• Обновено
beadsland 1440pcs Рамен Грб Кристал Rhinestones Круг Камења за Помине Уметност и Занает, Лепак Поправи, Црна и бела(SS12(2.9-3.0 mm))

beadsland 1440pcs Рамен Грб Кристал Rhinestones Круг Камења за Помине Уметност и Занает, Лепак Поправи, Црна и бела(SS12(2.9-3.0

Buyers rating:
DEN 167.76

Залиха

Производ Discription : Flatback Rhinestones Материјал : Стакло во Боја : Црна Пакет, вклучувајќи : SS12 (1440 парчиња) Употреба на Производот : Таа е погодна за декорација на вашите нокти,телефон, таблета, картичка за изработката, паричник, облека, чевли, табела растера украси или свадба неподвижна.Многу важно : тоа не е амбуланта корегирање rhinestones,ќе треба да користите лепак за да го поправам!!!Customer Service : Ако имате било каков проблем за нашиот производ, можете да кликнете на "продавачот контакт" копчето во вашата сметка да ни e-mail.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

HJKL Mahjong Помине Накит,Правоаголни Рамно Дно Табли Црвено Медиум Кристал Mahjong Помине Уметност Кристал како DIY Помине Уметност
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HJKL Mahjong Помине Накит,Правоаголни Рамно Дно Табли Црвено Медиум Кристал Mahjong Помине Уметност Кристал како DIY Помине Уметност

Материјал : Кристал.Големина на : 1*0.8 cm.Боја : Multicolor.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, �

DEN 92.40
1650 Компјутери Кристал Помине Кристал Комплет Зелена Црвена Сина Боја со Круг Рамен Грб и Мешани Форми Кристал Помине Уметност DIY
 • Обновено
Ценетост на стоката:

1650 Компјутери Кристал Помине Кристал Комплет Зелена Црвена Сина Боја со Круг Рамен Грб и Мешани Форми Кристал Помине Уметност DIY

Пакет : ќе добијат 3 кутии помине кристал кристал со зелена, црвена, сина боја, доволно количество и бои з�

DEN 383.28
3D Метал Ноктите Уметност Studs Рамен Грб Rhinestones Накит Decals Декорација Додатоци 120 Парчиња Златна Ѕвезда Месечината Занитвам
 • Обновено
Ценетост на стоката:

3D Метал Ноктите Уметност Studs Рамен Грб Rhinestones Накит Decals Декорација Додатоци 120 Парчиња Златна Ѕвезда Месечината Занитвам

120 Парчиња ледобликот на ноктите метал studs и 1560 со парчиња рамен грб rhinestones.Лесно натпревар разни популар

DEN 206.16
Прозрачна Помине Уметност Rhinestones Флуоресцентни Камења и Кристали Дијамант Светат во Темница Шарм Ноктите Камења, Накит 3D ноќта
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Прозрачна Помине Уметност Rhinestones Флуоресцентни Камења и Кристали Дијамант Светат во Темница Шарм Ноктите Камења, Накит 3D ноќта

Прозрачна Помине Дијаманти Светат Во Темно Тематските Флуоресцентни Камења Помине Art Product продажба точ�

DEN 376.80
Забава Мода Рамен Дното Octagonal DIY Мешани Богата Божица Нокти 3D Помине Уметност Декорации на Ноктите Накит Помине Шарм(кристал
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Забава Мода Рамен Дното Octagonal DIY Мешани Богата Божица Нокти 3D Помине Уметност Декорации на Ноктите Накит Помине Шарм(кристал

Материјал : Смола / кристал.Боја : Црвена.Погоден за користење на врвот на ноктите полирање, УВ гел систем

DEN 97.44
LPBeads 6400 Парчиња амбуланта корегирање Rhinestones Смарагд Рамен Грб 5 Мешани Големини Кристал Круг Стакло Камења со помош на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LPBeads 6400 Парчиња амбуланта корегирање Rhinestones Смарагд Рамен Грб 5 Мешани Големини Кристал Круг Стакло Камења со помош на

Пакетот вклучува : 6400pcs flatback стакло блескавата амбуланта корегирање rhinestones рефус во 5 големини, со добар �

DEN 239.76
Huangyong Помине Уметност Rhinestones Круг Flatback Кристал Помине Камења, Камења за Помине Уметност Телефон Украси Занаети DIY,Бела
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Huangyong Помине Уметност Rhinestones Круг Flatback Кристал Помине Камења, Камења за Помине Уметност Телефон Украси Занаети DIY,Бела

Помине Уметност Rhinestones Круг Flatback Rhinestones Кристал Помине Камења, Камења за Помине Уметност Телефон Украси

DEN 73.68
Xdodnev Помине Rhinestones Кристали Камења, Накит Мулти Форми за Рамен Грб Дијамант со за DIY Уметност Резерви Декорација Облека,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Xdodnev Помине Rhinestones Кристали Камења, Накит Мулти Форми за Рамен Грб Дијамант со за DIY Уметност Резерви Декорација Облека,

❤ Висококвалитетни материјали, ноктите rhinestones се направени од материјали од врвен квалитет, карактерис

DEN 837.60
MAOMEI Метални Легури Сјајна Шарм Дијамант Украси Циркон Rhinestones Синџир DIY Помине Декорација Ноктот Дијамант Синџир Помине Уметност
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MAOMEI Метални Легури Сјајна Шарм Дијамант Украси Циркон Rhinestones Синџир DIY Помине Декорација Ноктот Дијамант Синџир Помине Уметност

Име : циркон rhinestones синџир помине декорација.Се користи за : помине уметност ,телефон ,торба декорација.О�

DEN 44.88
RD-21178 Оркестарот Кристал 100PCS 3241-3260 Легура 3D Помине Уметност Налепници Јасно Легура Кристал Бисер Цвет Помине Уметност
 • Обновено
Ценетост на стоката:

RD-21178 Оркестарот Кристал 100PCS 3241-3260 Легура 3D Помине Уметност Налепници Јасно Легура Кристал Бисер Цвет Помине Уметност

ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Пакет количество внимателно пред да нарачате.Пре

DEN 1392.00
Мулти-Боја Кристал AB Hot Fix Кристал Кристал Супер Сјај Strass Железо На Rhinestones за Помине Уметност Ткаенина Облека (Боја :
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Мулти-Боја Кристал AB Hot Fix Кристал Кристал Супер Сјај Strass Железо На Rhinestones за Помине Уметност Ткаенина Облека (Боја :

Rhinestones не печ, тие треба да бидат залепени (лепак не се вклучени).Кристал кристал : направен од висококвал

DEN 380.40
BLINGINBOX 240pcs Мулти Форми Стакло, Кристал AB Rhinestones Помине Уметност Поставите Помине Камења Светкава Јасно Класа Рамен Грб
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BLINGINBOX 240pcs Мулти Форми Стакло, Кристал AB Rhinestones Помине Уметност Поставите Помине Камења Светкава Јасно Класа Рамен Грб

Квалитет : Направен од висок квалитет на K9 Стакло кое е чиста, цврста и транспарентен.Преку посебен паре�

DEN 287.76
RD-06918 Оркестарот Кристал Многу Големини AB Акрилик Rhinestones Црвена Боја Чевли за Облека, Украси за Пенливо Помине Уметност
 • Обновено
Ценетост на стоката:

RD-06918 Оркестарот Кристал Многу Големини AB Акрилик Rhinestones Црвена Боја Чевли за Облека, Украси за Пенливо Помине Уметност

ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Пакет количество внимателно пред да нарачате.Тип

DEN 1792.80
Помине Уметност Кристал,2022 Година На Тигар Хороскопски Pendant Луксузни Циркон Тигар Благослов Помине Декорација(11)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Помине Уметност Кристал,2022 Година На Тигар Хороскопски Pendant Луксузни Циркон Тигар Благослов Помине Декорација(11)

Материјал : Кристал + Легура.Боја : Сребрена / Злато.Функција : Помине Уметност Украси.Мултифункционален :

DEN 49.20