• Обновено
Motorola буквален за мрежа екстремни Кабелски Модем & Wi-Fi AC Рутер со MoCA Вмрежување на Comcast, Time Warner, Кокс, Повелбата, Suddenlink, Mediacom (SBG6782-AC) (Уверение Обновена)

Motorola буквален за мрежа екстремни Кабелски Модем & Wi-Fi AC Рутер со MoCA Вмрежување на Comcast, Time Warner, Кокс, Повелбата,

Buyers rating:
DEN 2274.48

Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Компатибилен со Comcast Xfinity, Time Warner Cable, Повелбата, Кокс, Cablevision, и повеќе.Повик на услуги, ако не се наведени тука.Бара Кабелски Интернет, како и одобрен за планови до 343 Mbps.Две-во-едно DOCSIS 3.0 Кабел за Модем + AC1750 Wi Fi Рутер. 4-port Gigabit Ethernet Рутер овозможува флексибилен, високиот-брзо жичен конективност.На SBG6782 AC може да се спроведат некој канал за скенирање на вашата средина, и им овозможува потоа можете да изберете уникатно default Wi Fi канал, обезбедување на оптимални безжична врска брзини.Не е компатибилен со : Verizon, AT&T, или Centurylink.Подобрување на вашата домашна мрежа со буквален за мрежа SBG6782. Тоа е 4 производи во 1 : на DOCSIS 3.0 кабелски модем, Dual-Band Истовремени 802.11 ac Wi-Fi Пристапната Точка, 4-Port Gigabit Ethernet Рутер и Mo CA Технологија.На SBG6782-AC испорачува Wi-Fi брзина до 1800 Mbps и да ја преземете брзина до 343 Mbps.3×3 MIMO антени нудат низа од повеќе од 450? и Wi-Fi beamforming значи нема повеќе мртвите точки!Моќта на вашата домашна мрежа со сите-во-едно буквален за мрежа SBG6782-AC.Буквален за мрежа.Лидер на Пазарот во модеми.Овој модем е 8 X Побрзо од DOCSIS 2.0 со download брзина до 343 Mbps.Тоа карактеристики 8 download & 4 испратите канали и поддржува IPv4 и IPv6 – најновата Интернет стандард.Компатибилни со сите поголеми U. S. Кабелски Провајдери.Таа е изградена во рутер е 3 X Побрзо од Безжичниот N со Wi-Fi брзина до 1800 Mbps и 802.11 AC Gigabit Wi-Fi.На SBG6782 AC има вграден Wi-Fi beamforming за макс покриеност & изведба, користење на 2.4/5.0 GHz Dual-band на Конкурентот.Тоа, исто така, има Mo CA 1.1 Пристапна Точка и 4 Gigabit Ethernet Порти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Jacksing Жариште WiFi, LED Екран Патување Рутер Лесно да Користите Мини со Слотот за SIM Картичката за паметен Телефон за Лаптоп(Бела)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Jacksing Жариште WiFi, LED Екран Патување Рутер Лесно да Користите Мини со Слотот за SIM Картичката за паметен Телефон за Лаптоп(Бела)

Широк компатибилност, може да се користи и за мобилни телефони, лаптопи, компјутери, таблет компјутерит�

DEN 806.40
Jacksing Жариште WiFi, LED Екран Патување Рутер Лесно да Користите Мини со Слотот за SIM Картичката за паметен Телефон за Лаптоп(Бела)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Jacksing Жариште WiFi, LED Екран Патување Рутер Лесно да Користите Мини со Слотот за SIM Картичката за паметен Телефон за Лаптоп(Бела)

Широк компатибилност, може да се користи и за мобилни телефони, лаптопи, компјутери, таблет компјутерит�

DEN 1466.16
Cuifati Мобилни WiFi Рутер, Мулти‑Сценарио Апликација 3000mah Литиум Батерија Поддршка на Десктоп компјутери, Лаптопи, Таблети и
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Cuifati Мобилни WiFi Рутер, Мулти‑Сценарио Апликација 3000mah Литиум Батерија Поддршка на Десктоп компјутери, Лаптопи, Таблети и

Преносни рутер има вградена литиум батерија на 3000mah, кој има долг век на батеријата.Безжичниот рутер има

DEN 636.00
WiFi Рутер,MF925 4G LTE Безжичен Пренослив WiFi Точка за Пристап,Полнење преку USB WiFi Кутија,SIM Картичката се Потребни,на Пример,паметни
  • Обновено
Ценетост на стоката:

WiFi Рутер,MF925 4G LTE Безжичен Пренослив WiFi Точка за Пристап,Полнење преку USB WiFi Кутија,SIM Картичката се Потребни,на Пример,паметни

На пример, паметни телефони, таблети и компјутери може да пристапите на Интернет преку овој уред и ужива

DEN 854.40