• Обновено
GigaMIMO-5G Ултра Висока Добивка 5G/4G/3G Отворено/Морски MIMO/Двојна Антена за Маестро E200 Серија Omnidirectional Разновидност/Помошен Затворен ±45° Поларизација

GigaMIMO-5G Ултра Висока Добивка 5G/4G/3G Отворено/Морски MIMO/Двојна Антена за Маестро E200 Серија Omnidirectional Разновидност/Помошен

Buyers rating:
DEN 300.00

Залиха

На Giga MIMO-5 G™ се здобијат со моќ доаѓа од вработување на осум држава на уметноста 5 G антени и висока ефикасност combiners, кој ултра-линеарен одговор на сите фреквенции, за поддршка на сите мобилни/дата превозници во светот, дури и за претстојните 5 G стандард!На Giga MIMO-5 G™ сега карактеристики 24 K злато позлатен конектори и нерѓосувачки челик месеци и назад штитови, за уште повисоки перформанси и сила, со невиден 450 MHz до 6000 MHz (0.Бидејќи Giga MIMO-5 G™ е висока добивка и omnidirectional, тоа е особено погоден за ситуации каде постојат неколку услуга кули во различни насоки, или кога се со цел услуга кула не е практичен, како што се движат локации или кога корисникот се наоѓа помеѓу повеќе услуга кули.На Giga MIMO-5 G™ се направи еден по еден со високо квалификувани изработка и вклучуваат една година гаранција период.Една година производителот со гаранција. *Да стекнат во d Bi вредности се во просек се зголемува добиени со споредба на стандардот/внатрешни уред антена за да се правилно инсталирани Giga MIMO-5 G™ наоѓа значително повисока од Маестро E200 Серија локација.45 GHz до 6 GHz) фреквенциски опсег, кој е невозможно да се најде во било кој друг антената на пазарот денес.Оваа Giga MIMO-5 G™ систем е направен за Маестро E200 Серија (SKU NA-MST-E200-GM5 G) и главно се препорачува за на Отворено (Пол) апликации.На Giga MIMO-5 G™ е одлична за ултра-превозникот агрегација модеми/рутери и е исто така погоден како скок антената или за newscasting, кампување, за одговор при катастрофи тимови, итн.Оваа Giga MIMO-5 G™ сет ќе се поврзете директно до Маестро E200 Серија, земајќи целосно искористување на својата напредни MIMO функција (±45° polarizations како на MIMO стандарди) и е особено погодна за морската средина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

WideAnt2-Лајт™ Вистински MIMO Двојна Антена за Бел AirCard 313u Висока Ефикасност Целосно Ограден Високо-Добивка Широк Бенд ±45°
  • Обновено
Ценетост на стоката:

WideAnt2-Лајт™ Вистински MIMO Двојна Антена за Бел AirCard 313u Висока Ефикасност Целосно Ограден Високо-Добивка Широк Бенд ±45°

7 x 22 инчи и тежи 5.На Wide Ant2Лајт™, исто така, е ефикасен за Помошен / Разновидност уреди.На Wide Ant2Лајт™ се зг�

DEN 1003.20
GigaMIMO-5G Ултра Висока Добивка 5G/4G/3G Отворено/Морски MIMO/Двојна Антена за Френклин Безжична C801 4G Рутер Omnidirectional Разновидност/Помошен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

GigaMIMO-5G Ултра Висока Добивка 5G/4G/3G Отворено/Морски MIMO/Двојна Антена за Френклин Безжична C801 4G Рутер Omnidirectional Разновидност/Помошен

На Giga MIMO5 G™ се здобијат со моќ доаѓа од вработување на осум држава на уметноста 5 G антени и висока ефикас

DEN 1430.40
WideAnt2-Лајт Вистински MIMO Двојна Антена за Telna Нови IoT Поврзете 5G-Подготвени eSIM Рутер Висока Ефикасност Целосно Ограден
  • Обновено
Ценетост на стоката:

WideAnt2-Лајт Вистински MIMO Двојна Антена за Telna Нови IoT Поврзете 5G-Подготвени eSIM Рутер Висока Ефикасност Целосно Ограден

На Wide Ant2Лајт™ се направи еден по еден со високо квалификувани изработка и вклучуваат една година гаран�

DEN 1027.20
SuperBars Мобилен Телефон Сигнал Бустер за Камион, RV, ЏИП, Кампување, Motorhome. Bendable Антена. Мобилен Телефон Бустер за Сите
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SuperBars Мобилен Телефон Сигнал Бустер за Камион, RV, ЏИП, Кампување, Motorhome. Bendable Антена. Мобилен Телефон Бустер за Сите

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 10799.76
Високи се Добие Засилувач од 900MHz CDMA Мобилен Телефон Сигнал Бустер Засилувач Мобилен Телефон Сигнал Repeater Бустер Засилувач
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Високи се Добие Засилувач од 900MHz CDMA Мобилен Телефон Сигнал Бустер Засилувач Мобилен Телефон Сигнал Repeater Бустер Засилувач

5 inch Package Тежина : 2.Инсталација Чекори : 1.Инсталирање на Отворено Antenna Select соодветна локација со силна и с�

DEN 904.80