• Обновено
{Справи}Selfie Прстен Светлина со Tripod Стојат 51 Инчен, Phone Држач за Live Stream Шминка за iPhone/Andriod, 3 Осветлување Режими & 11 Нивоа на Осветленост за Фотографија и Шминка YouTube Вид?

{Справи}Selfie Прстен Светлина со Tripod Стојат 51 Инчен, Phone Држач за Live Stream Шминка за iPhone/Andriod, 3 Осветлување Режими

Buyers rating:
DEN 839.76

Залиха

10 Инчен LED Прстен Светлина : Прстен светлина дизајниран со 3 изборен осветлување режим : топло, природна, бела, боја температура од 3200 K да 6500 K. 120 КОМПЈУТЕРИ LED Монистра : Дојде со висок квалитет 120 SMD Led диоди, боите и осветленоста, што ја прави портрет повеќе привлечни и ангажирање.Можете да изберете составување на потребните делови за различни употреба(упатството прилог детали чекори) На дното на оваа мобилен телефон застане се целосно покриени од страна на анти-пропадна силикони, која може да се обезбеди максимална заштита.PS : Препорачуваме излез е 5 V 2 A.Кат штанд се прошири од 16.Доаѓа со 12 месеци по-продажба на услуги.USB Напојува : Функционира со повеќето уреди кои поддржуваат USB порта, како и лаптоп, КОМПЈУТЕР, моќ банка, USB полнач, AC адаптер итн.Дизајнот на завртката адаптер ви овозможи да ротирачки прстен светлина во 360°, како сакате, особено кога треба да се пука надолна агол, Можете да најдете совршен агол, како сакате.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

JUSTSTONE Selfie Прстен Светлина со Tripod Застане и Phone Држач/Bluetooth Далечински[3 Светлина Режими][Батерија],се Прилагодува
  • Обновено
Ценетост на стоката:

JUSTSTONE Selfie Прстен Светлина со Tripod Застане и Phone Држач/Bluetooth Далечински[3 Светлина Режими][Батерија],се Прилагодува

ПРСТЕН СВЕТЛИНА СО 3 ЛЕСНИ НАЧИНИ : Малку притиснете dimmer копчето за промена на светлина боја : Топло свет�

DEN 1007.76
3.3 инчен Selfie Прстен Светлина 36 Led диоди USB Обвинет Преносни Сочинуваат Светлина Мали Клип на Видео-Конференција Осветлување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

3.3 инчен Selfie Прстен Светлина 36 Led диоди USB Обвинет Преносни Сочинуваат Светлина Мали Клип на Видео-Конференција Осветлување

Преносни прстен светлина придава на речиси секој уред и останува да се стави за целосна и стабилна свет�

DEN 167.76
ABLY Clip-за Selfie Прстен Светлина со 36 LED 3 Ниво се Прилагодува Осветленоста Пренослива Батерија Selfie Пополни Прстен Светлина
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ABLY Clip-за Selfie Прстен Светлина со 36 LED 3 Ниво се Прилагодува Осветленоста Пренослива Батерија Selfie Пополни Прстен Светлина

【Dimmable Прстен Светлина】Кој 3 Ниво се Прилагодува Осветленоста : низок, среден, висок бела светлина.Может

DEN 239.76
Клипот На Прстен Светлина за Видео Конференции, Биро Осветлување за Компјутер, Двоен Led Прстен Светлина, Флексибилни Gooseneck Светлина
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Клипот На Прстен Светлина за Видео Конференции, Биро Осветлување за Компјутер, Двоен Led Прстен Светлина, Флексибилни Gooseneck Светлина

Осветлувањето комплет е мал и компактен и лесно да се однесе насекаде.Освен тоа, со своите 360 ротација goos

DEN 527.76