• Обновено
Smart Безжична 4.0 Копче Анти Изгубени Пронаоѓач Tracker Аларм GPS Локатор Безжична Позиционирање Паричникот Пет Клучни

Smart Безжична 4.0 Копче Анти Изгубени Пронаоѓач Tracker Аларм GPS Локатор Безжична Позиционирање Паричникот Пет Клучни

Buyers rating:
DEN 789.60

Залиха

1. Компактен и лесен Дизајн : Ниска Потрошувачка на Енергија Анти-Изгубени Аларм. 2. Поддршка : најдете Функција на Телефонот и Глас-Снимка Функција,Поддршка 4.0 и ефективен Опсег е до 25m. 3. Преносни заштита : далечинскиот клучни пронаоѓач е мал и тенок, и не ќе го попречат вашиот презафатен начин на живеење. 4. Сензор за движење технологија : Ако некој се движи вашиот објекти, вашиот телефон и уредот ќе и се испуштаат звучни сигнали. 5. Широк спектар на апликации : Погоден за Паричникот, Автомобил, Деца, домашни Миленици, Перници, Куфер или други предмети.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Tosuny Една Акција Прирачник Повлече Станица,Звук и Светло за Заштита од пожари Алармот за Предупредување Strobe Сирената Alert Системот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Tosuny Една Акција Прирачник Повлече Станица,Звук и Светло за Заштита од пожари Алармот за Предупредување Strobe Сирената Alert Системот

【Звук&Светло за Аларм】 звук и светло за аларм уред е аларм терминален уред, и тоа е погоден за звук и све

DEN 467.76
214 Електронски Аларм Сирената Рог 30 Вати Сирената Двојна Електрична Безбедност на Сирената за House Hotel Гаража Продавница Burglar
  • Обновено
Ценетост на стоката:

214 Електронски Аларм Сирената Рог 30 Вати Сирената Двојна Електрична Безбедност на Сирената за House Hotel Гаража Продавница Burglar

Инсталација опции се флексибилен и лесен.Обично инсталиран во ѕидот или вратата или балкон и други мест

DEN 1029.60
130db Лична Безбедност Аларм Заштита на Алармирање за Одбрана Сирената Анти-Напад Безбедност за Деца Девојка Постарите Жени, Носејќи
  • Обновено
Ценетост на стоката:

130db Лична Безбедност Аларм Заштита на Алармирање за Одбрана Сирената Анти-Напад Безбедност за Деца Девојка Постарите Жени, Носејќи

Антиsatyr Безбедност Аларми.Со висока осветленост LED светло.Стилски надворешен дизајн, целосна на модерно

DEN 1740.00
TJK Личен Аларм, 1 Пакет 130DB Лична Безбедност Аларм Keychain со LED Светла, Итен Безбедност Аларм за Жени, Мажи, Деца, Стари лица
  • Обновено
Ценетост на стоката:

TJK Личен Аларм, 1 Пакет 130DB Лична Безбедност Аларм Keychain со LED Светла, Итен Безбедност Аларм за Жени, Мажи, Деца, Стари лица

100% сосема нов и висок квалитет.Клучни прстен со чанта / торба / ранец клип крајната лична заштита аларм д

DEN 383.76
Само-Одбрана Аларм Сирената, 125dB Звучен Аларм за Одбрана LED Светло Преносни за Стари лица за Жените за Паричници за Децата, за
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Само-Одбрана Аларм Сирената, 125dB Звучен Аларм за Одбрана LED Светло Преносни за Стари лица за Жените за Паричници за Децата, за

Едноставен за работа, се повлече од игла ќе предизвика аларм се огласува, и LED светло ќе флеш во исто врем

DEN 273.36
Mophorn 400W 8 Звук Гласно Автомобил Предупредување Полицијата Огнот Итни Аларм за Пожар Сирената 2 Рог ПА Звучник МИКРОФОН Систем
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Mophorn 400W 8 Звук Гласно Автомобил Предупредување Полицијата Огнот Итни Аларм за Пожар Сирената 2 Рог ПА Звучник МИКРОФОН Систем

Аудио Јасност и Audibility : Напон : 12 V; Тековните : ≤25 A; Ниво на Звук : ≥135d B.Како ап систем за автомобили е опре

DEN 3754.08
Lazmin Лична Безбедност Аларм, 130dB Гласно Преносни Срце Облик самоодбрана Сирената Keychain, Безбедни за Заштита на Уреди за Жени,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Lazmin Лична Безбедност Аларм, 130dB Гласно Преносни Срце Облик самоодбрана Сирената Keychain, Безбедни за Заштита на Уреди за Жени,

130d B ГЛАСЕН ЗВУК : Кога имате проблеми или е потребна помош, ова безбедност аларм може да се направи груби

DEN 323.76
Буден 130dB Личен Аларм,самоодбрана Аларм Срцето Форма за Безбедност на Заштита на Личните Сигнализација за Мажи, Жени, Деца, Студенти(Розева)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Буден 130dB Личен Аларм,самоодбрана Аларм Срцето Форма за Безбедност на Заштита на Личните Сигнализација за Мажи, Жени, Деца, Студенти(Розева)

Висок decibel : субалармот има екстра големи decibel и крупен тест на 130 DB.Тоа може да се направи врева да се зашт

DEN 383.76