• Обновено
GigaMIMO16-5G MIMO 2x2 и 4x4 Антена за Спринт AC802 Отворено/Морски Omnidirectional Ултра Висока Добивка ±45° Pol Ограден

GigaMIMO16-5G MIMO 2x2 и 4x4 Антена за Спринт AC802 Отворено/Морски Omnidirectional Ултра Висока Добивка ±45° Pol Ограден

Buyers rating:
DEN 967.20

Залиха

На Giga MIMO16-5 G™ е направен од осум антени на +45° поларизација и уште осум во 45° поларизација), и е совршен за вашата Спринт AC802 како што тој поддржува сите свои фреквенција и начини на работа. *Да стекнат во d Bi вредности се во просек се зголемува добиени со споредба на стандардот/внатрешни уред антена за да се правилно инсталирани Giga MIMO16-5 G™ наоѓа значително повисока од Спринт AC802 локација.На Giga MIMO16-5 G™ елементи се запечатени во анти-УВ високо-квалитетна ABS пластика за врвни перформанси независно од временските услови.Собранието е потребно.На Giga MIMO16-5 G™ е затворен и запечатен елементи да ги заштити своите перформанси дури и во груби средини, и има практично omnidirectional зрачење шема.Оваа Giga MIMO16-5 G™ систем е направен за Спринт AC802 (SKU NA-СРН-802-GM165 G) и главно се препорачува за на Отворено (Пол) апликации.На Giga MIMO16-5 G™ себе мерки 37.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

GigaMIMO-5G Ултра Висока Добивка 5G/4G/3G Отворено/Морски MIMO/Двојна Антена за Френклин Безжична C801 4G Рутер Omnidirectional Разновидност/Помошен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

GigaMIMO-5G Ултра Висока Добивка 5G/4G/3G Отворено/Морски MIMO/Двојна Антена за Френклин Безжична C801 4G Рутер Omnidirectional Разновидност/Помошен

На Giga MIMO5 G™ се здобијат со моќ доаѓа од вработување на осум држава на уметноста 5 G антени и висока ефикас

DEN 1430.40
GigaMIMO-5G Ултра Висока Добивка 5G/4G/3G Отворено/Морски MIMO/Двојна Антена за Peplink Pepwave BR2 IP55 Omnidirectional Разновидност/Помошен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

GigaMIMO-5G Ултра Висока Добивка 5G/4G/3G Отворено/Морски MIMO/Двојна Антена за Peplink Pepwave BR2 IP55 Omnidirectional Разновидност/Помошен

2 инчи и тежи 18.Бидејќи Giga MIMO5 G™ е висока добивка и omnidirectional, тоа е особено погоден за ситуации каде посто�

DEN 1123.20
WideAnt2-Лајт Вистински MIMO Двојна Антена за Pepwave SUS-SOHO-Т Висока Ефикасност Целосно Ограден Високо-Добивка Широк Бенд ±45°
  • Обновено
Ценетост на стоката:

WideAnt2-Лајт Вистински MIMO Двојна Антена за Pepwave SUS-SOHO-Т Висока Ефикасност Целосно Ограден Високо-Добивка Широк Бенд ±45°

Една година производителот со гаранција.На Wide Ant2Лајт™, исто така, е ефикасен за Помошен / Разновидност у

DEN 2385.60
Мобилен Телефон Сигнал Бустер GSM 900MHz Мобилен Телефон Сигнал Бустер Verizon Сигнал Засилувач Бустер Дома Verizon Полнила Yagi
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Мобилен Телефон Сигнал Бустер GSM 900MHz Мобилен Телефон Сигнал Бустер Verizon Сигнал Засилувач Бустер Дома Verizon Полнила Yagi

????Мобилен телефон бустер ја зголемува глас и податоци сигнал за повеќе мобилните уреди истовремено, бр�

DEN 408.00
Lintratek Мобилен Телефон Сигнал Бустер за RV Автомобил, Камион, Брод 3G 4G LTE Мобилните Сигнал Бустер Засилувач за Бендот 2/4/5,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Lintratek Мобилен Телефон Сигнал Бустер за RV Автомобил, Камион, Брод 3G 4G LTE Мобилните Сигнал Бустер Засилувач за Бендот 2/4/5,

【Лесна инсталација и повеќе возбудувања】Можете лесно да го инсталирате овој бустер за полнење без бил

DEN 2228.88
GigaMIMO-5G Ултра Висока Добивка 5G/4G/3G Отворено/Морски MIMO/Двојна Антена за Френклин XHG-S600W Omnidirectional Разновидност/Помошен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

GigaMIMO-5G Ултра Висока Добивка 5G/4G/3G Отворено/Морски MIMO/Двојна Антена за Френклин XHG-S600W Omnidirectional Разновидност/Помошен

Една година производителот со гаранција.На Giga MIMO5 G™ е одлична за ултрапревозникот агрегација модеми / р

DEN 1197.60
GigaMIMO-5G Ултра Висока Добивка 5G/4G/3G Отворено/Морски MIMO/Двојна Антена за Бис Мрежи Разбојник 2 C2C 4G Omnidirectional Разновидност/Помошен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

GigaMIMO-5G Ултра Висока Добивка 5G/4G/3G Отворено/Морски MIMO/Двојна Антена за Бис Мрежи Разбојник 2 C2C 4G Omnidirectional Разновидност/Помошен

Една година производителот со гаранција Да стекнат во d Bi вредности се во просек се зголемува добиени со

DEN 1987.20