајн, не се лизга, со ротирачки структура, не е лесно да се испреплетени, па вие не мора да с�

DEN 1136.16
JKRED Челик Жица Јаже Скокнеш со Топката Стапка, Прилагодлива Скокаат Јаже Метежот-Слободен за Мажи, Жени и Деца да Основни Вежби
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JKRED Челик Жица Јаже Скокнеш со Топката Стапка, Прилагодлива Скокаат Јаже Метежот-Слободен за Мажи, Жени и Деца да Основни Вежби

✔Преносни Големина и Одличен Избор За : Кардио Тренинг, Скокнеш Вежба, Фитнес Тренингот, Бокс, ММА, Крсто

DEN 652.80
ЗДРАВ ЖИВОТ Јаже Скокнеш со Топката Лежишта Брзиот Брзина Скокаат Јаже Кабел и 6 Мемориска Пена, се Справува со Идеален за Аеробна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ЗДРАВ ЖИВОТ Јаже Скокнеш со Топката Лежишта Брзиот Брзина Скокаат Јаже Кабел и 6 Мемориска Пена, се Справува со Идеален за Аеробна

【Трајни и МетежотСлободен】скок јаже е направен на задебелена плетенка челична жица со PVC облога, која �

DEN 117.36
Пондериран Скокаат Јаже за Фитнес - 9.8 ft Тешка Битка Јажиња за Вежбање, 3LB Тренингот Јаже за Жените & Мажи, Јаже Скокнеш За Фитнес
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Пондериран Скокаат Јаже за Фитнес - 9.8 ft Тешка Битка Јажиња за Вежбање, 3LB Тренингот Јаже за Жените & Мажи, Јаже Скокнеш За Фитнес

ПОГОДЕН ЗА СПОРТИСТИ Многу спортисти пракса пондерирана скокање јаже.По прибирање повратни информаци�

DEN 623.76
SSYUNO Против Пролизгување се Справува со Скок Јаже-Унисекс Прилагодливи Скокнеш Јаже Скокање Јажиња за Тренингот Брзина Прескокнете
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SSYUNO Против Пролизгување се Справува со Скок Јаже-Унисекс Прилагодливи Скокнеш Јаже Скокање Јажиња за Тренингот Брзина Прескокнете

Развие брзина, брзина, координација и агилност со Брзина Јаже.Оваа обука алатка е сигурно да се создаваа

DEN 107.52
YQK Скокни Јаже, Прилагодлив Скок Јажиња со Пластични Рачки - Метежот-Слободно Јаже Скокнеш за Crossfit, Салата, Кардио и Издржливост
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YQK Скокни Јаже, Прилагодлив Скок Јажиња со Пластични Рачки - Метежот-Слободно Јаже Скокнеш за Crossfit, Салата, Кардио и Издржливост

Воз во секое време, насекаде : Ова лесни, преносливи вежба скокаат јаже не заземаат многу простор на ваши

DEN 1257.60
HanZu Механички Пребројување на ПВЦ Јаже Скокнеш Студент Обука за Возрасни Скокаат Јаже Должина Прилагодливи Подарок
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HanZu Механички Пребројување на ПВЦ Јаже Скокнеш Студент Обука за Возрасни Скокаат Јаже Должина Прилагодливи Подарок

ПВЦ гума јаже тело, ефикасно антиликвидација, искуство непречено движење, носатотпорни, и издржливи.Вис

DEN 1219.20
Скокни Јаже Професионални Скокнеш Јаже Скокнеш Дигитални Вежба Тренингот Прилагодливи Јаже Скокнеш 3 Метри Скокаат Јаже Челик Жица
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Скокни Јаже Професионални Скокнеш Јаже Скокнеш Дигитални Вежба Тренингот Прилагодливи Јаже Скокнеш 3 Метри Скокаат Јаже Челик Жица

Одликувајќи се со висок квалитет премиум топката лого, тоа обезбедува непречено и напор спин што го пра�

DEN 2006.40
TBANG Јаже Скокнеш Цврсто Дрво се Справи со Јаже Скокнеш Имајќи Оптоварување Шема Скокање Јаже одговара Фитнес Губење на Тежината
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TBANG Јаже Скокнеш Цврсто Дрво се Справи со Јаже Скокнеш Имајќи Оптоварување Шема Скокање Јаже одговара Фитнес Губење на Тежината

Издржлив дизајн : Со ултрависока брзина на топката лежишта за мазна, лесна и дури и ротација.Може да издр

DEN 1972.80
Скокни Јаже, Измерен Тренингот Скокање Јаже со Калории Контра, LCD Дигитален Дисплеј, Одбројување, Звук за Потсетник, Прилагодлива
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Скокни Јаже, Измерен Тренингот Скокање Јаже со Калории Контра, LCD Дигитален Дисплеј, Одбројување, Звук за Потсетник, Прилагодлива

[Smart Пребројување Скокаат Јаже] Нашата YRPRSODF smart скокање јаже доаѓа со LCD дигитален бројач на дисплеј кој п

DEN 143.76
Aopece Брзина Скокаат Јаже Метежот-Бесплатно со Топката Имајќи & Прилагодливи & Против Пролизгување Алуминиум Легура Метални Рачки,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Aopece Брзина Скокаат Јаже Метежот-Бесплатно со Топката Имајќи & Прилагодливи & Против Пролизгување Алуминиум Легура Метални Рачки,

Aopece Фитнес Опрема Карактеристики на Производот : HighSpeed Тоа е сакан од конкурентна спортисти за неговата

DEN 143.76
Памук Скокаат Јаже за Деца, Прилагодлив Деца Јаже Скокнеш со Дрвена Рачка, 2 Пакет Студент Скокање Јаже за Надворешна Забавна Активност,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Памук Скокаат Јаже за Деца, Прилагодлив Деца Јаже Скокнеш со Дрвена Рачка, 2 Пакет Студент Скокање Јаже за Надворешна Забавна Активност,

【Valueable Пакет】 1x розова скокни јаже, 1x пурпурна скокаат јаже 【Голем Скок Јаже За Деца】 Овој класичен др�

DEN 333.36
CHHCYH Голема Брзина Скокни Јаже, Прилагодлив Алуминиум Скокнеш Јажиња 360 степени се Вртат Зафат со 2 Брзина Јаже Кабли за Фитнес
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CHHCYH Голема Брзина Скокни Јаже, Прилагодлив Алуминиум Скокнеш Јажиња 360 степени се Вртат Зафат со 2 Брзина Јаже Кабли за Фитнес

Скок јаже е најпознатите разноврсна фитнес опрема на пазарот.Дали сте љубители на кардио, вежби за издр�

DEN 3190.32
JWDYA Скокаат Јаже Скокнеш Јажиња Салата Фитнес Тренинг Опрема Пондерирана Брзо Speed Челик Жица Дете Возрасни Тренингот за Бокс
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JWDYA Скокаат Јаже Скокнеш Јажиња Салата Фитнес Тренинг Опрема Пондерирана Брзо Speed Челик Жица Дете Возрасни Тренингот за Бокс

100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : челик жица + ПВЦ.Квалитетот е на прво со најдобра услуга.клиен�

DEN 2424.24
TYRBAGS Скокаат Јаже за Вежбање,Возрасни Јаже Скокнеш Многу Погодна за Аеробна Вежба, Кондиција или Губење на Тежината, Погоден за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

TYRBAGS Скокаат Јаже за Вежбање,Возрасни Јаже Скокнеш Многу Погодна за Аеробна Вежба, Кондиција или Губење на Тежината, Погоден за

【Спорт за сите】јаже Скокнеш може да го забрза циркулацијата на крвта, подобрување на cardiopulmonary и респир�

DEN 948.00
Cordless Скокни Јаже, Дигитални Силикони Не се лизга се Справи со Скокни Јаже, со Контра, Прилагодлив Јаже Скокнеш за Мажи Жени Деца
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cordless Скокни Јаже, Дигитални Силикони Не се лизга се Справи со Скокни Јаже, со Контра, Прилагодлив Јаже Скокнеш за Мажи Жени Деца

84 ft ПВЦ јаже и две вежба силикони cordless топка, која што ви овозможува да го смените режимот помеѓу скокаат

DEN 599.76
EODNSOFN Јаже Скокнеш Топката Лежишта Скокни Јаже, Брзо Брзина на Мускулната Контрола Жица Тело Градење на Вежба Бокс Тренинг Насловна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

EODNSOFN Јаже Скокнеш Топката Лежишта Скокни Јаже, Брзо Брзина на Мускулната Контрола Жица Тело Градење на Вежба Бокс Тренинг Насловна

Не се лизга, се справува со : Текстура се справува со карактеристики не се лизга, удобно и цврст стисок, о�

DEN 2454.48