• Обновено
Уште еден Ручек Торба,Сина Фламинго Изолирани Ручек Кеси,Ручек Кутија за Жени, Деца Термички Кул Tote Количка за Ручек Организаторот за Кампување,Пикник торба

Уште еден Ручек Торба,Сина Фламинго Изолирани Ручек Кеси,Ручек Кутија за Жени, Деца Термички Кул Tote Количка за Ручек Организаторот

Buyers rating:
DEN 676.80

Залиха

【Голем Капацитет】11.8" X 9.8" X 6.3"/30 X25 X16cm,тоа би можело да се совршено да се вклопи во вашиот ручек кутија, грицки, овошје или зеленчук,Па практични независна функција за да го збогатат вашиот to-go Храна за работа,отворено активност или училишниот живот. 【Високо Квалитетен Материјал】Еко-пријателски алуминиумска фолија прави храната свежа, за неколку часа.Направени на BPA free материјали, тоа е нетоксичен и безбеден за вашата храна.Оксфорд ткаенина е издржлив и лесно да се чисти ,тоа, исто така, и како ладилник или термички ручек торба. 【Лесен и Свитлива】Тоа е Само 55g.Едноставно тока на лепенка држи,тоа е укината како Мини организатор, едвај трае до вашиот простор за складирање.Овој ручек торба може да се користи како ручек торба, пикник торба, преземање торба, погодна за жени,мажи и студентите. 【Стилски Дизајн】 Популарен модел додавање на модерни елементи.Одлична идеја за давање на подарок, birthday (роденден), Божиќ и за денот на Благодарноста. 【Одлична Гаранција】Ние 100% поддршка на клиентите наплата кога се незадоволни.Било какви проблеми контактирајте со нас, ние ќе се обидеме најдобро да се служи.Зошто да го одберете нас? ?Лесен за чистење : Водоотпорен материјал , дамки од масло може да се отстрани со нежно бришејќи. ?Свитлива и преносни : Едноставно тока на лепенка држи,тоа е укината како Мини организаторот. ?Голем капацитет : ширевте големина : 11.8 X 9.8 X 6.3/30x25x16cm, може да се одржи повеќе храна. ?Добра изолација ефект : Висок квалитет на алуминиум филм изолација слој , долго изолација време. ??Производ Големина : Ширевте големина 11.8 X 9.8 X 6.3/30x25x16cm ; укината големина : 9.8 X 3.9 X 1.2/25x10x3cm ??Производ Тежина : 55g ??Боја : Сина Фламинго.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Изолирани Ручек Торба за Мажи/Женска - Ручек Кутија Tote Торба за Возрасни Работа Пикник - Leakproof Кулер Бенто кутија, Торба Количка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Изолирани Ручек Торба за Мажи/Женска - Ручек Кутија Tote Торба за Возрасни Работа Пикник - Leakproof Кулер Бенто кутија, Торба Количка

【Високо Квалитетен Материјал】Направени на издржливост и rip отпорни 600 D оксфорд ткаенина материјал, 5mm �

DEN 383.76
VENLING Мажите Ручек Торба Работат Изолирани,Дами Проширување Ручек Кутија Со Рамо Ремени Унисекс Ручек Кутија Тинејџерски/Девојки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

VENLING Мажите Ручек Торба Работат Изолирани,Дами Проширување Ручек Кутија Со Рамо Ремени Унисекс Ручек Кутија Тинејџерски/Девојки

50% ЕКСТРА ЕФИКАСНИ за СКЛАДИРАЊЕ 10.63"×9.06"×4.72" (L×W×H, на висина може да се прошири за да се 6.69").Можете да ја �

DEN 479.76
Термички Изолирани Ручек Торба - Ладно Платно Мрачно Пикник Ручек Торба Преносни Ручек Чанта Водоотпорен Патување Пикник футрола
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Термички Изолирани Ручек Торба - Ладно Платно Мрачно Пикник Ручек Торба Преносни Ручек Чанта Водоотпорен Патување Пикник футрола

☞☞ Компактен & мала Тежина Дизајн Термички Преносни Ручек Торба големина : 9.3 x 6.1 x 11,8 инчи, Ручек кеси фу

DEN 1272.00
Анти-кражба Рамо Заклучување 30/40 Литри Водоотпорен се надвор Затоплување Кабинет Испорака Кутија Ладна Соба за Изолација Торба
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Анти-кражба Рамо Заклучување 30/40 Литри Водоотпорен се надвор Затоплување Кабинет Испорака Кутија Ладна Соба за Изолација Торба

Голем капацитет може да се одржи вашиот ручек кутија, грицки, овошје или зеленчук.Тоа може да се користи

DEN 2152.80
Kuizee Ручек Торба Tote Ручек Кутија Различни Училишни Материјали Канцелариски Елементи Термички Изолирани Храна Торба Футрола За
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Kuizee Ручек Торба Tote Ручек Кутија Различни Училишни Материјали Канцелариски Елементи Термички Изолирани Храна Торба Футрола За

МАТЕРИЈАЛ : Twill ткаенина со алуминиумска фолија., Црна страна, да ги задржи вашиот ручек свежа подолго, и �

DEN 431.76
Ручек Торба За Брза Храна Изолирани Ручек Торба Ручек Кутија За Жените И Мажите За Работа На Пикник Или На Патување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Ручек Торба За Брза Храна Изолирани Ручек Торба Ручек Кутија За Жените И Мажите За Работа На Пикник Или На Патување

Совршен За Да Го Носат Целиот Ден На Снабдување Со Храна.Нормалните Стандард Логистика Превоз Време : 815

DEN 455.76
CffdoiWcb Ручек Кеси, Преносни Термички Изолирани Ручек Кутија, Торба Платно Мрачно Мрачно Топол Ручек Кеси Точка Цреша Ладна Храна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CffdoiWcb Ручек Кеси, Преносни Термички Изолирани Ручек Кутија, Торба Платно Мрачно Мрачно Топол Ручек Кеси Точка Цреша Ладна Храна

▼Нашите изолирани ручек торба има многу простор за да ги собере сите ручек сакате , Многу sturday и издржл�

DEN 1932.00
YANGLIYU Кулер Торба Ранец Пикник Термички Храна Испорака Мраз Термо Ручек Кампување Фрижидер Изолирани Пакет Изолирани Пикник Ручек
  • Обновено
Ценетост на стоката:

YANGLIYU Кулер Торба Ранец Пикник Термички Храна Испорака Мраз Термо Ручек Кампување Фрижидер Изолирани Пакет Изолирани Пикник Ручек

ВНАТРЕШНИ работи ИЗОЛАЦИЈА ice pack ќе го задржи вашето храна свежа и ладна додека сте надвор.Внатрешноста

DEN 1560.00
Artelaris Ручек Кеси за Жените, Голем Ручек Tote Торба за Работа, Изолирани Течење Доказ Ручек Торба, Ручек Кутија за Жените и Мажите,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Artelaris Ручек Кеси за Жените, Голем Ручек Tote Торба за Работа, Изолирани Течење Доказ Ручек Торба, Ручек Кутија за Жените и Мажите,

сега можете да уживате во здрава и устата поење домварени јадења во удобноста на вашата канцеларија / уч

DEN 623.52
Обновливи Изолирани Ручек Торба Leakproof Училиштето Ручек Кутија за Жените Кулер Торба Сад за Патување канцелариска Работа Пикник
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Обновливи Изолирани Ручек Торба Leakproof Училиштето Ручек Кутија за Жените Кулер Торба Сад за Патување канцелариска Работа Пикник

Модерен Ручек Торба единствена зајакот дизајн може да направи да стане фокус, симпатична и модерен.Изо�

DEN 239.76