• Обновено
Gutermann Природен Памук Конец за Шиење 800m 9959 - секоја

Gutermann Природен Памук Конец за Шиење 800m 9959 - секоја

Buyers rating:
DEN 293.28

Залиха

Бренд : Gutermann.Количина : секој.Боја : 9959. Состав : 100% Памук.Инструкции за перење : Перат во 95 степени.Gutermann Природен Памук Конец за Шиење 800m 9959 - each Product Информации Бренд : Gutermann Количина : секоја Боја : 9959 Состав : 100% Памук Перење Инструкции : Перат во 95 степени Должина : 800 метри.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

BoKa-продавница 3000 Метри Knotless Голема Брзина Полиестер Тема Конец за Шиење Полиестер Црн И Бел Конец за Шиење Везови
  • Обновено
Ценетост на стоката:

BoKa-продавница 3000 Метри Knotless Голема Брзина Полиестер Тема Конец за Шиење Полиестер Црн И Бел Конец за Шиење Везови

Партијата на Снабдување, уметнички и занаетчиски за шиење и DIY Украси вклучуваат : Чипка Лента, Sequins, DIY За

DEN 640.80
Т-Една Црна и Бела Боја висока Јачина на Најлон Конец за Шиење Погоден за Облека, Декоративни Кожа Занает DIY/Книга Обврзувачки/Чевли
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Т-Една Црна и Бела Боја висока Јачина на Најлон Конец за Шиење Погоден за Облека, Декоративни Кожа Занает DIY/Книга Обврзувачки/Чевли

Избрани висок квалитет 100% најлон конец, најлон темата е силна отпорност на триење, многу посилни отколк�

DEN 117.36
Силна Полиестер Про Конец за Шиење, Многу Бои Најдобрите Spools, Универзална Сите Намена Рака и Машина за Шиење, 200m - 220yd Серпентина
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Силна Полиестер Про Конец за Шиење, Многу Бои Најдобрите Spools, Универзална Сите Намена Рака и Машина за Шиење, 200m - 220yd Серпентина

СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Со конец за шиење од Pasmanta е од врвен квалитет, направени во Европа од наследството

DEN 71.76
50 Бои Везови Конец Крстот Бод за Полнење, Пријателство Нараквици, Игли за Шиење, Ножици, Мерењето на Лента, Шиење Напрсток, Обоени
  • Обновено
Ценетост на стоката:

50 Бои Везови Конец Крстот Бод за Полнење, Пријателство Нараквици, Игли за Шиење, Ножици, Мерењето на Лента, Шиење Напрсток, Обоени

Материјал : полиестер.Големина : 7.5x5x1 инчен (Dxšxv),Должина на : 26ft по skein.Основни алатки за шиење се опфатени

DEN 460.56
YYQTGG Восок Конец, DIY Шиење Линија Тема Кабелот Практични Здрав Тема Премиум Материјали Професионален за Рака-Stitched Кожа
  • Обновено
Ценетост на стоката:

YYQTGG Восок Конец, DIY Шиење Линија Тема Кабелот Практични Здрав Тема Премиум Материјали Професионален за Рака-Stitched Кожа

Доаѓа со 24 бои, да ги исполнуваат на вашиот различните потреби, практичен за употреба.Prefect за ракаstitched ко

DEN 921.36
DEW Капки Полиестер Сите Намена Конец за Шиење Гајтанот Поставите 8 Мулти Обоени 600 Метри По Гајтанот & Топката Главата Директно
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DEW Капки Полиестер Сите Намена Конец за Шиење Гајтанот Поставите 8 Мулти Обоени 600 Метри По Гајтанот & Топката Главата Директно

100% Полиестер.Тоа карактеристики полиестер опфатени полиестер core за сила.Оваа тема може да се користи за

DEN 1019.76
PENGHU SDSF 24pcs/Set 500 Метри Шарени Машина Везови Конец за Шиење Полиестер Конец за Шиење Рака Занает Печ Волан Тркала Материјали
  • Обновено
Ценетост на стоката:

PENGHU SDSF 24pcs/Set 500 Метри Шарени Машина Везови Конец за Шиење Полиестер Конец за Шиење Рака Занает Печ Волан Тркала Материјали

Уметнички Занает.Висока брзина конец за шиење, не е лесно да се скршени, добар квалитет;.Светли бои за ши�

DEN 1018.32
Силна Полиестер Про Конец за Шиење, Многу Бои Најдобрите Spools, Универзална Сите Намена Рака и Машина за Шиење, 200m - 220yd Серпентина
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Силна Полиестер Про Конец за Шиење, Многу Бои Најдобрите Spools, Универзална Сите Намена Рака и Машина за Шиење, 200m - 220yd Серпентина

СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Со конец за шиење од Pasmanta е од врвен квалитет, направени во Европа од наследството

DEN 71.76