• Обновено
TBWHL Spider Цедилка Skimmer 304 од не ' Рѓосувачки Челик со Кука за Готвење, Пржење Тестенини Глупак 5.4 инчен

TBWHL Spider Цедилка Skimmer 304 од не ' Рѓосувачки Челик со Кука за Готвење, Пржење Тестенини Глупак 5.4 инчен

Buyers rating:
DEN 141.36

Залиха

Висок Квалитет на Материја - Повеќе солидна од сличните производи на пазарот,на 304 Нерѓосувачки Челик Повеќе трајни,анти- ' рѓа материјал придонесе прекрасен готвење живот.Димензии - 15.4 инчен; Рачка е должина : 9.8 инчен; шолјата е дијаметар : 5.4 инчен; шолјата е длабочина : 2,7 инчи.Лесно да се чисти Едноставно сакаат со Топла сапуница вода или да ги стави во машина за миење садови.Удобен - Лесно да се справи со ,лесно за чување и удобен за работа со,машина за миење садови-безбедно.Повеќенаменски - Совршени за пржење utensil ви треба за пржење до вашиот омилен француски помфрит, риба, зеленчук, месо и повеќе.TBWHL Skimmer Ladle Нема да Ве изневерам.Добро utensil треба да трае барем 8-10 години, дури и ако се користат секој ден.Тоа е зошто нашите skimmer ladle направени со една континуирана парче на 304 Нерѓосувачки челик.Удобноста & Леснотија.Ние веруваме дека на utensil исто така треба да се мери според тоа колку е лесно и удобно, тоа е да се користи.Додека повеќето од нерѓосувачки челик skimmer ladle имаат груби, неполиран, со нашиов се заокружува и полиран да се направи тоа многу удобно.Ние сме исто така отиде во големи должини да бидете сигурни дека тоа е ергономски и го направија тоа точно во 17 долго за точно таа намена.Тоа е совршена должина за готвење ништо!.Продавница повеќе прибор во нашата продавница!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата