• Обновено
Сојузничките Месинг MC-GTBD-1 Монте Карло Колекција Организатор Фен Носителот, Антички Бакар

Сојузничките Месинг MC-GTBD-1 Монте Карло Колекција Организатор Фен Носителот, Антички Бакар

Buyers rating:
DEN 1317.60

Залиха

Создадени со најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Флексибилни складирање железнички карактеристики еден бар и два прстени.Држи countertops нередот слободни и организирани.Достапни во 15 дизајнер завршува.Производи се обезбедени со ограничено траење.Ова три рака мулти-користете бар е најдобар организациски прилог на вашиот тоалет!Со ограничен простор и чисти бања countertop во умот, ние направивме 3 ниво бар кој е во состојба безбедно да се одржи на вашите важни и најчесто користени предмети кои имаат тенденција да нередот во бањата и/или суета.Одлично за фен за коса, гимнастик, сапун сад или било која комбинација на елементи, кои ќе се вклопат во додатокот прстен.Монте Карло Колекција се навраќа на разиграното елеганција на Монако најпознатата област за кој е именуван.На месинг хардвер плочи се користат за да се качи на сите парчиња во оваа колекција се врежани со сложена дизајн на виновата лоза и се остава преку sundial.Тоа претставува убав контраст со јасен стил, кои, инаку, ги дефинира оваа колекција.Одредени парчиња, како и нејзините гимнастик/држач, четка за заби и облека кука функција радосна, балон-како проекции, додека други како скала крпа барови се детални со дебели копчиња кои укажуваат на сила и сигурност.Колекцијата карактеристики неколку крпа барови, вклучувајќи две и три-рака гостин крпа носители, ѕид-монтирани огледала, туш вратата хардвер, и домот, стаклени полици.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

qiguch66 Сапун Штедачи Случај Сад Туш Јадење Сапун Кутија Едноставни Модни Преносни Сапун Носителот Удар-Слободен Голем Капацитет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

qiguch66 Сапун Штедачи Случај Сад Туш Јадење Сапун Кутија Едноставни Модни Преносни Сапун Носителот Удар-Слободен Голем Капацитет

Креативни Преносни Сапун Јадење Кутија За Сапун Носителот Сад Патуваат Запечатени Сапун Случај.Тоа е и�

DEN 1747.20
Силиконски Кујна Сапун Лента со Потрошувачка Spout,Потоне Послужавник за Кујна Контра,Силикони Сунѓерот Носителот на Мозоци,Сапун
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Силиконски Кујна Сапун Лента со Потрошувачка Spout,Потоне Послужавник за Кујна Контра,Силикони Сунѓерот Носителот на Мозоци,Сапун

Автоматско дренажа дизајн : Нашата сапун фах користи уникатен spout дизајн, со што автоматски канализациј�

DEN 359.52
KJBGS Складирање Полица Бања Туш Сапун Јадења се Исцеди Сунѓерот Држачот за Ѕид за правилно Поставена Складирање Рек Сапун Кутија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KJBGS Складирање Полица Бања Туш Сапун Јадења се Исцеди Сунѓерот Држачот за Ѕид за правилно Поставена Складирање Рек Сапун Кутија

Совршен бања полица за чување на сапун.Нема потреба да стиска дупки во ѕидот.Изгледот е едноставна и уба

DEN 357.60
Сапун Јадење Носителот Стојат Saver Фах Случај за Туш-Силиконска Гума Drainer Јадења за Бар Сапун Сунѓерот Scrubber Бања Кујнски
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Сапун Јадење Носителот Стојат Saver Фах Случај за Туш-Силиконска Гума Drainer Јадења за Бар Сапун Сунѓерот Scrubber Бања Кујнски

【Широко се Користи】Нашите сапун јадења може да се користи за бања, кујна, тоалет и на други места.【Она �

DEN 143.76
Сојузничките Месинг PB-32D Пацифик Плажа Колекција Ѕид Монтирани Носителот со Точки Акценти Сапун Јадење, Брусен Бронза
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Сојузничките Месинг PB-32D Пацифик Плажа Колекција Ѕид Монтирани Носителот со Точки Акценти Сапун Јадење, Брусен Бронза

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Акрилик компоненти суптилно ги истакнуваат овој еле

DEN 2469.84
BAPYZ Задебелена Целосна Бакар Солидна Хром Бања сапун Јадење Бања сапун Кутија Стакло сапун Антена го Поставите Бања Хардвер Pendant
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BAPYZ Задебелена Целосна Бакар Солидна Хром Бања сапун Јадење Бања сапун Кутија Стакло сапун Антена го Поставите Бања Хардвер Pendant

Карактеристики : .Дупка дизајн на дното за да се задржи на полица чување на суво.Тоа исто така може да се �

DEN 744.96
Природен Камен Сапун Сад за Бања, Када или Миење Слив Сапун Јадење Мермерна Плоча Бања Големина (Зелена, 5 Инчен 5 Инчен .5 Инчи)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Природен Камен Сапун Сад за Бања, Када или Миење Слив Сапун Јадење Мермерна Плоча Бања Големина (Зелена, 5 Инчен 5 Инчен .5 Инчи)

Бела Индискиот Мермер.Сапун Застане / Бања Прибор Држачот.Тоа исто така го прави уникатен подарок избо�

DEN 1507.20
Сапун Носителот, Двојно Бар Сапун Носителот, Само Лепило Туш Сапун Носителот Сапун Сад за Бања, Aerospace Алуминиум Сапун Сунѓерот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Сапун Носителот, Двојно Бар Сапун Носителот, Само Лепило Туш Сапун Носителот Сапун Сад за Бања, Aerospace Алуминиум Сапун Сунѓерот

Двоенлента Сапун Носителот : Мерење 11.4"x3.9"x1.2", по фах мерење 5" во должина.Aerospace алуминиум Материјал : Напр�

DEN 614.40
4 Парчиња На Мали Кит Сапун Јадење, Сапун Кутија, Не-Porous Двојно-Одвод Мали Кит Носителот, Дрво Тркала Пластични Сапун Држачот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

4 Парчиња На Мали Кит Сапун Јадење, Сапун Кутија, Не-Porous Двојно-Одвод Мали Кит Носителот, Дрво Тркала Пластични Сапун Држачот

Нема потреба да стиска : сапун носителот не треба да се drilled, нема да го оштети ѕидот, нема траги, лесно е д

DEN 407.52
xiaomaizi Сапун Застане 3 Пакет на Сапун Јадења Силикони Кујна Сапун Носителот Drainer Бања Сапун Фах Потоне Сапун Saver за Туш/бар,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

xiaomaizi Сапун Застане 3 Пакет на Сапун Јадења Силикони Кујна Сапун Носителот Drainer Бања Сапун Фах Потоне Сапун Saver за Туш/бар,

Висок Квалитет на Флексибилни Силикони тие се меки и лесен.За разлика од многу дрво / бамбус или метал с�

DEN 1869.60
Generis Сапун Случај Кутија Носителот, Флексибилни Бања Силикони Сапун Сад за Складирање на Носителот Само Одвод Сапун Носителот,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Generis Сапун Случај Кутија Носителот, Флексибилни Бања Силикони Сапун Сад за Складирање на Носителот Само Одвод Сапун Носителот,

【Совршена големина】 На сапун држач, четка за чистење е формирана во едно парче, големината на 11.5*7.5, на в

DEN 111.60
Природни Дрвени Сапун Јадења Бамбус Бања Сапун Носителот Случај Фах Спречи Mildew Мозоци Сапун Кутија Бања Бања Материјали Лесно
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Природни Дрвени Сапун Јадења Бамбус Бања Сапун Носителот Случај Фах Спречи Mildew Мозоци Сапун Кутија Бања Бања Материјали Лесно

1 Сапун кутија себе има светлина, мирис и силна отпорност на вода 2 Текстурата е јасна и стил е модерен и у

DEN 854.40
YYFZJ Креативност Сапун Кутија Простор Алуминиум Бања Сапун Јадење Полица Сапун нето Хотел Сапун Јадење Трошиме сапун Кутија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YYFZJ Креативност Сапун Кутија Простор Алуминиум Бања Сапун Јадење Полица Сапун нето Хотел Сапун Јадење Трошиме сапун Кутија

*Простор алуминиум, светлина и издржливи, сјајна светла, се чувствуваат удобно Користењето на притисок �

DEN 585.60
LOSYU Ѕид Монтирани Топката Форма Сапун Јадење Носителот, Креативни Двоен Слој од Лепило Сапун Сунѓерот Носители со Складирање Полица,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LOSYU Ѕид Монтирани Топката Форма Сапун Јадење Носителот, Креативни Двоен Слој од Лепило Сапун Сунѓерот Носители со Складирање Полица,

★ Креативни топката форма сапун кутија рек, нека вашата бања да биде уреден, чист и уреден, мултисцена а�

DEN 481.20
FANYUN Бања Хардвер Сапун за Миење Садови Пластични Бања Патување Пешачење Патување Производи Сапун Кутија Носител(лице,Розова)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FANYUN Бања Хардвер Сапун за Миење Садови Пластични Бања Патување Пешачење Патување Производи Сапун Кутија Носител(лице,Розова)

Убава и практична точка за вашиот тоалет.Компактен и лесен, лесен за носење, светли бои.Може да се заклуч

DEN 114.00
MAOMEI Лист-Форма Перфорирани Мозоци Сапун Патување Тоалет Сунѓерот Складирање Сапун Носителот Сапун Јадење Сапун Кутија Мозоци Rack(Сина)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MAOMEI Лист-Форма Перфорирани Мозоци Сапун Патување Тоалет Сунѓерот Складирање Сапун Носителот Сапун Јадење Сапун Кутија Мозоци Rack(Сина)

Име На Производ : Сапун Кутија.Боја : Сина,Сива,розова.Материјал : ABS, алуминиумска цевка.Поле на примена :

DEN 111.84
SDLAJOLLA Дрвени Бамбус Сапун Кутија, Сет од 4 Бамбус Сапун Јадење Едноставен Дизајн Сапун Носителот Дупчиња Одвод Сапун Фах Трајни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SDLAJOLLA Дрвени Бамбус Сапун Кутија, Сет од 4 Бамбус Сапун Јадење Едноставен Дизајн Сапун Носителот Дупчиња Одвод Сапун Фах Трајни

1 Едноставен за чување на сапун.Тоа е силен и лесно да се чисти и суви.Погоден за кујна и бања 2 Постои дре�

DEN 880.80