• Обновено
Korbond Шиење Кошница - Медиум - Herringbone Дизајн - 19cm x 15.5 cm x беа 25,5 см, сива

Korbond Шиење Кошница - Медиум - Herringbone Дизајн - 19cm x 15.5 cm x беа 25,5 см, сива

Buyers rating:
DEN 1119.12

Залиха

Памук.ГОЛЕМИНА : големината на оваа кошница е 19cm x 15.5 cm x беа 25,5 cm.Од СУШТИНСКО значење : Секој crafter треба Korbond Шиење Кошница да ги чувате своите colelction на изработка на алатки.Секој Korbond кошница е внимателно дизајнирани да ги задоволат секој crafter на потребите, како и да изгледа зашеметување.БЕЗБЕДНА НОСАТ РАЧКА : кошница карактеристики безбедна носат рачка, која лесно ја поддржува тежината на кошница и алатки внатре, да се движи вашата потребните предмети низ дома, или да работилници и пријатели куќи, така што секогаш ќе имате се што се бара за да се заврши убава занаети проекти и поправки.ЈАСНО ПЛАСТИКА ФАХ : Korbond Шиење Кошеви сите вклучуваат јасно пластика лента со прегради за лесно да ги зачувате и организирате помали предмети, како што се bobbins, игли, игли и копчиња.Ова го спречува мали или остри предмети добивање на изгубени во голема оддел на кошница.УБАВА ТКАЕНИНА ДИЗАЈН : Завиткани во прекрасен, храбар слични ткаенини, оваа кошница е изјава парче за вашиот занает соба!Прикажи ги исклучите вашиот стил на вашите пријатели и семејството.Идеално место за чување на needlecraft материјали, совршен за преземање на работилници, шиење на движење и одржување на вашиот занает простор организирани и убава.Кој око-фаќање на дизајн и заврши со сигурен рачка, оваа кошница е мора да има прилог на било crafter дома.На ткаенина линии внатрешни карактеристики мал џеб и pin перница за врзување на долната страна од капакот, што го прави лесен за организирање на игли и игли.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Дрвена Кошница за Шиење, Гроздобер Мултифункционален Дрвени Шиење Кутија, Дрвена Рака Дом за Шиење Поправка Алатка за Полнење, Шиење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Дрвена Кошница за Шиење, Гроздобер Мултифункционален Дрвени Шиење Кутија, Дрвена Рака Дом за Шиење Поправка Алатка за Полнење, Шиење

Симпатична taraxacum шема, мала и исклучителна, погоден за десктоп декорација.Избрани природни борови дрва �

DEN 726.96
Медиум за Шиење Кошница со Прибор за Шиење Складирање Кутија со Материјали DIY Шиење Колекции за Почетник (виолетова)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Медиум за Шиење Кошница со Прибор за Шиење Складирање Кутија со Материјали DIY Шиење Колекции за Почетник (виолетова)

КВАЛИТЕТ на ДИЗАЈНОТ : Ретро шиење кошница со деликатна моделот печатење ,мека полиестер ткаенини и изд�

DEN 1087.20
YARWO Шиење Додатоци Организатор, Занает Складирање Tote Торба со Џебови за Шиење Додатоци и Занает Материјали, Виолетова
  • Обновено
Ценетост на стоката:

YARWO Шиење Додатоци Организатор, Занает Складирање Tote Торба со Џебови за Шиење Додатоци и Занает Материјали, Виолетова

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ Доаѓа со монтажни divider, главната преграда е поделена на 4 дела за чување конец за шиење к

DEN 719.76
Asixxsix Мали Шиење Кошница Кошница за Шиење Организатор, Деца Шиење Кошница Кошница за Шиење, Трајни производи за Ножици Теми
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Asixxsix Мали Шиење Кошница Кошница за Шиење Организатор, Деца Шиење Кошница Кошница за Шиење, Трајни производи за Ножици Теми

Пространа внатрешност, обезбедува доволно простор за сите ваши алатки и материјали.Вграденво игла подл

DEN 1574.40
Цветни Печати за Шиење Кошница, Гроздобер Шиење Кутија Ткаенина Занает Тема Игла за Шиење Комплет Складирање Кутија Организатор со
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Цветни Печати за Шиење Кошница, Гроздобер Шиење Кутија Ткаенина Занает Тема Игла за Шиење Комплет Складирање Кутија Организатор со

Карактеристики : ✄【Носат Со се Справи со】:Шиење алатка за складирање организатор справи со PP јаже око

DEN 958.80
XBAOMING Шиење Кутија, Дрвена Кошница за Шиење за Шиење Кутија со 2 Фиоки за Складирање Дрвена Кутија за Складирање Селски Салон
  • Обновено
Ценетост на стоката:

XBAOMING Шиење Кутија, Дрвена Кошница за Шиење за Шиење Кутија со 2 Фиоки за Складирање Дрвена Кутија за Складирање Селски Салон

Производ Карактеристики : висок квалитет на цврсто дрво, еколошки вода боја, стабилна товарот, ракаполи�

DEN 374.40
Navaris Шиење Кутија со Прибор - Шие Кошница со Организаторот Фах Прегради 9.7 x 6.9 x 4.9 - Вклучува 76 Парче Комплет - Цветни Печатење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Navaris Шиење Кутија со Прибор - Шие Кошница со Организаторот Фах Прегради 9.7 x 6.9 x 4.9 - Вклучува 76 Парче Комплет - Цветни Печатење

ШИЕЊЕ на ЧУВАЊЕ : Чувајте ги сите вашите шиење додатоци и да ги чувате организирани во една корисна за по

DEN 695.76