• Обновено
Nhlzj XIAOQIANG Суета Шминка Огледала Двојно Двострано Зголемена LED Светла Метал Допир Затемнување Хотел Бања Бричење Козметички Огледало (Големина : 10X)

Nhlzj XIAOQIANG Суета Шминка Огледала Двојно Двострано Зголемена LED Светла Метал Допир Затемнување Хотел Бања Бричење Козметички

Buyers rating:
DEN 6168.72

Залиха

▲Ова е добра алатка за вашата шминка и бричење.Е најдобар избор за семејството. ▲Огледалото е лесно да се качи .Без комплицирани процедури,лесно да го инсталирате,залепи за ѕид,стабилна и безбедна.,LED троши помалку енергија и има подолг животен век отколку обичните светилки. ▲Swiveling Огледало,огледало може да вртливата 180 степен.Кога не е во употреба,тоа може да биде укината против ѕид страна. ▲Двострано Огледало со Зголемување,(3 X 5 X 7 X 10 X За вашиот избор)овозможува голема погодност за вас да се погледне во детали да се направат нештата десно. ▲На ѕид огледало е елегантен дизајн кој има свитлива функција.Раката е до 30cm,може да се продолжува согласно вашите потребни.Предмет Тип : Шминка Mirror Type : LED Ѕид Монтирани Бања Mirror Size : како на сликата shows Feature : Зголемена+Нормално,Двојно sided Magnification : 3 X 5 X 7 X 10 XMaterial : Месинг+Glass Lenses Материјал : Glass Double Продолжување Рака : До 30cm Светлина : Yes Mirror Облик : Round Size : 8.5 inch Friendly Совети : Премногу далеку од зголемување огледало ќе предизвика вртоглавица,најдобар растојание е : 3 X : во Рамките 30cm5 X : Witin 20cm7 X : во Рамките 15cm10 X : во Рок од 10cm★Услуга-Нашата продавница работи во добра вера и се задоволството на клиентите, како неговата цел.Ние веруваме дека сте задоволни со квалитетот и квалитет на нашите производи.Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ви обезбеди задоволително решение.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

HIGHKAS Мали Огледало Шминка Огледало, Десктоп единствено еднострана Make - up Огледало Европската High - Definition Суета Огледало
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HIGHKAS Мали Огледало Шминка Огледало, Десктоп единствено еднострана Make - up Огледало Европската High - Definition Суета Огледало

Класична & lightпондериран дизајниран голема како tabletop шминка огледало и, исто така, погодна за рачни упот

DEN 3154.08
Beautyworks Осветлени LED Огледало со Зголемување, Шминка Огледало, на Екранот на Допир, Светлина Контрола, 3 Начин Огледало, 1/2/3X
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Beautyworks Осветлени LED Огледало со Зголемување, Шминка Огледало, на Екранот на Допир, Светлина Контрола, 3 Начин Огледало, 1/2/3X

СУПЕРСВЕТЛИ FLATПАНЕЛ ОСВЕТЛУВАЊЕ : Ако сте во потрага за врвна шминка молња, не гледам подалеку!На Beauty Works

DEN 647.76
Круг Огледало, Преносни Разноврсна Огледало за Секоја Дама е Торба, Чанта или Козметички Торба, Одлична за Изработка Сет од 12, Избрани
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Круг Огледало, Преносни Разноврсна Огледало за Секоја Дама е Торба, Чанта или Козметички Торба, Одлична за Изработка Сет од 12, Избрани

ПРЕНОСНИ ОГЛЕДАЛО : Никогаш не одат надвор од вашиот дом, без вашиот круг преносни огледало.ДАМА ТОРБА о�

DEN 335.76
CRW 10x Зголемена Шминка Огледала Ѕид Двете Еднострани Бања Зголемување Суета Огледало Флексибилни, 360 степени Зглобот, 8 Инчен,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CRW 10x Зголемена Шминка Огледала Ѕид Двете Еднострани Бања Зголемување Суета Огледало Флексибилни, 360 степени Зглобот, 8 Инчен,

Ѕидот огледало шминка со 10 X зголемување и 1 X зголемување.Двете еднострани 360степен вртливата дизајн за �

DEN 695.76
LICHAO Ѕид Огледало на Ѕидот Виси Голем Овален Огледало Алуминиум Рамка | Криејтив Шминка за Бричење Железо Огледала | за Entryways,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LICHAO Ѕид Огледало на Ѕидот Виси Голем Овален Огледало Алуминиум Рамка | Криејтив Шминка за Бричење Железо Огледала | за Entryways,

★ Безбеден и Лесен за Инсталација : стакло е безбедно за обложни и заштитени од страна на околните метал

DEN 331.68
Шминка Огледало Шминка Суета Огледало Десктоп Двете Еднострани Убавина во Огледало Зголемување Козметички Огледало 360° Вртливата
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Шминка Огледало Шминка Суета Огледало Десктоп Двете Еднострани Убавина во Огледало Зголемување Козметички Огледало 360° Вртливата

: Овој класичен огледало, кој започна сето тоа никогаш нема да одат надвор на стил!Елегантен хром оглед�

DEN 292.80
Огледало Бања со led Светло Шминка, Виси Јаже Железо led Две-Боја на Светлина Smart Допир со време и Температура на Екранот Ѕид-Монтирани
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Огледало Бања со led Светло Шминка, Виси Јаже Железо led Две-Боја на Светлина Smart Допир со време и Температура на Екранот Ѕид-Монтирани

Led antiмагла огледало шминка, highdefinition огледало, еднокопче defogging, да ги задржи на огледало светла на сите вр�

DEN 374.16
Nhlzj Чиста и Светла Шминка Огледало 8inch Круг Make Up Огледало Бања Огледало, 360 Ротација Совршен за Спалната соба за Облекување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Nhlzj Чиста и Светла Шминка Огледало 8inch Круг Make Up Огледало Бања Огледало, 360 Ротација Совршен за Спалната соба за Облекување

СОВРШЕН ШМИНКА : 5 X / 7 X / 10x зголемување и 1 : 1 огледало на сликата, тоа е само право да биде во можност да ги

DEN 638.40
Nhlzj XIAOQIANG Монтира на Ѕид Огледало Шминка,Двојно Двострано Суета Зголемена Суета Огледало,360 степени Зглобот,со можност да
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Nhlzj XIAOQIANG Монтира на Ѕид Огледало Шминка,Двојно Двострано Суета Зголемена Суета Огледало,360 степени Зглобот,со можност да

▲【Двојно Страна Огледало】1 Xmakeup / бричење★УслугаНашата продавница работи во добра вера и се задоволст

DEN 6822.72