• Обновено
YLHXYPP 6-Лист Крст-Намалување на Хартија Шредер, Кредитна Картичка Shredders за Домашна Употреба (Office use, Големи Wastebasket со Транспарентен Прозорец, Црна

YLHXYPP 6-Лист Крст-Намалување на Хартија Шредер, Кредитна Картичка Shredders за Домашна Употреба (Office use, Големи Wastebasket

Buyers rating:
DEN 6678.48

Залиха

Крстот-намалување на хартија шредер со 6-лим сечење капацитет, shreds хартија во 5мм х 40mm ситни парчиња. 15 Литри повлекување од wastebasket капацитет за помалку чести и лесно празнење, Лесно да се види кога е полна со полу-прозорецот.Хартија shedders обезбедува најдобар компромис помеѓу цената и перформансите за вашиот дом и мала канцеларија.Автоматски старт/стоп и обратна функција и Термичка Заштита на функција за заштита на моторот од притискање и прегревање.Погодни се справи со дизајн за лесна за укинување на сечење дел за да го испразните корпа.Одлично за Вашите Домашни Officesimple карактеристики го прават тоа лесно за употреба и е совршена за вашиот дом, канцеларија.Тоа shreds сите на вашите доверливи информации Имате на Безбедност Ќе Want Paper Shedder може да се намали на хартија во мали парчиња со висока безбедност заштита.Тоа може да делите максимално 6 листови хартија на еден помине во 5x40mm мало парче.Тоа ќе ви помогне да се вратат во вашиот живот со мир на умот кои се приватни информации е безбедно.Љубезно ве потсетам : ве Молиме сплит дебели несакана пошта или слични документи во серии да делите да се задржи на шредер во добра состојба.Користејќи го тоа, може да бидат сигурни дека вашите лични информации ќе се третираат како строго доверливи и никогаш нема да биде добиено од страна на другите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ZHGYD Мали Преносни Молчи Висока Моќност Електрични Дома, CD и Кредитна Картичка Home Office Шредер Крст-Сечење Хартија и Кредитна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZHGYD Мали Преносни Молчи Висока Моќност Електрични Дома, CD и Кредитна Картичка Home Office Шредер Крст-Сечење Хартија и Кредитна

Тоа може да се намали повеќе доверливи информации (како што се изводи, осигурување и старите даночни при

DEN 18906.48
JCTTZ Канцеларија Шредер,12-Лист Тешки Крст-Намалување на Хартија CD Кредитна Картичка Шредер со 20 Литри Pullout Кошница и 4 Casters,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JCTTZ Канцеларија Шредер,12-Лист Тешки Крст-Намалување на Хартија CD Кредитна Картичка Шредер со 20 Литри Pullout Кошница и 4 Casters,

● Погоден за различни сценарија.Без разлика дали тоа е во финансии соба, канцеларија, сала за конференц�

DEN 4799.76
JCTTZ Бела Шредер-Висока Безбедност Микро-Намалување на Хартија Шредер, Pullout Отпад Кошница со Големи Транспарентен Прозорец
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JCTTZ Бела Шредер-Висока Безбедност Микро-Намалување на Хартија Шредер, Pullout Отпад Кошница со Големи Транспарентен Прозорец

Големина : 375*295*200mm.Карактеристики на производот Тоа е лесно за заштита на вашите податоци и да ја задржи

DEN 8793.84
ZHGYD Тешки Хартија Шредер 80 Автоматско Хартија Храна Мелница за Статистика висока Моќност Шредер Ниво 5 доверливост,Крст-Намалување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZHGYD Тешки Хартија Шредер 80 Автоматско Хартија Храна Мелница за Статистика висока Моќност Шредер Ниво 5 доверливост,Крст-Намалување

10 Минути Континуирано Работи На Пат 80 sheets Automatic хартија шредер / Прирачник Shreds до 6 листови во еден помина

DEN 1106.40
WBYHGY Хартија Шредер, Висока Безбедност за Насловна & Мала Канцеларија Употреба, Shreds Кредитни Картички/Staples/Клипови, Канцелариски
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WBYHGY Хартија Шредер, Висока Безбедност за Насловна & Мала Канцеларија Употреба, Shreds Кредитни Картички/Staples/Клипови, Канцелариски

Капацитет : 10.5 L; Големина : 31.7 X14 X32cm; рендан хартија ефект : 5 X38 MM.Карактеристики : транспарентен прозорец,

DEN 7620.72
WBYHGY Мини Хартија Шредер-7-Состојба со Висока Serurity Микро-Намалување на Хартија,CD,Кредитна Картичка Шредер ,Отпад Капацитет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WBYHGY Мини Хартија Шредер-7-Состојба со Висока Serurity Микро-Намалување на Хартија,CD,Кредитна Картичка Шредер ,Отпад Капацитет

Nitrided челик нож, носатотпорни, долг живот, чист и чиста хартија, не е лесно да ги блокирате.Преносни одгов�

DEN 14945.28
ZHGYD Тешки-Должност Крст-Намалување на Хартија Шредер, CD и Кредитна Картичка Шредер, 5L со Голема Брзина го исклучите Home Office
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZHGYD Тешки-Должност Крст-Намалување на Хартија Шредер, CD и Кредитна Картичка Шредер, 5L со Голема Брзина го исклучите Home Office

Капацитет : 15 L; Големина : 35.5 X20.6 X47.4cm; рендан хартија ефект : 4 X35 MM.Карактеристики : мали и претенциозност, �

DEN 600.00
KOBRA 260 S4 Средината на Големината на Мултимедијалните Енергија Smart Шредер, 10.25 Грлото Ширина, 1/8 Директно Намалување на Делите
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KOBRA 260 S4 Средината на Големината на Мултимедијалните Енергија Smart Шредер, 10.25 Грлото Ширина, 1/8 Директно Намалување на Делите

Тешки синџири диск со челик брзини "СУПЕР ПОТЕНЦИЈАЛ МОЌ ЕДИНИЦА".Автоматски Старт / Стоп преку електрон

DEN 839.04
Bonsaii Хартија Шредер, 240 Минути Континуирано Сечење, 10-Лист Микро да се Намали (25/64 инчи) со 7.9 Литри Wasterbasket, Бела (4S30)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Bonsaii Хартија Шредер, 240 Минути Континуирано Сечење, 10-Лист Микро да се Намали (25/64 инчи) со 7.9 Литри Wasterbasket, Бела (4S30)

Висока прецизност инженеринг создава ненадмината сечење квалитет и поголема безбедност; ова осигурува

DEN 6719.76
6-Лист Хартија Шредер Електрични Кредитна Картичка Шредер Висока Безбедност Документ Хартија Шредер со 10L Wastebasket за Домашна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

6-Лист Хартија Шредер Електрични Кредитна Картичка Шредер Висока Безбедност Документ Хартија Шредер со 10L Wastebasket за Домашна

Тешки хартија шредер е погодна за дробење и тајноста на контра сметка на финансиски и хартии од вреднос�

DEN 839.76
Професионални Шредер Масло Високо-се Држат 8 МЛ Пакување од 2 Шредер Luricant, Висока Вискозност, Посебна Формула Подмачкување Шредер
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Професионални Шредер Масло Високо-се Држат 8 МЛ Пакување од 2 Шредер Luricant, Висока Вискозност, Посебна Формула Подмачкување Шредер

Професионални шредер масло : Lumiled R&D високосе држат, висока вискозност, мала тежина, и специјално прилаго

DEN 239.76