• Обновено
GYJGUMK KPT-269H ДИГИТАЛНА-S2 HD Satfinder Дигитални Сателитски ТВ Приемник Пронаоѓач Метар MPEG-4 Modulator Full HD Сателитски Пронаоѓач, Црна

GYJGUMK KPT-269H ДИГИТАЛНА-S2 HD Satfinder Дигитални Сателитски ТВ Приемник Пронаоѓач Метар MPEG-4 Modulator Full HD Сателитски Пронаоѓач,

Buyers rating:
DEN 2735.76

Залиха

4.3"Инчен Висока дефиниција TFT LCD Екран кој Може да Игра Канали(ДИГИТАЛНА-S/S2 MPEG-4).HD Текст : На HD Текст state HD сигнал екранот поддршка : 480/ 576/ 720/ 1080i.Supported AVS/AVS+ HEVC(4 K)сателитска ТВ TP сигнал и наместите сигналот за аларм,with HD шпански;португалски;руски;турци;полска; арапски; персискиот; Тајландски.Видео Поддршка Шпански;Португалски;Руски;Турци;Полска; Арапски; Персискиот; Тајландски. 2.HD Текст : На HD Текст state HD сигнал екранот поддршка : 480/ 576/ 720/ 1080i. 3.AV Влез : (за AV државата;ТВ државата е AV излез) Поддршка Видео & Аудио &DC12 V моќ тест AV Влез (Видео&Аудио Влез Монитор) USB : На сателитски пронаоѓач државна Поддршка за надградба за софтверот и ПВР Поддржува надворешни HDD преку USB, власта сакаше ако е потребно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

AGPtek Добро За Campers Дигитални Сателитски Сигнал Метар Пронаоѓач Метар За Јадење Мрежа Directv договорот за слободна трговија
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AGPtek Добро За Campers Дигитални Сателитски Сигнал Метар Пронаоѓач Метар За Јадење Мрежа Directv договорот за слободна трговија

Висок квалитет компонента.Антикорозија конектори.Вграден засилувач компензира вметнување на косата.Ч�

DEN 1375.20
JUNWU Дигитални Сателитски Сигнал Пронаоѓач, Точни Практични Дигитални Сателитски Сигнал Метар Компас Контрола за Јачина на Мерење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

JUNWU Дигитални Сателитски Сигнал Пронаоѓач, Точни Практични Дигитални Сателитски Сигнал Метар Компас Контрола за Јачина на Мерење

Спецификација : Предмет Тип : Сателитски ТЕЛЕВИЗИСКИ Сигнал Finder Material : ABSColor : Orange Power Напон : 1318 VFrequency Опсе�

DEN 618.96