• Обновено
NICENEEDED Помине Уметност Декорација Сет Со 24Pcs Пеперутка Вода Трансфер Налепници 1 Кутија Мулти-Обликот на Ноктите Кристали 1 Пакет Помине Flatback Rhinestones И 1 Нокти Датотек?

NICENEEDED Помине Уметност Декорација Сет Со 24Pcs Пеперутка Вода Трансфер Налепници 1 Кутија Мулти-Обликот на Ноктите Кристали 1

Buyers rating:
DEN 203.52

Залиха

❤[ГОЛЕМА ИДЕАЛЕН ПОДАРОК] : Голема за да се создаде вашиот уникатен прекрасна ноктите дизајни.Се применуваат пломби.Влажни вашите нокти, а потоа нежно место на налепницата на ноктите површина од tweezer и притиснете цврсто.Заврши до стави на topcoat лак за да се направи тоа долготрајна и доста.УВ ламба светлина за неколку минути. ❤[ВОДА ТРАНСФЕР НАЛЕПНИЦА] : Чистење и полирање на ноктите, отсечени саканата моделот приближно да се отстрани филм и потопување во вода за 10-20 секунди.ние би биле среќни да ви помогнат да се реши проблемот веднаш штом ќе може да.Влажни вашите нокти, а потоа нежно место на налепницата на ноктите површина од tweezer и притиснете цврсто.Тоа ќе ви даде повеќе сјајна ефекти на партии,клубови, танц страни, итн.❤[ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ] : ќе добиете 24pcs пеперутка вода трансфер налепници,1 кутија мулти-обликот на ноктите кристали,1 пакет помине flatback rhinestones и 1 нокти датотека,одлично за вашите нокти дизајн.Како да се Користи Rhinestones : 1.Можете да изберете различни предмети за декорација на ноктите. 1 Пакет Помине Flatback Rhinestones.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ Ако имате било каков проблем на нашиот производ, можете да кликнете на "продавачот контакт"копчето во вашата сметка да ни e-mail.NICENEEDED Помине Уметност Декорација Сет Со 24 Pcs Пеперутка Вода Трансфер Налепници 1 Кутија Мулти-Обликот на Ноктите Кристали 1 Пакет Помине Flatback Rhinestones И 1 Нокти Датотека За Жените Дома Ноктите Салон(Стил 2) ПАКЕТ СОДРЖИНА : 24 Pcs Пеперутка Вода Трансфер Налепници.Однесуваат на леплива дијамант лепак на површината на ноктите, износот е според обемот на накит.Користете Лепило или УВ Гел за да го Поправам на Саканата Површина. 1 Кутија Мулти-Обликот На Ноктите Кристали.Елегантни и модерни модели дизајн направи вашите нокти да изгледаат гламурозно и мода;Добар подарок за вашата сопруга,девојка,мајка,роднини,пријатели.Подготви лепак за лепење на rhinestones, користете четка за нокти или памук брис да се примени соодветен износ на лепак.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

10 Кутии Помине Уметност Rhinestones, Ноктите Уметност Резерви, Помине Уметност Studs, Ноктите Камења, ги Помине Уметност Кристал,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

10 Кутии Помине Уметност Rhinestones, Ноктите Уметност Резерви, Помине Уметност Studs, Ноктите Камења, ги Помине Уметност Кристал,

【Висок Квалитет Помине Уметност Rhinestones】 : Овие rhinestones се направени од високо квалитетна K9 Стакло, цврст�

DEN 527.76
Забава Мода Рамен Дното Octagonal DIY Мешани Богата Божица Нокти 3D Помине Уметност Декорации на Ноктите Накит Помине Шарм(кристал
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Забава Мода Рамен Дното Octagonal DIY Мешани Богата Божица Нокти 3D Помине Уметност Декорации на Ноктите Накит Помине Шарм(кристал

Материјал : Смола / кристал.Боја : Црвена.Погоден за користење на врвот на ноктите полирање, УВ гел систем

DEN 97.44
3D Метал Ноктите Уметност Studs Рамен Грб Rhinestones Накит Decals Декорација Додатоци 120 Парчиња Златна Ѕвезда Месечината Занитвам
 • Обновено
Ценетост на стоката:

3D Метал Ноктите Уметност Studs Рамен Грб Rhinestones Накит Decals Декорација Додатоци 120 Парчиња Златна Ѕвезда Месечината Занитвам

120 Парчиња ледобликот на ноктите метал studs и 1560 со парчиња рамен грб rhinestones.Лесно натпревар разни популар

DEN 206.16
1 Кутија SS6-SS20 Микс Големини Бел Опал Стакло Помине Кристал Сјајот Strass 3D Кристал Помине Уметност Кристал Flatback Стакло Помине
 • Обновено
Ценетост на стоката:

1 Кутија SS6-SS20 Микс Големини Бел Опал Стакло Помине Кристал Сјајот Strass 3D Кристал Помине Уметност Кристал Flatback Стакло Помине

【ШИРОК АПЛИКАЦИИ ПОМИНЕ НАКИТ】 На Светкава Rhinestones И да Декорирате Вашиот Ноктите Уметност Декорација,

DEN 215.76
editTime Шарм Метални Легури 24K Злато 3D Луксузни Црна Циркон Помине Дијаманти Кристал Кристал Помине Studs Нокти Накит за Занаети
 • Обновено
Ценетост на стоката:

editTime Шарм Метални Легури 24K Злато 3D Луксузни Црна Циркон Помине Дијаманти Кристал Кристал Помине Studs Нокти Накит за Занаети

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Циркон помине уметност камења се направени од високо квалитетни природни циркони, тие �

DEN 335.76
BLINGINBOX 240pcs Мулти Форми Стакло, Кристал AB Rhinestones Помине Уметност Поставите Помине Камења Светкава Јасно Класа Рамен Грб
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BLINGINBOX 240pcs Мулти Форми Стакло, Кристал AB Rhinestones Помине Уметност Поставите Помине Камења Светкава Јасно Класа Рамен Грб

Квалитет : Направен од висок квалитет на K9 Стакло кое е чиста, цврста и транспарентен.Преку посебен паре�

DEN 287.76
LABAICAI 1 КОМПЈУТЕР Луксузни Сјајна Опал Нокти Алатки Мечка Шарм Помине Уметност Накит Кристал Pendant Синџир Помине Rhinestones
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LABAICAI 1 КОМПЈУТЕР Луксузни Сјајна Опал Нокти Алатки Мечка Шарм Помине Уметност Накит Кристал Pendant Синџир Помине Rhinestones

100% нов бренд и висок квалитет.Материјал : Метал,Циркони.Главната Боја : Злато.Пакет се вклучени : 1* Помине

DEN 53.52
ААА Кристал Кристал AB Јасно Не амбуланта корегирање Flatback Rhinestones за Нокти 3D Помине Уметност Декорација Камења (Боја : 0006,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ААА Кристал Кристал AB Јасно Не амбуланта корегирање Flatback Rhinestones за Нокти 3D Помине Уметност Декорација Камења (Боја : 0006,

Rhinestones не печ, тие треба да бидат залепени (лепак не се вклучени).Кристал кристал : направен од висококвал

DEN 458.16
HJKL Mahjong Помине Накит,Правоаголни Рамно Дно Табли Црвено Медиум Кристал Mahjong Помине Уметност Кристал како DIY Помине Уметност
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HJKL Mahjong Помине Накит,Правоаголни Рамно Дно Табли Црвено Медиум Кристал Mahjong Помине Уметност Кристал како DIY Помине Уметност

Материјал : Кристал.Големина на : 1*0.8 cm.Боја : Multicolor.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, �

DEN 92.40
MAOMEI Луксузни Шарм Праска Срце 3D Помине Уметност Декорација DIY Помине Уметност Накит Љубов Срцето Помине Уметност Rhinestones
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MAOMEI Луксузни Шарм Праска Срце 3D Помине Уметност Декорација DIY Помине Уметност Накит Љубов Срцето Помине Уметност Rhinestones

Предмет Тип : Кристал & Декорација.Главната Боја : Како на сликите.Материјал : Школка Камен+Легура.Големи�

DEN 708.00
LPBeads 6400 Парчиња амбуланта корегирање Rhinestones Смарагд Рамен Грб 5 Мешани Големини Кристал Круг Стакло Камења со помош на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LPBeads 6400 Парчиња амбуланта корегирање Rhinestones Смарагд Рамен Грб 5 Мешани Големини Кристал Круг Стакло Камења со помош на

Пакетот вклучува : 6400pcs flatback стакло блескавата амбуланта корегирање rhinestones рефус во 5 големини, со добар �

DEN 239.76
8620Pcs Мешани Кристал Помине Уметност Rhinestones Дијаманти 14 Стил Помине Кристал Flatback Мулти Големини 3D Украси Кристал со
 • Обновено
Ценетост на стоката:

8620Pcs Мешани Кристал Помине Уметност Rhinestones Дијаманти 14 Стил Помине Кристал Flatback Мулти Големини 3D Украси Кристал со

【2021 ЛУКСУЗНИ СЈАЈНА КРИСТАЛ ПОСТАВИТЕ】Оваа 3 D rhinestones кристално стакло се достапни во 14 различни топла �

DEN 921.36
2880pcs Помине Уметност Rhinestones Сребро Рамен Грб Кристал AB Светкава Круг Монистра Гем скапоцен камен Бисери поставите 8 Микс
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2880pcs Помине Уметност Rhinestones Сребро Рамен Грб Кристал AB Светкава Круг Монистра Гем скапоцен камен Бисери поставите 8 Микс

✔ ШТО ЌЕ ги добијамПрибл 2880 компјутери ( не само 2592 парчиња) висок квалитет СВЕТКАВА КРИСТАЛ AB СЈАЈ Каме�

DEN 119.76
1650 Компјутери Кристал Помине Кристал Комплет Зелена Црвена Сина Боја со Круг Рамен Грб и Мешани Форми Кристал Помине Уметност DIY
 • Обновено
Ценетост на стоката:

1650 Компјутери Кристал Помине Кристал Комплет Зелена Црвена Сина Боја со Круг Рамен Грб и Мешани Форми Кристал Помине Уметност DIY

Пакет : ќе добијат 3 кутии помине кристал кристал со зелена, црвена, сина боја, доволно количество и бои з�

DEN 383.28
Aiend Кристал Ситни Стаклени Топки, Rhinestones за Нокти Microbead Кавијар Монистра Помине Уметност Украси DIY Шарм за Помине Уметност
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Aiend Кристал Ситни Стаклени Топки, Rhinestones за Нокти Microbead Кавијар Монистра Помине Уметност Украси DIY Шарм за Помине Уметност

Совршена Големина : Кавијарот Помине Кристал Бисери совршена големина од околу 0.60.8 mm / , 10ml / шише.Можете

DEN 964.80