• Обновено
WORKPRO Виткање Ролери Стојат Висина Прилагодливи, 250 фунти Капацитет W137006A

WORKPRO Виткање Ролери Стојат Висина Прилагодливи, 250 фунти Капацитет W137006A

Buyers rating:
DEN 959.76

Залиха

Прилагодлива висина од 27-во 43-во.Високо видливи работ водичи се задржи на работа во место.Ексцентрични нога го задржува стојат стабилизира на нерамни површини.Пренослив, Светло-Тежина дизајн огради за практично складирање.Капацитет : 250 фунти.Прифатлива Стабилност, Reinvented.Нашата единствена цел е да се изгради висок квалитет алатки во неверојатна вредност.Ние сме во бизнисот да се донесе прифатлива стабилност во светот на алатките.Виткање Ролери Стојат Висина Прилагодливи, Пиедестал со Топката Имајќи Ролери, Работи со Маса Пили, Митра Пили, Рендисалки и Jointers за Дневник, Дрва, Firewood и Метални Материјали.Капацитет : 250 фунти.Работ на водичи.Прилагодлива висина.Knob.Челична рамка и нозете.Ексцентрични нога.Големина : 17" * 30-1/4".Прилагодлива висина од 27-во 43-во.Ексцентрични нога го задржува стојат стабилизира на нерамни површини.Високо видливи работ водичи се задржи на работа во место.Виткање Ролери Стојат Висина Прилагодливи, Пиедестал со Топката Имајќи Ролери, Работи со Маса Пили, Митра Пили, Рендисалки и Jointers за Дневник, Дрва, Firewood и Метал Material Load капацитет : 250 фунти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата