• Обновено
Vivaplex, 24, Избрани Бои, 10 ml Стакло Roll-во Шишиња со Нерѓосувачки Челик Ролери Топки. 3-3 ml Droppers вклучени

Vivaplex, 24, Избрани Бои, 10 ml Стакло Roll-во Шишиња со Нерѓосувачки Челик Ролери Топки. 3-3 ml Droppers вклучени

Buyers rating:
DEN 335.76

Залиха

24, Избрани Бои (Clear, Килибар, Кобалт Сина, Зелена) Стакло Roll-во шишиња со нерѓосувачки челик ролери топки & црни капи. 3 Dropper е вклучен.Совршен за етерични масла, парфеми масла, или на други течности.Сигурно, безбедно и практично пакување.Совршен за патување, и удобно да се вклопува во вашата чанта.Овие високо квалитетни, Избрани Боја, Стакло Roll-во шишиња со нерѓосувачки челик ролери топки се совршени за употреба со етерични масла, парфеми масла и други течности.Snap во ролери топката со нежно ставање на ролери-топка во шише и потоа цврсто стегнете капа додека ролери топката прилепува во.Користете го напомна на шишето да се применуваат совршен износ на производот секое време.Отстранување на ролери-топка со примена на притисок со ззп.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

24 Нови, Премиум Квалитет, 10ml Кобалт Сина Стакло Roll-во Шишиња со Нерѓосувачки Челик Ролери Топки, Црна Пластика Капи и (3) 3ml
  • Обновено
Ценетост на стоката:

24 Нови, Премиум Квалитет, 10ml Кобалт Сина Стакло Roll-во Шишиња со Нерѓосувачки Челик Ролери Топки, Црна Пластика Капи и (3) 3ml

Овие Обновливи и екопријателски темно Кобалт Сина стаклени шишиња можат да се користат одново и одново

DEN 359.76
Бела Голи 10 ml Ролери Шишиња за Етерични Масла со Бамбус Капак, Подарок Кутија (Сет од 6), од не ' Рѓосувачки Челик Ролери Топки,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Бела Голи 10 ml Ролери Шишиња за Етерични Масла со Бамбус Капак, Подарок Кутија (Сет од 6), од не ' Рѓосувачки Челик Ролери Топки,

Квалитетот DIY нафта мешавина, deodorant, мириси, lip balm s носивост на забава и создавање на нови мешавини!Вашите

DEN 359.76
Yizhao, Етерични Масла 10ml Кобалт Сина Стакло Ролери Шишиња, Празни Масло Roller Ball Стаклено Шише за Етерично Масло,Масажа,Убавина
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Yizhao, Етерични Масла 10ml Кобалт Сина Стакло Ролери Шишиња, Празни Масло Roller Ball Стаклено Шише за Етерично Масло,Масажа,Убавина

[10 ML Сина Етерични Масла Ролери Шишиња] бојата на ролери топката шише е кобалт сина, тоа дизајн за заштит�

DEN 191.76
12Pcs 5ml Бамбус се Тркалаат на Шишиња за Етерични Масла, Преносни Масажа Масло Шише Јасно Внатрешна со Нерѓосувачки Челик Roller
  • Обновено
Ценетост на стоката:

12Pcs 5ml Бамбус се Тркалаат на Шишиња за Етерични Масла, Преносни Масажа Масло Шише Јасно Внатрешна со Нерѓосувачки Челик Roller

【Уникатен Бамбус Школка】Животната средина Бамбус Дрвен изглед, класичниот стил се направи што повеќе

DEN 455.76
8 Компјутери Плоштадот Етерично Масло Ролери Шишиња 5ml Јасно Стаклено Шише со Челик Ролери Топки Празни Refillable Мирис Парфем
  • Обновено
Ценетост на стоката:

8 Компјутери Плоштадот Етерично Масло Ролери Шишиња 5ml Јасно Стаклено Шише со Челик Ролери Топки Празни Refillable Мирис Парфем

Овие етерично масло ролери шишиња се направени од корозијаотпорни стакло и челик, дебели, мазна и антиш�

DEN 191.76
ARTIBETTER 12PCS се Тркалаат на Шишиња 10ml Етерично Масло Ролери Шишиња Refillable Празни Шарени Етерично Масло Шише со Нерѓосувачки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ARTIBETTER 12PCS се Тркалаат на Шишиња 10ml Етерично Масло Ролери Шишиња Refillable Празни Шарени Етерично Масло Шише со Нерѓосувачки

Материјал : Стакло.Совршен за етерични масла, парфеми масла, или на други течности.Мазна возен нерѓосува

DEN 338.16
6Pcs 6ml (1/5 мл) DIY Патување Етерично Масло Ролери Шише Правоаголник чисто Стакло Козметички Contaners Ампули за Етерични Масла,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

6Pcs 6ml (1/5 мл) DIY Патување Етерично Масло Ролери Шише Правоаголник чисто Стакло Козметички Contaners Ампули за Етерични Масла,

Материјал : дебело стакло шише тело и нерѓосувачки челик се тркалаат топки; Боја : јасно шишиња и злато к�

DEN 191.76