• Обновено
Stren-Flex SF1212G10SOGA - Синџир Прашка Одделение 100 1 Синџир Adj. Линк

Stren-Flex SF1212G10SOGA - Синџир Прашка Одделение 100 1 Синџир Adj. Линк

Buyers rating:
DEN 1531.20

Залиха

Stren-Flex SF1212 G10 SOGA - Синџир Прашка Одделение 100 1 Синџир Adj. Линк.Синџир Прашка Одделение 100 Број на Прашка Нозе 1 Синџир Големина 3/8 Во.Прашка Капацитет Од 90 Степени 8800 lb.Прашка Тип Прилагодливи Триаголник, Земи Кука Кука Отворање 1-1/8 Во.Должина на Прашка Нога 11.3 ft.Господар Линк/Кауција Вкупна Висина 7.Господар Линк/Кауција Отворање Висина 5-1/2 Во.Господар Линк/Кауција Отворање Ширина Од 2-3/4 Во.Боја Црна, Црвена Заврши Насликани Прашка Должина 12 ft.Стандарди ASME B30.9 OSHA NACM Вклучува Издржливи Метална Ознака ID Прилог на Прашка Прашка Материјал Steel California предлог 65 предупредување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

1/2 x 30' Прилагодливи Тип-Две Нога Лигамент Синџир Прашка | 26,000 Lbs. WLL | Прашка Кука-да-го Зграби Кука | Одделение 100 Легура
  • Обновено
Ценетост на стоката:

1/2 x 30' Прилагодливи Тип-Две Нога Лигамент Синџир Прашка | 26,000 Lbs. WLL | Прашка Кука-да-го Зграби Кука | Одделение 100 Легура

ГРУБ И ПОДГОТВЕНИ : HSI синџир slings се познати по нивната способност да го издржат голем број на тешки усло�

DEN 365.76
3/4 x 3' Прилагодливи Тип-Две Нога Лигамент Синџир Прашка | 61,100 Lbs. WLL | Прашка Кука-да-го Зграби Кука | Одделение 100 Легура
  • Обновено
Ценетост на стоката:

3/4 x 3' Прилагодливи Тип-Две Нога Лигамент Синџир Прашка | 61,100 Lbs. WLL | Прашка Кука-да-го Зграби Кука | Одделение 100 Легура

ГРУБ И ПОДГОТВЕНИ : HSI синџир slings се познати по нивната способност да го издржат голем број на тешки усло�

DEN 365.76