• Обновено
60 Парчиња Глеѓ Пеперутка Шарм Хривнија Pendant Шарм за Накит Одлуки DIY Нараквица, Избрани Боја

60 Парчиња Глеѓ Пеперутка Шарм Хривнија Pendant Шарм за Накит Одлуки DIY Нараквица, Избрани Боја

Buyers rating:
DEN 131.76

Залиха

Ќе добиете : еден пакет вклучува 60 парчиња на емајлот пеперутка шарм во 6 бои, а секоја боја има 10 парчиња, доволни количини за задоволување на вашиот diy барањата, исто така, може да ги споделите со вашето семејство и пријатели, кој е diy занает љубовници.Издржлив материјал : овие пеперутка шарм приврзоци се направени од цинк легура, која има добар издржливост и живописни бои, не е лесно да се скрши или да избледи, лесни и лесно да се носат или продавница, парична казна изработка осигурува убав текстура и мазна површина, може да ја придружува вас долго време.Големина информации : секој пеперутка pendant шарм мерки за прибл. 12 x 10 mm/ 0.47 x 0.39 инчен, соодветна големина како белегзија шарм за да се фати очите на луѓето, 6 различни и различни бои, светне на расположението и може да се изберат според вашата желба.Широк опфат на апликации : емајл хривнија шарм се убави накит додатоци да се направи ѓердан, нараквица, обетки, scrapbooking, keychain, џемпер синџир, anklet и повеќе, погодни за повеќе наврати, како партија, банкет, шопинг, датира, патување, секојдневниот живот, плажа одмор и многу повеќе.Исклучителна стил : овие убави шарм приврзоци се дизајнирани со пеперутка форма, покажуваат вашиот префинет личен вкус, и можете да ги испратите како убаво DIY подарок за вашата сакана семејство или пријатели, искажат својата грижа и љубов.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

AKOAK 10 Парчиња 25мм X 50mm, Антички Сребрен Правоаголник Pendant Коцки Pendant Ќорци Камео Рамки на Прилагодувањата за Слика Шарм,Cabochon
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AKOAK 10 Парчиња 25мм X 50mm, Антички Сребрен Правоаголник Pendant Коцки Pendant Ќорци Камео Рамки на Прилагодувањата за Слика Шарм,Cabochon

Материјал : Метални Легури;Стил / Боја : Правоаголник,Антички Сребрен.Количина : 10 Парчиња;Вкупната Голем

DEN 215.76
72 Парчиња Кристал Birthstone Шарм DIY Монистра Pendant со Прстени рачно изработени Круг Кристал Шарм за Накит Ѓердан Хривнија Earring
 • Обновено
Ценетост на стоката:

72 Парчиња Кристал Birthstone Шарм DIY Монистра Pendant со Прстени рачно изработени Круг Кристал Шарм за Накит Ѓердан Хривнија Earring

4 инчен / 10 mm долга и 0.Овој пакет содржи мали монистра, не се погодни за деца под 3 години, се грижи за опас�

DEN 254.16
Лос Анџелес Затајувачите Се Вртат Срцето Шарм Компатибилен Со Пандора Стил Нараквици. Исто така, може да се носи како ѓердан (Вклучени.)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Лос Анџелес Затајувачите Се Вртат Срцето Шарм Компатибилен Со Пандора Стил Нараквици. Исто така, може да се носи како ѓердан (Вклучени.)

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 551.52
Mystart 100 Парчиња Антички Сребрен Мини американскиот Долар Знак Пари Торба Приврзоци Шарм Занает Накит Додатоци (1100)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Mystart 100 Парчиња Антички Сребрен Мини американскиот Долар Знак Пари Торба Приврзоци Шарм Занает Накит Додатоци (1100)

Материјал Висок квалитет на алуминиум.Големина на : 1099# големина : за 18mm*11mm*2mm / 0.71"*0.43"*0.08" 1100# големина : за

DEN 263.52
XOCARTIGE 80PCS Денот на Вљубените Срцето Шарм за Накит Одлуки Избрани Глеѓ Кристал Срцето Pendant Шарм за Ѓердан Хривнија Одлуки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XOCARTIGE 80PCS Денот на Вљубените Срцето Шарм за Накит Одлуки Избрани Глеѓ Кристал Срцето Pendant Шарм за Ѓердан Хривнија Одлуки

Со прекрасен изглед и исклучителни изработка, изобилство да ги исполни вашите накит одлуки или различн�

DEN 544.80
30 Парче Правоаголник Метал Печат Празен Бар Месинг Печат Ознака Pendant Печат Празен Бар Pendant Шарм Хоризонтална Pendant Име Ознака
 • Обновено
Ценетост на стоката:

30 Парче Правоаголник Метал Печат Празен Бар Месинг Печат Ознака Pendant Печат Празен Бар Pendant Шарм Хоризонтална Pendant Име Ознака

Големина информации : празно бар pendant ознака се прибл.24 инчен / 35 x 6 мм, и дупката големина е околу.Широко u

DEN 239.76
GSYDMYJ 4pcs Шарм Пајакот Пајажина 43x45mm Антички Сребрена Боја Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската Сребрена
 • Обновено
Ценетост на стоката:

GSYDMYJ 4pcs Шарм Пајакот Пајажина 43x45mm Антички Сребрена Боја Позлатен Приврзоци Одлуки DIY рачно изработени Тибетската Сребрена

Убава класична накит шарм, погоден за нараквица, ѓердан, pendant, earring, закачам, нараквица, keychain, џемпер синџи

DEN 304.80
Airssory 50 Парчиња Шарени Спреј Бои & Electroplate Морска Школка Шарм Приврзоци за Жени, Девојки Ѓердан Хривнија Обетки Накит Одлуки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Airssory 50 Парчиња Шарени Спреј Бои & Electroplate Морска Школка Шарм Приврзоци за Жени, Девојки Ѓердан Хривнија Обетки Накит Одлуки

Пакет : околу 50 Парчиња / торба.Материјал : Школка со Железо Наоди.Светлината злато обложено со edge и спасу

DEN 863.52
Yansanido Пакет од 10 Алуминиум во Сребрена Секогаш Сестра Секогаш Има Круг DIY Антички Порака Шарм Pendant за Правење Бразлетна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Yansanido Пакет од 10 Алуминиум во Сребрена Секогаш Сестра Секогаш Има Круг DIY Антички Порака Шарм Pendant за Правење Бразлетна

DIY антички шарм pendant , Материјал : олово слободни и кадмиум слободни метални легури.Еден Двострано Главни

DEN 167.76
Античкиот Бронзен Накит Одлуки Шарм Наоди Материјали Трговија На Големо Античките Мода Најголемиот Дел Бронзени Ретро Снабдување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Античкиот Бронзен Накит Одлуки Шарм Наоди Материјали Трговија На Големо Античките Мода Најголемиот Дел Бронзени Ретро Снабдување

Увезени.Количина : 1 PC Антички Бронзен Накит Одлуки Шарм Наоди Материјали Z71517 Авиони на Авионот.Илјадниц

DEN 61.20
Rtteri Мини Лажици, Лажица Кујна Шарм, Мини Лопата Садови Шарм Приврзоци и Микро Топки Приврзоци Легура Лажица Pendant Шарм за Домашна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Rtteri Мини Лажици, Лажица Кујна Шарм, Мини Лопата Садови Шарм Приврзоци и Микро Топки Приврзоци Легура Лажица Pendant Шарм за Домашна

Пакетот вклучува : ќе добиете 4 парчиња на мини лажици и 6 парчиња на лажица кујна шарм, вкупно 10 парчиња; �

DEN 167.76
10 x Семејно Стебло Шарм 19x19mm Антички Бронза Тон | Еден Двострано Шарм Приврзоци за скапоцен камен Ѓердан Хривнија Обетки Keychain
 • Обновено
Ценетост на стоката:

10 x Семејно Стебло Шарм 19x19mm Антички Бронза Тон | Еден Двострано Шарм Приврзоци за скапоцен камен Ѓердан Хривнија Обетки Keychain

овие шарм може да се користи за да се создаде обетки, ѓердани, шарм нараквици, и сите видови на накит одлу

DEN 54.96
Античкиот Бронзен Накит Одлуки Шарм Наоди Материјали Трговија На Големо Античките Мода Најголемиот Дел Бронзени Ретро Снабдување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Античкиот Бронзен Накит Одлуки Шарм Наоди Материјали Трговија На Големо Античките Мода Најголемиот Дел Бронзени Ретро Снабдување

Увезени.Количина : 1 PC Антички Бронзен Накит Одлуки Шарм Наоди Материјали Z71567 Ножици.Илјадници накит одл

DEN 61.20
ДЕТРОИТ ЦРВЕНИ КРИЛА ХОКЕЈ ТИМ СРЦЕТО ШАРМ СЛАЈД PENDANT ЗА ЃЕРДАН ЕВРОПСКАТА ШАРМ НАРАКВИЦА (Одговара на Повеќето Името Брендови)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ДЕТРОИТ ЦРВЕНИ КРИЛА ХОКЕЈ ТИМ СРЦЕТО ШАРМ СЛАЈД PENDANT ЗА ЃЕРДАН ЕВРОПСКАТА ШАРМ НАРАКВИЦА (Одговара на Повеќето Името Брендови)

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 191.76
12pcs Сребро Позлатен Бисер Мушка Кафез Locket Приврзоци Етерично Масло Diffuser Ѓердан Нараквица Со Лава Камен DIY Шарм Изработка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

12pcs Сребро Позлатен Бисер Мушка Кафез Locket Приврзоци Етерично Масло Diffuser Ѓердан Нараквица Со Лава Камен DIY Шарм Изработка

Материјал : Висок Квалитет бакар,еколошки технологии,Олово и Кадмиум Слободни.Светло сребрена боја,кој�

DEN 335.76
Pandahall 48Pcs Легура Отворени Врати Рамки Приврзоци 12 Стилови Златна Геометриски Шупливи Рамка Шарм за DIY УВ Смола Притисне Цвет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Pandahall 48Pcs Легура Отворени Врати Рамки Приврзоци 12 Стилови Златна Геометриски Шупливи Рамка Шарм за DIY УВ Смола Притисне Цвет

Она што Ќе Добиете : 48pcs златни рамки шарм во 12 форми, 4pcs / форма, тие се правоаголник, прстен, овал, правоаг

DEN 335.52