• Обновено
Eujgoov Електрични Ткаенина Shears, AC110-240V Преносни Cordless Крпа Машина со 2500mAh Моќ Литиум Батерија за Занаети, Шиење, Картон, Scrapbooking(НИ Приклучок)

Eujgoov Електрични Ткаенина Shears, AC110-240V Преносни Cordless Крпа Машина со 2500mAh Моќ Литиум Батерија за Занаети, Шиење, Картон,

Buyers rating:
DEN 2006.16

Залиха

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.УДОБНО ДА се КОРИСТИ - Ножици доаѓаат со удобна рачка, дизајниран со безбедносен прекинувач на дното за да се спречи било случајно употреба.ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ - Лесно и брзо да се намали материјали како што се ткаенина, картон, кристалната плоча, текстил, кожа, хартија, па дури и теписи.СТАБИЛЕН И СИГУРЕН - Тивок мотор поседуваат ниско ниво на бучава, со голема брзина и непречено функционирање, ја подобрува сечење ефикасност.НИСКО ниво на БУЧАВА РАБОТА - Внатрешната структура оптимизација и намалување на шумот на обработка може да се промени бучни садење и shearing средина во минатото.ВИСОКА ЈАЧИНА на НОЖОТ - употреба на волфрам челик материјал го прави машина поостри и потрајни, се многу практични.Функција : 1. Ножици доаѓаат со удобна рачка, дизајниран со безбедносен прекинувач на дното за да се спречи било случајно го користите 2. Лесно и брзо да се намали материјали како што се ткаенина, картон, кристалната плоча, текстил, кожа, хартија, па дури и теписи 3. Тивок мотор поседуваат ниско ниво на бучава, со голема брзина и непречено функционирање, ја подобрува сечење ефикасност 4. Внатрешната структура оптимизација и намалување на шумот на обработка може да се промени бучни садење и shearing средина во последните 5. Употребата на волфрам челик материјал го прави машина поостри и потрајни, многу практични Како да го Користите : Инсталирање на ножици, главата и вклучување на прекинувачот за употреба Спецификација : Предмет Тип : Електрични Ткаенина Shears Материјал : ABS, волфрам челик вградената Батерија : Моќ литиум батерија 2500 m Ah Не-Оптоварување Брзина : до 6000 вртежи во минута Сечење Способност : Прибл. 0 ~ 8mm / 0 ~ 0.3 во Полнење Напон : AC110-240 V Пакет Листа : 1 x Електрични Shears 1 x Shears Глава 1 x Адаптер 4 x Завртка.

Кон својствата

Item Type:
Electric Fabric Shears
Material:
ABS, tungsten steel
Built-in Battery:
Power lithium battery 2500 mAh
No-Load Speed:
6000 rpm
Cutting Ability:
Approx. 0 ~ 8mm / 0 ~ 0.3in
Charging Voltage:
AC110-240V
Package List:
1 x Electric Shears :
1 x Shears Head :
1 x Adapter :
4 x Screw :

Најдобри предлози во категоријата

Tablecraft (E6606) Кујната Shears
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Tablecraft (E6606) Кујната Shears

Кујна shears.Изработен од никел позлатен.Функција бомбичка и шише настроената вградени во рачката и може д

DEN 260.16
Кујна Живина Shears-Пролет Натоварени Кујна Shears Тешки-420 ' Рѓосувачки Челик Мултифункционален Кујна Ножици за Пилешко, Месо,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Кујна Живина Shears-Пролет Натоварени Кујна Shears Тешки-420 ' Рѓосувачки Челик Мултифункционален Кујна Ножици за Пилешко, Месо,

【Тешки Остар Нож】тешкидолжност кујна Shears се направени од 420 нерѓосувачки челик, од истиот материјал ка

DEN 599.76
Kissaki Коса Ножици Gokatana 6.0 инчи и Kanagawa 30 заб Црна Цреша Б Титаниум Двојно Завртување Коса за Сечење Shears и Чистење Shears
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Kissaki Коса Ножици Gokatana 6.0 инчи и Kanagawa 30 заб Црна Цреша Б Титаниум Двојно Завртување Коса за Сечење Shears и Чистење Shears

Доживотна Гаранција.Двојно Завртување Палецот Соодветен Сет.Убави и Трајни Црна Цреша Титаниум Заврши

DEN 1079.76
XJPB Професионални Коса за Сечење Ножици, Фризура Ножици Комплет за Чистење Shears Комплет за Дома, Берберот, Салон, 5.5/6.0 Инчен,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XJPB Професионални Коса за Сечење Ножици, Фризура Ножици Комплет за Чистење Shears Комплет за Дома, Берберот, Салон, 5.5/6.0 Инчен,

Нерѓосувачки Челик Материјал : Направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик легура со рака, ласерс�

DEN 1089.60
Салон Ножици за Чување, СТП Кожа, Коса за Сечење Shears Организатор Кутија Кафеава Коса Стил Алатка Торба за Берберот Материјали,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Салон Ножици за Чување, СТП Кожа, Коса за Сечење Shears Организатор Кутија Кафеава Коса Стил Алатка Торба за Берберот Материјали,

Голем капацитет : ножици за складирање кутија има голем капацитет и да ги чува сите видови на коса за сеч

DEN 1163.76
HZWLF Фризерски Ножици Берберот Shears Детални Стручни 6 Инчен Јапонија се Намали Коса Салон за Коса Намали Проретчена Коса Трајни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HZWLF Фризерски Ножици Берберот Shears Детални Стручни 6 Инчен Јапонија се Намали Коса Салон за Коса Намали Проретчена Коса Трајни

★Оваа фризура ножици е направен од нерѓосувачки челик, многу издржливи, многу остар нож, може да се каст

DEN 468.00
Ножици Коса за Сечење Ножици Про Фризер Clipper Јапонски Слепи дупка Топла Коса Shears за Берберот Салон косата (Боја : 5inch)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ножици Коса за Сечење Ножици Про Фризер Clipper Јапонски Слепи дупка Топла Коса Shears за Берберот Салон косата (Боја : 5inch)

★【Карактеристики】Коса за сечење ножици се направени од висококвалитетни нерѓосувачки челик, остар, о

DEN 1291.20
Bonarty Професионални Фризерски Берберот Ножици Чешлање Чистење Ножици Коса за Сечење Салон Shears за Мажи и Жени - Пинк
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Bonarty Професионални Фризерски Берберот Ножици Чешлање Чистење Ножици Коса за Сечење Салон Shears за Мажи и Жени - Пинк

Оваа коса облекување во собата е совршен за сечење и обликување на вашата коса дома или на работа, за поч

DEN 455.76
GLOGLOW Коса за Сечење Shears, 6.7 инчен Шарени Коса за Сечење Ножици Салон Берберот Фризерски Стриже со Заштитни Случај за Коса
 • Обновено
Ценетост на стоката:

GLOGLOW Коса за Сечење Shears, 6.7 инчен Шарени Коса за Сечење Ножици Салон Берберот Фризерски Стриже со Заштитни Случај за Коса

Добро несИзработени од нерѓосувачки челик сечење на косата режа со исклучително ножеви за чисти се сеч�

DEN 256.56
Моќта на Вистинската Убавина Нараквица, за Жените, Ќерка, Пријатели | начин на Размислување на Убавина, Убавина Цитати, Пораст Убавина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Моќта на Вистинската Убавина Нараквица, за Жените, Ќерка, Пријатели | начин на Размислување на Убавина, Убавина Цитати, Пораст Убавина

Убавината Цитати Нараквица, Пораст Убавина Самопочит Подарок, Накит за Поддршка на ПЛЕТЕНКА ЈАЖЕ БРАЗЛ�

DEN 598.80
Коса за Сечење Ножици/Shears 6 Инчен Професионални Коса за Сечење Shears Фризерски Салон Берберот Фризура Ножици Жилет Работ Режа
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Коса за Сечење Ножици/Shears 6 Инчен Професионални Коса за Сечење Shears Фризерски Салон Берберот Фризура Ножици Жилет Работ Режа

МултифункционаленПрофесионални Коса за Сечење Shears Фризерски Салон Берберот Фризура Ножици Жилет Рабо�

DEN 143.52
Wusthof Дојде Покрај Кујната Shears: Зелена
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Wusthof Дојде Покрај Кујната Shears: Зелена

Дојде освен shears за лесно чистење и заострување.Висок јаглерод од не ' рѓосувачки челик.Достапен во Црвен

DEN 311.76
Професионални Коса за Сечење Ножици, 5.5 Инчен Салон Берберот Коса Shears Остри Ножеви Фризура Ножици за Фризер Жени Мажи Возрасни,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Професионални Коса за Сечење Ножици, 5.5 Инчен Салон Берберот Коса Shears Остри Ножеви Фризура Ножици за Фризер Жени Мажи Возрасни,

Дизајниран за Напор Влажни и Суви Сечење На moontay стилист коса ножици супериорна во сите видови за сечењ�

DEN 355.20
Коса за Сечење Ножици за Полнење со Фризура Ножици и Чистење Ножици, 6.5 Инчи Остри Берберот Ножици Комплет за Коса, Сечење Shears
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Коса за Сечење Ножици за Полнење со Фризура Ножици и Чистење Ножици, 6.5 Инчи Остри Берберот Ножици Комплет за Коса, Сечење Shears

Оваа фризура ножици професионални нема да го оштети или подели коса, тоа може да се постигне мирно сечењ

DEN 287.76
Jecudi Професионални Коса за Сечење Ножици Set - рачно изработени Јапонски Нерѓосувачки Челик , вклучува Берберот Ножици , Косата
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Jecudi Професионални Коса за Сечење Ножици Set - рачно изработени Јапонски Нерѓосувачки Челик , вклучува Берберот Ножици , Косата

ЈАПОНСКИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЕКСТРА ОСТРИ НОЖЕВИ : се Направени исклучиво од највисок квалитет Јапонск�

DEN 743.76
XJPB Професионални Коса за Сечење Ножици Поставите Берберот Ножици Сет со Чистење Shears Нерѓосувачки Челик 6.0 Инчен за Берберот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XJPB Професионални Коса за Сечење Ножици Поставите Берберот Ножици Сет со Чистење Shears Нерѓосувачки Челик 6.0 Инчен за Берберот

Висок Квалитет на Коса за Сечење Shears : Нашите високо квалитетни јапонски 440 C нерѓосувачки челик сечење н

DEN 1972.80
Живина Shears Тешки Кујна Ножици, од не ' Рѓосувачки Челик Готвач Ножици за Коските, Пилешко, Живина, Риба, Храна, Месо.
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Живина Shears Тешки Кујна Ножици, од не ' Рѓосувачки Челик Готвач Ножици за Коските, Пилешко, Живина, Риба, Храна, Месо.

Сепак, ножици се, исто така, машина за миење садови безбедно 【Супериорен Квалитет Дизајн】 Ергономски д�

DEN 528.00
Washi Розова Черепот на Смолкнување САМО
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Washi Розова Черепот на Смолкнување САМО

Washi јапонски 440c челик.конвексни работ ножеви.На смолкнување големина : 5.5 или 6.0 форумот се справи.доживо�

DEN 527.76
26V Cordless Електрични Ножици, Метален Лист на Смолкнување Машина Ножици Моќ Алатка со Литиум Батерија за Метал Mesh, Пластична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

26V Cordless Електрични Ножици, Метален Лист на Смолкнување Машина Ножици Моќ Алатка со Литиум Батерија за Метал Mesh, Пластична

Хром vanadium челик легура да се направи машина главата.Притисок чувствителни предизвика прекини било кои �

DEN 2052.00
Kissaki Коса Ножици Gokatana 5.5 инчи и Kanagawa 30 заб Црна Цреша Р Титаниум Двојно Завртување Коса за Сечење Shears и Чистење Shears
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Kissaki Коса Ножици Gokatana 5.5 инчи и Kanagawa 30 заб Црна Цреша Р Титаниум Двојно Завртување Коса за Сечење Shears и Чистење Shears

Доживотна Гаранција.Двојно Завртување Палецот Соодветен Сет.Убави и Трајни Црна Цреша Титаниум Заврши

DEN 1754.40