• Обновено
200Pcs Тибетската Антички Злато Шарм најголемиот Дел Хривнија Ѓердан Приврзоци за DIY Накит Занает Одлуки

200Pcs Тибетската Антички Злато Шарм најголемиот Дел Хривнија Ѓердан Приврзоци за DIY Накит Занает Одлуки

Buyers rating:
DEN 161.28

Залиха

Најголемиот дел Приврзоци : пакетот вклучува 200pcs тибетската антички злато шарм, како што е стил на пеперутката, був, желка, бат, елен, ѕвезда, сонцето, цвет, круна, снегулка, елка и за скролување, и др.Кој може да ги исполни вашите различните потреби за DIY занаети.Практични Додатоци : Нашиот накит одлуки приврзоци се направени од таписерии electroplating процес, што е убаво и безбедно.Тие се погодни за белегзии, ѓердани, обетки, headpieces, џемпер синџири и други украси.Тоа е практична додатоци во вашиот секојдневен живот.Премиум Материјал : тибетански злато шарм се направени од цинк легура, и обложено со антички злато.Сјајна, нов и модерен, не е лесно да избледи и безбедно да се носат.Големина : големината на овие шарм е за 0.24"-1.14" / 6mm-29mm.Ве молиме погледнете го разни антички златни привезоци кои сте ги добиле за вистинската големина.Разни Употреба : Тибетската антички злато шарм е идеален избор за DIY љубовници.Тие се погодни за сите видови на рачно изработени накит одлуки, како белегзии, ѓердани, обетки, anklets, копче синџири и така натаму.Во исто време, тоа исто така може да се користи за роденден партии, ноќта на Вештерките активности, Божиќ партии, подароци-давање, итн.Која е уникатна и значајна!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

48 Парчиња Сублимација Кристал Рамки Pendant Тави Поставете Круг Празни Рамки Pendant База Транспарентен Круг Стакло Плочки Алуминиум
 • Обновено
Ценетост на стоката:

48 Парчиња Сублимација Кристал Рамки Pendant Тави Поставете Круг Празни Рамки Pendant База Транспарентен Круг Стакло Плочки Алуминиум

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 323.76
150 Парчиња Сребро Позлатен Ѕвезда Pentagram Шарм Pendant Тибетската Небесните Мини Ѕвезда Dangle Шарм за Шарм DIY Нараквици Ѓердан
 • Обновено
Ценетост на стоката:

150 Парчиња Сребро Позлатен Ѕвезда Pentagram Шарм Pendant Тибетската Небесните Мини Ѕвезда Dangle Шарм за Шарм DIY Нараквици Ѓердан

Пакет содржина : потполно 150 парчиња на шупливи ѕвезда pendant се спакувани заедно во овој пакет, секој еден

DEN 215.76
Античкиот Бронзен Накит Одлуки Шарм Наоди Материјали Трговија На Големо Античките Мода Најголемиот Дел Бронзени Ретро Снабдување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Античкиот Бронзен Накит Одлуки Шарм Наоди Материјали Трговија На Големо Античките Мода Најголемиот Дел Бронзени Ретро Снабдување

Увезени.Количина : 1 PC Антички Бронзен Накит Одлуки Шарм Наоди Материјали Z71517 Авиони на Авионот.Илјадниц

DEN 61.20
60 Парчиња Срце Облик Шарм Срцето Приврзоци Нерѓосувачки Челик Срцето Шарм Сјајот Мини Шарм Црвено Розева Роза Црвено Bling Шарм
 • Обновено
Ценетост на стоката:

60 Парчиња Срце Облик Шарм Срцето Приврзоци Нерѓосувачки Челик Срцето Шарм Сјајот Мини Шарм Црвено Розева Роза Црвено Bling Шарм

Доволно срцето шарм : ќе добиете 60 парчиња на срцето шарм во 3 бои во пакетот, имено црвена, розова и црвен

DEN 138.00
50Pcs Јасно Кубни Циркони Шарм Приврзоци Фацетирани Кристал Рамен Круг Стакло Шарм Приврзоци Украси за Изработка на Накит, Црвена
 • Обновено
Ценетост на стоката:

50Pcs Јасно Кубни Циркони Шарм Приврзоци Фацетирани Кристал Рамен Круг Стакло Шарм Приврзоци Украси за Изработка на Накит, Црвена

【Она што Ќе Добиете за】 : пакетот вклучува 50pcs јасно кубни циркони шарм привезоци, доволни количини, што

DEN 647.76
10 x Семејно Стебло Шарм 19x19mm Антички Бронза Тон | Еден Двострано Шарм Приврзоци за скапоцен камен Ѓердан Хривнија Обетки Keychain
 • Обновено
Ценетост на стоката:

10 x Семејно Стебло Шарм 19x19mm Антички Бронза Тон | Еден Двострано Шарм Приврзоци за скапоцен камен Ѓердан Хривнија Обетки Keychain

овие шарм може да се користи за да се создаде обетки, ѓердани, шарм нараквици, и сите видови на накит одлу

DEN 54.96
XOCARTIGE 80PCS Денот на Вљубените Срцето Шарм за Накит Одлуки Избрани Глеѓ Кристал Срцето Pendant Шарм за Ѓердан Хривнија Одлуки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XOCARTIGE 80PCS Денот на Вљубените Срцето Шарм за Накит Одлуки Избрани Глеѓ Кристал Срцето Pendant Шарм за Ѓердан Хривнија Одлуки

Со прекрасен изглед и исклучителни изработка, изобилство да ги исполни вашите накит одлуки или различн�

DEN 544.80
Yansanido Пакет од 10 Алуминиум во Сребрена Секогаш Сестра Секогаш Има Круг DIY Антички Порака Шарм Pendant за Правење Бразлетна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Yansanido Пакет од 10 Алуминиум во Сребрена Секогаш Сестра Секогаш Има Круг DIY Антички Порака Шарм Pendant за Правење Бразлетна

DIY антички шарм pendant , Материјал : олово слободни и кадмиум слободни метални легури.Еден Двострано Главни

DEN 167.76
Pandahall 48Pcs Легура Отворени Врати Рамки Приврзоци 12 Стилови Златна Геометриски Шупливи Рамка Шарм за DIY УВ Смола Притисне Цвет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Pandahall 48Pcs Легура Отворени Врати Рамки Приврзоци 12 Стилови Златна Геометриски Шупливи Рамка Шарм за DIY УВ Смола Притисне Цвет

Она што Ќе Добиете : 48pcs златни рамки шарм во 12 форми, 4pcs / форма, тие се правоаголник, прстен, овал, правоаг

DEN 335.52
Лос Анџелес Затајувачите Се Вртат Срцето Шарм Компатибилен Со Пандора Стил Нараквици. Исто така, може да се носи како ѓердан (Вклучени.)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лос Анџелес Затајувачите Се Вртат Срцето Шарм Компатибилен Со Пандора Стил Нараквици. Исто така, може да се носи како ѓердан (Вклучени.)

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 551.52
Airssory 50 Парчиња Шарени Спреј Бои & Electroplate Морска Школка Шарм Приврзоци за Жени, Девојки Ѓердан Хривнија Обетки Накит Одлуки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Airssory 50 Парчиња Шарени Спреј Бои & Electroplate Морска Школка Шарм Приврзоци за Жени, Девојки Ѓердан Хривнија Обетки Накит Одлуки

Пакет : околу 50 Парчиња / торба.Материјал : Школка со Железо Наоди.Светлината злато обложено со edge и спасу

DEN 863.52
72 Парчиња Кристал Birthstone Шарм DIY Монистра Pendant со Прстени рачно изработени Круг Кристал Шарм за Накит Ѓердан Хривнија Earring
 • Обновено
Ценетост на стоката:

72 Парчиња Кристал Birthstone Шарм DIY Монистра Pendant со Прстени рачно изработени Круг Кристал Шарм за Накит Ѓердан Хривнија Earring

4 инчен / 10 mm долга и 0.Овој пакет содржи мали монистра, не се погодни за деца под 3 години, се грижи за опас�

DEN 254.16
DanLingJewelry 100 компјутери 10 Стилови Бебе Тема Тибетански Стил Легура Приврзоци Нозе Хранење Шише Лулка Коњ Носат Шарм за DIY
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DanLingJewelry 100 компјутери 10 Стилови Бебе Тема Тибетански Стил Легура Приврзоци Нозе Хранење Шише Лулка Коњ Носат Шарм за DIY

ГОЛЕМИНА : Околу 8.521.5 mm долга, 1020.5 mm широк, 18мм дебели.Дупка : 1.53мм.МАТЕРИЈАЛ : Изработени од легури, мазна �

DEN 335.76
Исус Град Богородица богородица Богородица Линкови Накит Конектори | 15x18mm Сребро Шарм Хривнија Pendant Конектор Наоди Шарм Бар
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Исус Град Богородица богородица Богородица Линкови Накит Конектори | 15x18mm Сребро Шарм Хривнија Pendant Конектор Наоди Шарм Бар

ИСУС ГРАД Марија богородица конектор за rosary накит одлуки 10pcs.МАТЕРИЈАЛ цинк легура.ГОЛЕМИНА 15x18mm јамка к

DEN 191.76