• Обновено
ZWFF Нерѓосувачки Челик Сечење Плочки за Кујна, Печење Одбор, Не е Лесно да ' Рѓа, Дебелината е 0.2 Мм (0.08 Инчи)(Големина:58×60cm)

ZWFF Нерѓосувачки Челик Сечење Плочки за Кујна, Печење Одбор, Не е Лесно да ' Рѓа, Дебелината е 0.2 Мм (0.08 Инчи)(Големина:58×60cm)

Buyers rating:
DEN 4895.52

Залиха

ЕКСТРА ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА ОДБОР : Поголема од сите други конвенционални одбор достапни на пазарот, да се даде доволно на workspace.МАТЕРИЈАЛ И ГОЛЕМИНА : Здрав Печење Одбор Направени Од Високо Квалитетни Нерѓосувачки челик.Должината на одборот е 50/60 cm(19.7/23.6 инчен), ширината е 40/50/58 cm(15.7/19.7/22.8 инч), дебелината е 0.2 cm(0.08 инчен).ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : машина за миење Садови безбедно и лесно да се чисти - сечење на табли е безбедно да се мијат во машина за миење садови.Тоа е лесно да се чисти и да се отпорни на дамки.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : не досадна или штета ножеви, Нашите сечење одбор е одличен избор за сечкање зеленчук и месо и порција сирење.НАЈДОБАР ПОДАРОК : Совршен За Сите Ваши Сечкање И Сечење Потреби Во Кујната.Одличен Подарок Идеја За Свадби, Housewarming, Пензионирање, Родендени И Божиќ Подароци За Сите Кујна.Не ти навистина го изберат правото кујна сечење одбор?пластични сечење одбор : Карциногени, ќе биде произведен кога се загрева.Бамбус сечење одбор : лесно да се одгледуваат бактерии и тешко да се исчисти.Дрвени сечење одбор : Тоа е лесно да се произведе нож марки и се крие нечистотија лошо.нерѓосувачки челик сечење одбор : направени од храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик со висока цврстина.По употреба, партал може да се чисти, и нема потреба да се грижите за мувла, напукнување, и лизгање.Нашите Сечкање Одбор Ќе го Направат Вашиот Готвење Искуство Полесно И Повеќе пријатни.Оваа Сечкање Одбор Е Направен Од Високо Квалитетни Нерѓосувачки Челик Што се Добива Врвот Поени За Издржливост, Еко-стил И Безбедност на Храна, При Додавање Допира На Елеганција И Класа За Вашата кујна.име : нерѓосувачки сечење board Material : Нерѓосувачки Steel Care Инструкции : Лесен За одржување.Да се Задржи Вашата Сечење Одбор Во Топ Состојба Едноставно Измијте Со Топла Сапуница Вода По употреба.Пакет Се Вклучени : 1 X Сечкање Одбор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Калено Стакло за Сечење Одбор Западни инди антички мапата 1822 година акции Садови Кујна Декоративни Сечење Одбор со Не се лизга
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Калено Стакло за Сечење Одбор Западни инди антички мапата 1822 година акции Садови Кујна Декоративни Сечење Одбор со Не се лизга

Големина 11" x 15.35", 0.2" дебелина, разновиден парче одлична за prepping или служат.Високквалитет и Хигиена Наши

DEN 1055.76
Тешко Јавор Месар Блок Врвот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Тешко Јавор Месар Блок Врвот

Џефри Александар Кујнски Остров во Месар Блок.UPC Број : 843512032943 Материјали : Месар Блок.Тежина : 100.1...

DEN 935.76
SPNEC Удар-слободен Тенџере Рек Ѕид Виси од Нерѓосувачки Челик Кујнски Сечење Одбор Сечење Одбор Сечење Одбор Складирање Полица
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SPNEC Удар-слободен Тенџере Рек Ѕид Виси од Нерѓосувачки Челик Кујнски Сечење Одбор Сечење Одбор Сечење Одбор Складирање Полица

—Телото е формирана, и нема потреба да се соберат на тешки капак лесно може да го издржат хуманизирано 3

DEN 13731.12
KEKFNW Мали Сечкање Одбор, Силикони Сечкање Блокови Храна Одделение Флексибилни Сечење Одбор Сечкање Одбор за Домашна Употреба Пурпурна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KEKFNW Мали Сечкање Одбор, Силикони Сечкање Блокови Храна Одделение Флексибилни Сечење Одбор Сечкање Одбор за Домашна Употреба Пурпурна

▲Може да се користи како сечење, сечење одбор, резба одбор, сирење одбор, тешки месо блок или лента...

DEN 1876.80
XXXLarge Сечење Одбор, 24 Бамбус Сечење Плочки за Кујна со Сок Ритам и се Справува со Кујна Сечкање Одбор за Месо, Сирење одбор Тешки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XXXLarge Сечење Одбор, 24 Бамбус Сечење Плочки за Кујна со Сок Ритам и се Справува со Кујна Сечкање Одбор за Месо, Сирење одбор Тешки

【НАПРАВЕНИ ОД БАМБУС】Empune сечење на табли се направени од бамбус што може да ви даде долготраен услуга.�

DEN 1679.76
SPNEC Природни Acacia Дрво Сечење на Табли за Десерт Фах Сечкање Блок Сечење Одбор со Рачка Кујна Дома Декорација на Алатката (Боја
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SPNEC Природни Acacia Дрво Сечење на Табли за Десерт Фах Сечкање Блок Сечење Одбор со Рачка Кујна Дома Декорација на Алатката (Боја

Материјал : Природни Acacia.Големина : 30*20cm / 36*27cm.Полиран од страна на страна, текстура е јасно.Целиот одбор

DEN 4512.24
OXO Добра Костец Првично Сечење Одбор
 • Обновено
Ценетост на стоката:

OXO Добра Костец Првично Сечење Одбор

Мека, конусни се справува направи лифтинг на Одборот лесно.Не се лизга рабови се задржи Одбор од лизгање

DEN 359.76
U-M pulabo Силикони во Облик на Јагода Огледало DIY Занает Накит рачно изработени Pendant Фондан Алатка Лесен, Удобен и Практичен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

U-M pulabo Силикони во Облик на Јагода Огледало DIY Занает Накит рачно изработени Pendant Фондан Алатка Лесен, Удобен и Практичен

Nontoxic и nonpyrogenic.Јасно скала која што може да се прочита прецизно и лесно [Обезбедување на квалитетот] Ако п

DEN 93.36
Целосно Бамбус Дестинација Конектикат Државата во Облик на Служи и Сечење Одбор, Вклучува Висат Врзуваат за Ѕид Екранот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Целосно Бамбус Дестинација Конектикат Државата во Облик на Служи и Сечење Одбор, Вклучува Висат Врзуваат за Ѕид Екранот

УНИКАТЕН КОНЕКТИКАТ ФОРМА : го Прослават животот во Уставот На Државата со ова убаво направена од бамбу�

DEN 719.76
Azauvc Сечење Одбор со Мермер и Природен Дрво,кои Служат Одбор за Стек Овошје со Рачка,Сечкање Одбор за Леб (Бел, Медиум)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Azauvc Сечење Одбор со Мермер и Природен Дрво,кои Служат Одбор за Стек Овошје со Рачка,Сечкање Одбор за Леб (Бел, Медиум)

НОЖ ПРИЈАТЕЛСКИ, ТРАЈНИ: на Овој сите природни одбор има совршен цврстина и мекост да спречи газење врз

DEN 719.76
Обичај Семејство Маслиново Дрво Персоналните Врежани Сечење Одбор Свадба Подарок, Годишнина Подароци, Housewarming Подарок за Роденден
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Обичај Семејство Маслиново Дрво Персоналните Врежани Сечење Одбор Свадба Подарок, Годишнина Подароци, Housewarming Подарок за Роденден

◆ ИДЕАЛЕН ПОДАРОК ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА ◆ Персоналните сечење одбор е Совршен за секоја прилика : Роденден,

DEN 1176.00
Шун DM0817 Hinoki Сечење Одбор, Големи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Шун DM0817 Hinoki Сечење Одбор, Големи

Hinoki е еден вид на Јапонски чемпрес познати по својата убавина, како и нејзиниот нежен, природен мирис.Ср�

DEN 1918.80
MC69W 20 Парчиња германски Нерѓосувачки Челик Ножеви Блок Сет со Вграден-во Острилка + MCW12 Бамбус Сечење Одбор(Мали, 14x10x0.8)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MC69W 20 Парчиња германски Нерѓосувачки Челик Ножеви Блок Сет со Вграден-во Острилка + MCW12 Бамбус Сечење Одбор(Мали, 14x10x0.8)

【Што млади луѓе Се】MC69 W 20 Парчиња германски Нерѓосувачки Челик Ножеви Блок Сет со Вграденво Острилка + M

DEN 2425.92