• Обновено
BoKa-продавница 3000 Метри Knotless Голема Брзина Полиестер Тема Конец за Шиење Полиестер Црн И Бел Конец за Шиење Везови

BoKa-продавница 3000 Метри Knotless Голема Брзина Полиестер Тема Конец за Шиење Полиестер Црн И Бел Конец за Шиење Везови

Buyers rating:
DEN 640.80

Залиха

Партијата на Снабдување, уметнички и занаетчиски за шиење и DIY Украси вклучуваат : Чипка Лента, Sequins, DIY Занает Материјали, Облека, Монистра, Лабава Кристал, Кристал Синџир, Пердув, Tassel, Батон и Значка, Ткаенина, Игли и Игли Алатки, Ножици, Везови Карики, Конец за Шиење, Еластична Бенд, Предиво, Шиење Колекции, Свадба, Божиќ, Вештачко Цвеќе & Растенијата, Подарок Кеси, Складирање Кеси & Wrapping Резерви.Опис на производот : Име : Шиење Thread Material : Polyester Amount : 1pc/lot Length : 3000yards/ролна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

DEW Капки Полиестер Сите Намена Конец за Шиење Гајтанот Поставите 8 Мулти Обоени 600 Метри По Гајтанот & Топката Главата Директно
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DEW Капки Полиестер Сите Намена Конец за Шиење Гајтанот Поставите 8 Мулти Обоени 600 Метри По Гајтанот & Топката Главата Директно

100% Полиестер.Тоа карактеристики полиестер опфатени полиестер core за сила.Оваа тема може да се користи за

DEN 1019.76
Т-Една Црна и Бела Боја висока Јачина на Најлон Конец за Шиење Погоден за Облека, Декоративни Кожа Занает DIY/Книга Обврзувачки/Чевли
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Т-Една Црна и Бела Боја висока Јачина на Најлон Конец за Шиење Погоден за Облека, Декоративни Кожа Занает DIY/Книга Обврзувачки/Чевли

Избрани висок квалитет 100% најлон конец, најлон темата е силна отпорност на триење, многу посилни отколк�

DEN 117.36
SELCRAFT Конец за Шиење 0.8 mm 50 метри/roll Восок Тема Памук Кабелот String за Врвка за Рака Крои Тема за Кожа Занаетите Алатка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SELCRAFT Конец за Шиење 0.8 mm 50 метри/roll Восок Тема Памук Кабелот String за Врвка за Рака Крои Тема за Кожа Занаетите Алатка

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

DEN 887.76
Pssopp 10Pcs Конец за Шиење Богата Светли Бои Висока Јачина Многу Издржливи Премиум Полиестер Широка Примена Машина за Шиење Нишка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Pssopp 10Pcs Конец за Шиење Богата Светли Бои Висока Јачина Многу Издржливи Премиум Полиестер Широка Примена Машина за Шиење Нишка

[Богати Бои] Овие шиење везови теми поседува богата и светли бои за повеќето од домашна употреба рака за

DEN 395.76
SELCRAFT Везови Конец за Шиење Виножито Полиестер Тема Сет Силен и Издржлив Рака Конец за Шиење Занает Печ за Шиење Материјали num.6566
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SELCRAFT Везови Конец за Шиење Виножито Полиестер Тема Сет Силен и Издржлив Рака Конец за Шиење Занает Печ за Шиење Материјали num.6566

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

DEN 328.80