• Обновено
Амазон Основите 41-Парче Магнетни Ratchet Шрафцигер Сет

Амазон Основите 41-Парче Магнетни Ratchet Шрафцигер Сет

Buyers rating:
DEN 566.88

Залиха

41-парче магнетни ratchet шрафцигер сет за затегнување или расклатување сврзувачки елементи; идеален за работа на популарен електрични апарати, како клима, машини за перење, фрижидери, Телевизори, и повеќе. 3 возачот прилагодувања : напред ratcheting, обратна ratcheting, и заклучени во фиксирана положба; возачот е слободен врти база овозможува за вртење на рачката а лесно одржување на конзистентна притисок.Направен од хром vanadium челик што е топлина третираат за тврдост; корозија-отпорни заврши за дополнителна цврстина; не се лизга справи обезбедува удобен зафат.Пластични носење вклучени со посветен простор за складирање за шрафцигер, приклучоци, и битови.Мерките 8 4,6 од 1.2 инчи; поддржан од страна на Основите 1-година ограничена гаранција.Опис на производот Основите 41-Парче Магнетни Ratchet Шрафцигер Поставени Од Производителот Основи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

YDHWY Шрафцигер Поставени 33-во-1 Магнетни Хексадецимален Torx Шрафцигер Малку Сет Изолирани Завртка Возачот Битови Прецизност Поправка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

YDHWY Шрафцигер Поставени 33-во-1 Магнетни Хексадецимален Torx Шрафцигер Малку Сет Изолирани Завртка Возачот Битови Прецизност Поправка

Дизајнот е професионална и практична, на изглед е убава, и тоа е лесно да се носат.Висок квалитет и преци�

DEN 2340.24
Прецизност Филипс Шрафцигер 2,5 mm, Мали Филипс Шрафцигер за Крстот на Одморите Завртка, Анти-се лизга на Зафат, S2 Висока Легиран
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Прецизност Филипс Шрафцигер 2,5 mm, Мали Филипс Шрафцигер за Крстот на Одморите Завртка, Анти-се лизга на Зафат, S2 Висока Легиран

Професионални Филипс шрафцигер 2,5 mm.Преносни Големина #00 x 0.98" / 2.5 mm x 25мм.Еден филипс шрафцигер ги задово

DEN 126.00
Хардвер Алатки, Голем Torsion Ергономски се Справи со Посебен Облик на 500V Напон Двојно Крајот Шрафцигер Малку Изолирани за Електричар
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Хардвер Алатки, Голем Torsion Ергономски се Справи со Посебен Облик на 500V Напон Двојно Крајот Шрафцигер Малку Изолирани за Електричар

Дршката е направен од PP+TPR еколошки материјал, дршката е ергономски дизајниран, и контрола е удобно.На шр

DEN 873.36
Festool 1/4 Ratchet и Шрафцигер Малку Сет 497881
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Festool 1/4 Ratchet и Шрафцигер Малку Сет 497881

Совршено опремени за широк спектар на апликации 37парче сет со флексибилни адаптери и разноврсна екстен

DEN 3497.04