• Обновено
Диоди Вклучени Диоди Fs 100V 200Ma Sot363 (Пакување од 10000) (BAS16HTWQ-13R)

Диоди Вклучени Диоди Fs 100V 200Ma Sot363 (Пакување од 10000) (BAS16HTWQ-13R)

Buyers rating:
DEN 1694.40

Залиха

Диоди Низата 3 Независни Стандард 100 V 200m A (DC) Површина Планината 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 Product Спецификација : Категорија : - Дискретни полупроводнички законот за Производи, Диоди - Rectifiers - Arrays Mfr : - Диоди Incorporated Series : - Автомобилската, АЕК-Q101 Package : - Лента & Ролна (TR)Сече Лента (КТ) Digi-Ролна Дел Статус : - Active Diode Конфигурација : - 3 Independent Diode Тип : - Standard Voltage - DC Обратно (Vr) (Макс) : - 100 VCurrent - Просечна бидат исправени (Io) (по Диоди) : - 200m A (DC)Напон - Напред (Vf) (Макс) @, Ако : - 1.25 V @ 150 m ASpeed : - Мали Сигнал =200m A (Io), Било Speed Reverse Времето за Опоравување (trr) : - 4 ns Current - Обратна Истекување @ Vr : - 500 n A @ 80 VOperating Температура - Делница : - -65 °C 150 °CMounting Тип : - Површина Mount Package / Случај : - 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 Supplier Уред Пакет : - SOT-363 Base Производ Број : - BAS161 : - $0.3500010 : - $0.26400100 : - $0.14950500 : - $0.099001,000 : - $0.075902,000 : - $0.066005,000 : - $0.0594010,000 : - $0.0528030,000 : - $0.05010 Ro HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - 1 (Неограничен)ДОСТИГНЕ Статус : - се ПОСТИГНЕ Unaffected ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8541.10.0070.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

SMAJ5.0A - Диоди 2 НЕ-214AC 5.0 (100 Парче Многу)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SMAJ5.0A - Диоди 2 НЕ-214AC 5.0 (100 Парче Многу)

Диоди Преглед.Диоди Дискретни (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбе

DEN 1015.20