• Обновено
WXC Црвена Цреша Купола Форма Чаша Шеќер Садот со Капак, Кујна Складирање Тенџере 9.2 Оз

WXC Црвена Цреша Купола Форма Чаша Шеќер Садот со Капак, Кујна Складирање Тенџере 9.2 Оз

Buyers rating:
DEN 1053.84

Залиха

Шеќер сад со капак мерки : 5.1 инчен висока (со капак) x 5.1 инчен дијаметар, и има 9.2 унци.Висок квалитет на стакло материјал, оваа згодна lidded бонбони јадење фаќа и се одразува светлина за неверојатен ефект, совршен за да се забавува со пријателите и семејството.Убаво решетки дизајн, Кристално Ефект изгледаат одлично за посебна прилика.Користење на екранот за кафе маси, канцелариски, или други tabletop површини.Повеќенаменски Апликации : Во тенџере сол погодна за семејствата, хотели, кафулиња, buffets, партии и тн., совршен за сол, шеќер, кафе, чај, билки, црн пипер, зачини, итн.Поставен дизајн и мазни линии се многу погодни за било која домашна декорација.На соживот на практичност и уметност е претпочитаниот подарок за релокација.Име : Шеќер Bowl Material : Glass Size : 5.1 инчи x 5.1 инчи(13.0 cm x 13.0 cm)Капацитет : 9.2 унци(260ml)Пакет се вклучени : 1 Шеќер Сад + 1 капак.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Шише 100ML Домаќинство Шеќер Тегла Фармацевт Шеќер Shaker Кујна Utensil Додатоци се Применува За Сепарација на Шеќер Кафеав Шеќер
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Шише 100ML Домаќинство Шеќер Тегла Фармацевт Шеќер Shaker Кујна Utensil Додатоци се Применува За Сепарација на Шеќер Кафеав Шеќер

1 Тоа се направени од храна одделение акрилик материјал.Тоа е издржлив, носатотпорни, и може да се корист

DEN 674.40
Mesh Shaker, Нов Нерѓосувачки Челик и Јасно Акрилик Леќата парична Казна Мрежа Shaker со Ротирачки Маска, 3.7 Унци (110 Milliliter)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Mesh Shaker, Нов Нерѓосувачки Челик и Јасно Акрилик Леќата парична Казна Мрежа Shaker со Ротирачки Маска, 3.7 Унци (110 Milliliter)

Изработени од нерѓосувачки челик и акрил, издржливи.Лесно да се чисти, машина за миење садови безбедно.А

DEN 299.76
Шеќер Фармацевт Shaker, 100ml Домаќинство Акрилик Сад Кафе Житни Чај Печење со Фрлаат Spout Капак за Лесно Лажица Мерење Прелива
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Шеќер Фармацевт Shaker, 100ml Домаќинство Акрилик Сад Кафе Житни Чај Печење со Фрлаат Spout Капак за Лесно Лажица Мерење Прелива

[Лесно се Прелива Дизајн] : Ова шеќер фармацевт е направен од нерѓосувачки челик, што е помалку веројатно

DEN 407.76
Нерѓосувачки Челик Прав Shaker, Кафе, Какао Dredges со парична Казна-Mesh Капак Анти‑ ' Рѓа Анти‑Корозија Погоден за Кујната Готвење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Нерѓосувачки Челик Прав Shaker, Кафе, Какао Dredges со парична Казна-Mesh Капак Анти‑ ' Рѓа Анти‑Корозија Погоден за Кујната Готвење

ФИНАТА МРЕЖА : парична казна мрежа структура им овозможува на прав да помине рамномерно, подобрување на

DEN 907.20
OUNONA Нерѓосувачки Челик Готвење Dredges Леќата Пипер Shaker Зачин Фармацевт Шеќер во Прав Какао Брашно Леќата Зачин Алатки Големина
  • Обновено
Ценетост на стоката:

OUNONA Нерѓосувачки Челик Готвење Dredges Леќата Пипер Shaker Зачин Фармацевт Шеќер во Прав Какао Брашно Леќата Зачин Алатки Големина

Прашинадоказ покрие блокови на влага во воздухот, да ги задржи на остатокот од прав суви и свежи.Висок к�

DEN 198.24
Cabilock 2 парчиња во Прав Шеќер Shaker Duster не ' Рѓосувачки Челик парична Казна Мрежа Shakers Цимет Шлаг Шеќер во Прав Какао Брашно
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Cabilock 2 парчиња во Прав Шеќер Shaker Duster не ' Рѓосувачки Челик парична Казна Мрежа Shakers Цимет Шлаг Шеќер во Прав Какао Брашно

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, ' рѓа отпор и отпорност на корозија.Може да се користи за да

DEN 323.76
Шеќер Shaker, Трајни, Анти-пропадна Дизајн, Лесно Да се Сфати Шеќер Тегла за Сепарација Шеќер за Кафеав Шеќер за Кујна, за Дома(100mL)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Шеќер Shaker, Трајни, Анти-пропадна Дизајн, Лесно Да се Сфати Шеќер Тегла за Сепарација Шеќер за Кафеав Шеќер за Кујна, за Дома(100mL)

Тоа можат да го издржат микробранови печки, dishwashers и замрзнувачи.Тоа е одлична замена за стакло фрлаат к�

DEN 405.36