• Обновено
MEPRA AZC1098VI1122 Салата Лажица ServingVint.Bronzo, Бакар

MEPRA AZC1098VI1122 Салата Лажица ServingVint.Bronzo, Бакар

Buyers rating:
DEN 407.52

Залиха

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО FLATWARE : Mepra Прибор за јадење е дизајниран да биде трајно и целосно машина за миење садови безбедно.Овој прибор за јадење е отпорна на ' рѓа, корозија, бледнее, tarnishing, и chipping да се обезбеди долгорочна flatware сет.ИТАЛИЈАНСКИ ИЗРАБОТЕНИ ДИЗАЈНИ : Mepra е познат за иновативност во дизајнот, благодарение на соработки со важни италијански дизајнери како што се Angelo Mangiarotti.Сега ќе можете да лесно да се донесе парче Направени во Италија историјата на вашата маса.Се ДОЖИВЕЕ НЕШТО ПОСЕБНО : На Fantasia Flatware од Mepra е совршена комбинација помеѓу боја и софистицираност.Дизајниран во Италија, Прибор за јадење множества се достапни во 28 бои и сите flatware е машина за миење садови безбедно.ВИСОКА ОТПОРНОСТ на ПРИБОР за јадење : јадење прибор за јадење поставен е направена со користење дебели нерѓосувачки челик.Стаклени влакна на справи со смола обезбедува максимална боја од светлината.Ултразвучно заварување на справи со притисокот обезбедува совршена контрола.MEPRA ПОРЦИЈА САЛАТА ЛАЖИЦА : на Располагање во собата на 48, оваа Порција Салата Лажица е 23.1 cm долга.Таа има кафеава боја на рачка и се користи за да се заврши табела settings.Тоа се користи од страна на ресторани, хотели, кафулиња и банкети.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

WISELADY Нерѓосувачки Челик Салата Сервери Салата Лажица Салата Тонг Печење Алатки Лесна Едно Парче Не-Стап Готвење Маша Кујна Резерви
  • Обновено
Ценетост на стоката:

WISELADY Нерѓосувачки Челик Салата Сервери Салата Лажица Салата Тонг Печење Алатки Лесна Едно Парче Не-Стап Готвење Маша Кујна Резерви

Големината на салата сервер е 18.2 x 3.6 cm.Овие служат лажици се направени со високо квалитетен не ' рѓосувач

DEN 276.00
HEMOTON 3pcs Салата Лажици и Вилушка Служат Utensil Нерѓосувачки Челик Салата Сервер Метал Салата Лажица Мали Салата Вилушка Долга
  • Обновено
Ценетост на стоката:

HEMOTON 3pcs Салата Лажици и Вилушка Служат Utensil Нерѓосувачки Челик Салата Сервер Метал Салата Лажица Мали Салата Вилушка Долга

3 PCS сет : Вклучуваат лажица, а spork, и colander, погоден за секојдневна употреба.Безбедност и здрави, практични

DEN 335.76
Pizzazz Сет од 2 Злато Салата Сервери
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Pizzazz Сет од 2 Злато Салата Сервери

Pizzazz Салата Сервер Собата е навистина hancrafted masterpice дека се претвора дури и неформални секојдневни јадење

DEN 791.76