• Обновено
FAKEME Шапка Држач за Пропелер Рек Ѕид Монтирани Спорт Топката Носителот Продавница Екранот Шапка Рек Организаторот за Палта, Капи, Капаци, Кошарка, Фудбал Складирање

FAKEME Шапка Држач за Пропелер Рек Ѕид Монтирани Спорт Топката Носителот Продавница Екранот Шапка Рек Организаторот за Палта, Капи,

Buyers rating:
DEN 455.76

Залиха

Тоа е рѓа-доказ и корозија-доказ,не е лесно да се добие гребење или исчезнат боја.Со пред-drilled четири завртки дупки, ова чување rack (вклучувајќи 4pcs завртки) лесно може да се монтира на ѕид, кој е доста удобен.Можете да ги користите ѕид wount топката држач за чување на сите видови на спортски топки лесно и брзо, кој се задржи вашата соба повеќе организиран и уреден.За чување на екранот за , капи или s, кошарка, фудбал, одбојка, заштеда на простор.Топката носител е третирани со анти- ' рѓа позлата.Површина е мазна и сјајна, а квалитетот е одличен.Опис : - За чување на екранот за , капи или s, кошарка, фудбал, одбојка, заштеда на простор. - Топката носител е третирани со анти- ' рѓа позлата.Површина е мазна и сјајна, а квалитетот е одличен. - Тоа е рѓа-доказ и корозија-доказ,не е лесно да се добие гребење или исчезнат боја. - Можете да го користите ѕид wount топката држач за чување на сите видови на спортски топки лесно и брзо, кој се задржи вашата соба повеќе организиран и уреден. - Со пред-drilled четири завртки дупки, ова чување rack (вклучувајќи 4pcs завртки) лесно може да се монтира на ѕид, кој е доста удобен.Спецификација : - Материјал : Железо Топката Носителот Големина на : - Внатрешен Дијаметар : 145mm/5.71 инчен - Дебелина : 5.6 m/0.22 инчен - Род Должина : 95mm/3.74 инчен - Шапка Носителот - Внатрешен Дијаметар : 145mm/5.71 инчен - Дебелина : 5.6 m/0.22 инчен - Носителот Висина : 115mm/4.53 инчен - Ширина : 86mm/3.39 inch Package Вклучува : 1 Парче Ѕид Екранот Rack Note : ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Вашето задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

Кон својствата

- Material:
Iron
- Ball Holder Size:
- Inner Diameter:
145mm/5.71inch
- Thickness:
5.6m/0.22inch
- Rod Length:
95mm/3.74inch
- Hat Holder :
- Inner Diameter:
145mm/5.71inch
- Thickness:
5.6m/0.22inch
- Holder Height:
115mm/4.53inch
- Width:
86mm/3.39inch
Package Includes:
1 Piece Wall Display Rack :
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :
Your satisfaction is our priority. So we would deliver the highest quality products and services to meet your satisfaction. :

Најдобри предлози во категоријата

DJASM dsbjy Патка Леано Железо водовод Носителот Фарм Куќа Акценти Дом Градина Ѕид Монтирани на Животните Фигурини Метал Складирање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DJASM dsbjy Патка Леано Железо водовод Носителот Фарм Куќа Акценти Дом Градина Ѕид Монтирани на Животните Фигурини Метал Складирање

Направени од премиум материјалот за долго време да го користите.Издржливи и практични.Уникатен дизајн,

DEN 1007.76
YYFANGYF Шапка Екранот Стојат, од Нерѓосувачки Челик Круг Дното Шапка Рек Прозорецот Екранот Рек Не се Лизга Кат Складирање Решетката
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YYFANGYF Шапка Екранот Стојат, од Нерѓосувачки Челик Круг Дното Шапка Рек Прозорецот Екранот Рек Не се Лизга Кат Складирање Решетката

Децата во училиштата во македонија Приказ Шапка Стојат Перика Стојат Перика Носителот Худ Шапка Капа Е�

DEN 588.00
Seupeak Шапка Багажник за на Ѕид Бејзбол Капа Организатор Закачалка со 20 Куки Модерна Метал Капа Држачот за Ѕид-Монтирани Капи Екранот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Seupeak Шапка Багажник за на Ѕид Бејзбол Капа Организатор Закачалка со 20 Куки Модерна Метал Капа Држачот за Ѕид-Монтирани Капи Екранот

9 инчен ширина : 2.6 инчи) куки(55inch)Боја : white Weight : 660g Material : metal What е во Пакет : Бела Круг Цевка Виси Прачка *2 Whit

DEN 717.60
Капа за Миење,Безбол Капа Cleaner/Чистење Заштитник,Перење Шапка Артефакт,Топката Капа за Перење Рамка Кафез,Капа Организатор,Капа
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Капа за Миење,Безбол Капа Cleaner/Чистење Заштитник,Перење Шапка Артефакт,Топката Капа за Перење Рамка Кафез,Капа Организатор,Капа

2 парчиња Капа за Миење,производот се состои од два дела, капаоблик маска и капа во облик на пониска стап�

DEN 383.76
dxjsf Накит Организатор на Екранот Рек Црно Железо Стојат Перика Шапка Екранот Стојат Метал Умре Железо Уметност Шапка Рек Реквизити
 • Обновено
Ценетост на стоката:

dxjsf Накит Организатор на Екранот Рек Црно Железо Стојат Перика Шапка Екранот Стојат Метал Умре Железо Уметност Шапка Рек Реквизити

Декоративни накит рек : елегантен и уникатен накит решетката може да бидат заменети со било простор, кој

DEN 2965.92
Froiny 1pc Ѕид Монтирани Плакарот Кука Организаторот на Капи Вратата Шапка Рек Ѕид Монтирани Шапка Грб Рек Бејзбол Капа Крпа Багажник
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Froiny 1pc Ѕид Монтирани Плакарот Кука Организаторот на Капи Вратата Шапка Рек Ѕид Монтирани Шапка Грб Рек Бејзбол Капа Крпа Багажник

Направени од силна железо materail,може да се одржи тешки кеси или буџет , исто така, може да се користи во ба�

DEN 522.96
IPOUJ Ковано Железо Ѕид Полица Ретро водовод Ѕид Виси Цврсто Дрво Ѕид Полица Полица со Еден Збор Clapboard Цвет Полица Декоративни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

IPOUJ Ковано Железо Ѕид Полица Ретро водовод Ѕид Виси Цврсто Дрво Ѕид Полица Полица со Еден Збор Clapboard Цвет Полица Декоративни

Едноставен, стилски дизајн доаѓа во повеќе бои опции, е функционален.Мултифункција и мултисцена : прост�

DEN 384.00
Западен Потковица Ѕид Шапка Багажник
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Западен Потковица Ѕид Шапка Багажник

Приказ на вашата омилена капа!Овој мал обем потковица една капа рек го прави голем акцент во вашата канц

DEN 1199.76
ZLDGYG Патка Леано Железо водовод Носителот Фарм Куќа Акценти Дом Градина Ѕид Монтирани на Животните Фигурини Метал Складирање Багажник
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZLDGYG Патка Леано Железо водовод Носителот Фарм Куќа Акценти Дом Градина Ѕид Монтирани на Животните Фигурини Метал Складирање Багажник

Направени од премиум материјалот за долго време да го користите.Издржливи и практични.Уникатен дизајн,

DEN 959.76
YYFANGYF Шапка Екранот Стојат, Метални Украсни Орнаменти Кат-Стои Шлем Носителот Возрасни и Дете Шапка Решетката за Прозорецот Облека
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YYFANGYF Шапка Екранот Стојат, Метални Украсни Орнаменти Кат-Стои Шлем Носителот Возрасни и Дете Шапка Решетката за Прозорецот Облека

★ Здрав база : база на шапка екранот стојат е стабилна, не се лизга, шокдоказ и триењеотпорни, и стои цврс

DEN 1355.52
Шапка Складирање Организатор 2 Слоеви Ткаенина, Лен Бејзбол Капа Складирање Торба, Носејќи Шапка Случај со Црна Рачки, Трајни Патент
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Шапка Складирање Организатор 2 Слоеви Ткаенина, Лен Бејзбол Капа Складирање Торба, Носејќи Шапка Случај со Црна Рачки, Трајни Патент

Smart Дизајн : Врзуваат на јазол во рачки на шапка складирање организаторите да се зајакне рачки и да ја на�

DEN 383.76
Назад на Вратата Шапка Кука за Складирање и Завршна Полици Плакарот на Врата Задните Складирање Рек Шапка Полици Закачалки Бејзбол
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Назад на Вратата Шапка Кука за Складирање и Завршна Полици Плакарот на Врата Задните Складирање Рек Шапка Полици Закачалки Бејзбол

Пластика.Увезени 1 Големината е 9.455.3 инчи.Погоден за повеќето капи, шалови или пешкири, чадори, кеси 2...

DEN 455.76
ОРИГИНАЛНИОТ PackHat САД XL Капа Организатор Закачалка, 9 Бејзбол Капа Носителот, Капа на Организаторот За Плакарот - 9 XL Rubberized
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ОРИГИНАЛНИОТ PackHat САД XL Капа Организатор Закачалка, 9 Бејзбол Капа Носителот, Капа на Организаторот За Плакарот - 9 XL Rubberized

ДОВЕРБАТА НА БРЕНД Дизајниран во Пенсилванија, САД од страна на мал тим на инженери.ПОГОЛЕМИ, RUBBERIZED ЧЕЛ�

DEN 478.80
LUOZZY 8 Компјутери Деца Шапка Носители Креативни Капи Екранот Стои Станот Страна Шапка Поддршка на Носителите за Деца(52 см)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LUOZZY 8 Компјутери Деца Шапка Носители Креативни Капи Екранот Стои Станот Страна Шапка Поддршка на Носителите за Деца(52 см)

Произведени на премиум квалитет ПВЦ пластични материјали, оваа капа на носителот може да се трајни прои

DEN 895.20
Произведено во САД Ballcap Другар Капа за Миење Капа за Миење за Бејзбол Капи - Оригинал Патентиран Бејзбол Капа Почиста Решетката
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Произведено во САД Ballcap Другар Капа за Миење Капа за Миење за Бејзбол Капи - Оригинал Патентиран Бејзбол Капа Почиста Решетката

Безбедно и лесно да се чисти, суши, форми, чува и заштитува вашиот топката капи.Неверојатни резултати ко�

DEN 286.80