• Обновено
Топла Убава Жена Преглед Мини двострано Преносни Огледало Шминка Кралица

Топла Убава Жена Преглед Мини двострано Преносни Огледало Шминка Кралица

Buyers rating:
DEN 311.76

Залиха

Големина : 6.5 см x 6.2 cm x 0,8 cm (2.6 инчен x 2.4 инчен x 0.3 инчен).Класификација : Огледало.Функција : -Тркалезна форма .; -Преносни : дури и да одговара на вашите плик паричникот и мали џебови .; -Се отвора со две стаклени огледала.; -Премија од не ' рѓосувачки челик структура : издржливи и трајни во секојдневна употреба.; -Се отвора од 0 до 180 степени, propped се појавува на секој агол за различни прилики. ; -Добар избор за подарок на вашите пријателки, мајка, љубовници и девојки да имаат удобен шминка насекаде.Материјал : Рамка : Премија од нерѓосувачки челик; -Огледало : Стакло.Пакет Количина : 1 x огледало.Големина : 6.5 см x 6.2 cm x 0,8 cm (2.6 инчен x 2.4 инчен x 0.3 инчи)Класификација : Mirror Feature : -Тркалезна форма .-Преносни : дури и да одговара на вашите плик паричникот и мали џебови .-Се отвора со две стаклени огледала.-Премија од не ' рѓосувачки челик структура : издржливи и трајни во секојдневна употреба.-Се отвора од 0 до 180 степени, propped се појавува на секој агол за различни прилики. -Добар избор за подарок на вашите пријателки, мајка, љубовници и девојки да имаат удобен шминка насекаде.Материјал : Рамка : Премија од не ' рѓосувачки челик-Огледало : Стакло Пакет Количина : 1 x mirror Keywords : Огледало,Девојка,Make up,гал,Шминка,дама,Џеб огледало,секси,Компактно огледало,секс,Рака огледало,жена,Табела огледало,убава,Mirroir,Симпатична шминка,Убавина tools Without огледало за да прав вашиот сочинуваат?Ова срце-во облик на рака џеб огледало е добар избор за подарок за својата мајка, љубовници и девојки да имаат удобен шминка насекаде.Тоа дури и одговара на вашите мали плик паричник, навистина практично да ја земе и да си одат.Се отвора со две стаклени огледала.Огледало и рамката се направени на премија од нерѓосувачки челик; тоа€s издржливи и трајни во секојдневна употреба.Огледалото се отвора од 0 до 180 степени, propped се појавува на секој агол за различни прилики.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Шминка Огледало Шминка Суета Огледало Десктоп Двете Еднострани Убавина во Огледало Зголемување Козметички Огледало 360° Вртливата
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Шминка Огледало Шминка Суета Огледало Десктоп Двете Еднострани Убавина во Огледало Зголемување Козметички Огледало 360° Вртливата

: Овој класичен огледало, кој започна сето тоа никогаш нема да одат надвор на стил!Елегантен хром оглед�

DEN 292.80
CRW 10x Зголемена Шминка Огледала Ѕид Двете Еднострани Бања Зголемување Суета Огледало Флексибилни, 360 степени Зглобот, 8 Инчен,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CRW 10x Зголемена Шминка Огледала Ѕид Двете Еднострани Бања Зголемување Суета Огледало Флексибилни, 360 степени Зглобот, 8 Инчен,

Ѕидот огледало шминка со 10 X зголемување и 1 X зголемување.Двете еднострани 360степен вртливата дизајн за �

DEN 695.76
XKUN Шминка Огледало Бања Огледало на Ѕидот Мелничката Огледало 6 Инчен Двојно Двострано 1 + 3X / 5X Неколку 360 ° Извори Продолжување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

XKUN Шминка Огледало Бања Огледало на Ѕидот Мелничката Огледало 6 Инчен Двојно Двострано 1 + 3X / 5X Неколку 360 ° Извори Продолжување

HD огледало : нулта толеранција, без деформација, нема нарушување, пора јасно видливи.Слики : Позитивни ја

DEN 6018.00
Nhlzj Чисти и Светли 8.5 Бања Огледало на Ѕидот Монтирани 10X Зголемена, Две Вртливата Површината Круг Продолжи и Заврши Хром
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Nhlzj Чисти и Светли 8.5 Бања Огледало на Ѕидот Монтирани 10X Зголемена, Две Вртливата Површината Круг Продолжи и Заврши Хром

Најдобро за употреба во домашната бања, луксузен хотел и спа, Привлечни и елегантен дизајн со висок квал

DEN 1584.00
ZYFA Бања Суета Огледало,Ѕид Монтирани LED Осветлен Огледало,Make up Огледало со Светла за Бричење,Совршен за Дом или Хотел Употреба
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ZYFA Бања Суета Огледало,Ѕид Монтирани LED Осветлен Огледало,Make up Огледало со Светла за Бричење,Совршен за Дом или Хотел Употреба

★Енергија LED осветлување : на Нашата бања ги отсликува се опремени со LED осветлување, кој е идеален за шм�

DEN 1557.60
WANGXIAOLINjingzi Ѕид-Монтирани Едноставна Круг Суета Огледало Влезот Бања Водоотпорен Огледало (Боја : Злато, Големина : Големи)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

WANGXIAOLINjingzi Ѕид-Монтирани Едноставна Круг Суета Огледало Влезот Бања Водоотпорен Огледало (Боја : Злато, Големина : Големи)

Производ Големина : S : 30cm*30cm*42cm,M : 40cm*40cm*60см,L : 60cm*60см.Дизајн : Домот креативни, едноставна паметни, прецизе�

DEN 6856.80
Срце Облик Tabletop Шминка Огледало: Црвена Свадба Спалната соба Убавина во Огледало Традиционален Кинески Биро Суета Огледало Козметички
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Срце Облик Tabletop Шминка Огледало: Црвена Свадба Спалната соба Убавина во Огледало Традиционален Кинески Биро Суета Огледало Козметички

Традиционалните Мираз Свадба Огледало Деликатна Невестата Црвено Огледало Шик Убавината Огледало.Спа�

DEN 1190.40
Nhlzj Чист и Светол Ѕид Монтирани Шминка Огледало 3X Зголемување на Проширување на Виткање Двојно Страна со Дупчење Или Без Дупчење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Nhlzj Чист и Светол Ѕид Монтирани Шминка Огледало 3X Зголемување на Проширување на Виткање Двојно Страна со Дупчење Или Без Дупчење

Растојанието помеѓу огледало и очите треба да биде во рок од 15 cm, па можете да добиете вистински одраз 60с

DEN 849.60