• Обновено
Ле Creuset Рерна Мит, Црна

Ле Creuset Рерна Мит, Црна

Buyers rating:
DEN 860.16

Залиха

Великодушно големина на рерната мит чувари против изгореници при превоз жешки тави. 100-процентно памук платно со тери-крпа обвивка; согласува да Британски топлина-пенетрација стандарди.Флексибилни, не-порозни најлон бариера спречува навлегувањето на пареа, вода и маснотии.Тефлон се противи на дамки и spills; виси јамка; машина-перат.Мерки околу 14-1/2 од 7-1/2 од 1/2-Инчен.Дизајниран за заштита на зглобовите од "бејкер е горат" со својот долг ракав, ова трајни мит достигне до надлактицата кога се носи, и се одликува со вградени магнет за лесно складирање на околните апарати.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Силиконски Рерна Mitts Отпорни на Топлина,Мини Рерната Ракавици на Quilted Памук Поставата 1 Пар,Не се Лизга Potholders Малку Костец
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Силиконски Рерна Mitts Отпорни на Топлина,Мини Рерната Ракавици на Quilted Памук Поставата 1 Пар,Не се Лизга Potholders Малку Костец

Од суровини за готови производи, преработени во фабриката, во строго контролирани, нема штетни материи �

DEN 167.76
Цртан филм Alpaca Симпатична Животно Печати Рерна Mitts и Тенџере Носители Сетови,Кујна, Фурна Ракавица Високо Отпорни на Топлина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Цртан филм Alpaca Симпатична Животно Печати Рерна Mitts и Тенџере Носители Сетови,Кујна, Фурна Ракавица Високо Отпорни на Топлина

Рака Мие Само, ДА Не го Користите Кајгана.2x11in), 1 Тенџере Носители (8x8in), Најдобро За Држење Топли Лонци, Та�

DEN 527.76
Honla Силикони Рерна Mitts,Термички Отпорни на 500 С,1 Пар на Не се Лизга Кујна, Фурна Ракавици за Готвење,Печење,Бразилецот,Скара
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Honla Силикони Рерна Mitts,Термички Отпорни на 500 С,1 Пар на Не се Лизга Кујна, Фурна Ракавици за Готвење,Печење,Бразилецот,Скара

Силикони.Увезени.Памук twill и силициум шема дизајн,флексибилни и nonslip тенџере носители,силикони дланка н�

DEN 359.76
KEGOUU Рерна Mitts и Тенџере Носители, Кујна, Фурна Ракавица Високо Отпорни на Топлина 500 Степен Екстра Долг Рерна Mitts и Potholder
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KEGOUU Рерна Mitts и Тенџере Носители, Кујна, Фурна Ракавица Високо Отпорни на Топлина 500 Степен Екстра Долг Рерна Mitts и Potholder

10 ПАРЧЕ КУЈНА ДОДАТОК ГРУПИ : Нашата фурна mitts и тенџере носители поставите вклучувајќи 4pcs не се лизга по

DEN 619.20
Babrukda 3Pcs Пурпурна Bling Пеперутка Тенџере Носители Рерна Mitts Лигавче Престилка Сет Против Пролизгување Отпорни на Топлина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Babrukda 3Pcs Пурпурна Bling Пеперутка Тенџере Носители Рерна Mitts Лигавче Престилка Сет Против Пролизгување Отпорни на Топлина

Кујна Материјали Set 1 x Лигавче Престилка, 1 x Фурна Mitts, 1 x Potholder.3 Парчиња Во Собата.Ги исполни вашите дневн

DEN 623.76
CYHO Изолација Ракавици Удобни,Меки, Додаток за Полнење во Кантина;Кујната;Дневни Домаќинство;слаткарница, 80x120(MM), Црна, 1 Парче
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CYHO Изолација Ракавици Удобни,Меки, Додаток за Полнење во Кантина;Кујната;Дневни Домаќинство;слаткарница, 80x120(MM), Црна, 1 Парче

Топлинска изолација и антипропадна поради специјални антипропадна силика гел.Производот е лесно да се

DEN 119.28
CHUNNONG Изолација Ракавици Задебелена Полиестер Анти-Scald Анти-Пропадна Отпорни на Топлина Изолација Ракавици Кујна Печење на Скара
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CHUNNONG Изолација Ракавици Задебелена Полиестер Анти-Scald Анти-Пропадна Отпорни на Топлина Изолација Ракавици Кујна Печење на Скара

Ефикасно да ги заштитат рацете и спречување на изгореници; против пролизгување, ефикасно спречување пр�

DEN 1245.60
CYHO Топло Изолација Ракавици, Додаток за Полнење во Западен Ресторан;Дневни Домаќинство;Кујната;Торта Продавница;Фабрика, 240x160x10(MM),
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CYHO Топло Изолација Ракавици, Додаток за Полнење во Западен Ресторан;Дневни Домаќинство;Кујната;Торта Продавница;Фабрика, 240x160x10(MM),

Производот е лесно да се откажам, заштеда на простор, заради lanyard дизајн.Производот е дебела и трајни пор

DEN 131.52
Обичај Рерна Mitts Тенџере Носители Сет со Свој Фото & Име, Симпатична Персоналните Кујна, Микробранова Отпорни на Топлина Не се
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Обичај Рерна Mitts Тенџере Носители Сет со Свој Фото & Име, Симпатична Персоналните Кујна, Микробранова Отпорни на Топлина Не се

✔ [СМЕШНО ЛИЦЕ РЕРНА МИТ] Сопствени Рерна Mitts персоналните може да се претвори вашето лице или име во Рер

DEN 544.80
GEEKHOM Силикони Рерна Мит, Екстра Долг 14 Инчен Отпорни на Топлина Рерна Mitts со Quilted Обвивка, 500 F Топла Мит, Флексибилни,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

GEEKHOM Силикони Рерна Мит, Екстра Долг 14 Инчен Отпорни на Топлина Рерна Mitts со Quilted Обвивка, 500 F Топла Мит, Флексибилни,

Нова шема & Супер Контрола ✋ GEEKHOM Кујна Белезници'new пламен partten дава многу триење кога грабање или држењ

DEN 304.08
Рерната Mitts и Тенџере Носители, 5 компјутери Отпорни на Топлина Памук Гроздобер памучен ткаенина на карета Рерна Mitts и Potholders
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Рерната Mitts и Тенџере Носители, 5 компјутери Отпорни на Топлина Памук Гроздобер памучен ткаенина на карета Рерна Mitts и Potholders

Овој уникатен додаток поставите доаѓа со 2 рерна mitts (6 X 12in) и 3 тенџере носители (7.8 X 7.8 во).Направен од чист

DEN 359.76
N / A Анти-Scald Ракавици, Посебно за Микробранова Печка, Скара, Памук + Силиконски Материјал, висока Температура Отпор, Не се Лизга,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

N / A Анти-Scald Ракавици, Посебно за Микробранова Печка, Скара, Памук + Силиконски Материјал, висока Температура Отпор, Не се Лизга,

Памук+силика гел материјал, добра топлинска изолација ефект, висока температура отпор до 230℃, безбеден �

DEN 1900.80
Гроздобер Лозата Цвет Печатени Рерна Mitts и Тенџере Носители на Групи 3 Парче Сет, Отпорни на Топлина Мека Памучна Поставата со
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Гроздобер Лозата Цвет Печатени Рерна Mitts и Тенџере Носители на Групи 3 Парче Сет, Отпорни на Топлина Мека Памучна Поставата со

Исклучителен Дизајн : Гроздобер Лозата Цвет Печати Рерна Mitts И Тенџере Носители Сетови (2 ТоплинскоИзола

DEN 623.76
Две Срца Заедно Рерна Мит Тенџере Носителот Сет, Уникатен Валентин Срцето Отпорни Ракавици и Топлина Подлога за Готвење Печење Бразилецот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Две Срца Заедно Рерна Мит Тенџере Носителот Сет, Уникатен Валентин Срцето Отпорни Ракавици и Топлина Подлога за Готвење Печење Бразилецот

Кујнски Алатки Сет вклучуваат : 1 компјутер отпорни на топлина рерна ракавици (6.7x10.6inch) + 1 компјутер тенџе

DEN 263.76
HOMWE Силикони Рерна Mitts и Тенџере Носители, 4-Парче Сет, Тешки Готвење Ракавици, Кујна Контра Безбедно Trivet Душеци, Напредни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HOMWE Силикони Рерна Mitts и Тенџере Носители, 4-Парче Сет, Тешки Готвење Ракавици, Кујна Контра Безбедно Trivet Душеци, Напредни

Можете дури и може да се користат за да се потсетите на предмети од топла вода.На силиконски дел од ракав

DEN 599.28
QIAOLI Сет од 2 Отпорни на Топлина Рерна Ракавици Отпорни на Топлина Задебелена Микробранова Печка за Кујнски апарати за Домаќинство
 • Обновено
Ценетост на стоката:

QIAOLI Сет од 2 Отпорни на Топлина Рерна Ракавици Отпорни на Топлина Задебелена Микробранова Печка за Кујнски апарати за Домаќинство

Отпорност на топлина : Подебели рерна ракавици и тенџере носители, отпорни на топлина температура до 392 F

DEN 708.00
Гроздобер Париз, Ајфеловата Кула Пеперутка Рерна Mitts Отпорни на Топлина Рерна Ракавици Микробранова Ракавици Отпорни за Готвење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Гроздобер Париз, Ајфеловата Кула Пеперутка Рерна Mitts Отпорни на Топлина Рерна Ракавици Микробранова Ракавици Отпорни за Готвење

Материјал Опис : Водоотпорен Полиестер Ткаенини + AntiScalding Материјал.Производот Содржи Еден Пар На Топлин

DEN 455.76
ALAZA Божиќ Црвено Дизајн со Дедо Мраз Јава Елени Рерна Mitts и Тенџере Носители Поставува Отпорни на Топлина Кујна, Фурна Ракавици
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ALAZA Божиќ Црвено Дизајн со Дедо Мраз Јава Елени Рерна Mitts и Тенџере Носители Поставува Отпорни на Топлина Кујна, Фурна Ракавици

★Отпорни на топлина : Еден сантиметар дебели тенџере носители и рерна mitts крпа поставува ефикасно ќе ги

DEN 239.76
Рерната Mitts Ракавици 1 Пар Отпорни На Топлина 480 ℉ Не Се Лизга Јасно Силикони Печатени Петел Удобна Памучна Поставата Кујна Мажите
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Рерната Mitts Ракавици 1 Пар Отпорни На Топлина 480 ℉ Не Се Лизга Јасно Силикони Печатени Петел Удобна Памучна Поставата Кујна Мажите

1 Уникатен дизајн : Овој дизајн, во комбинација со силиконски печатење и пигменти за печатење,тоа е првио

DEN 383.76
Горат Отпорни Рерна Mitts
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Горат Отпорни Рерна Mitts

Заштита на вашите раце со најдобрите мултицел кујна мит достапни.Направен од 100% памук надворешноста тк�

DEN 239.76
Прилично Jolly Рерна Mitts и Тенџере Носители Сетови 4 компјутери, Сина Рерна Мит Сет со Potholders за Кујна Отпорни на Топлина,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Прилично Jolly Рерна Mitts и Тенџере Носители Сетови 4 компјутери, Сина Рерна Мит Сет со Potholders за Кујна Отпорни на Топлина,

ТОПЛИНА ОТПОРНИ : рерна mitts и тенџере носители, отпорни на топлина до 356 F / 180 C.И заштита на вашите раце и з

DEN 302.16
Дизни Кујна Памук Мини Рерната Mitts/Ракавица Постави w/Neoprene Изолација за Лесно грчевито држејќи се Додека Готвење, Отпорни на
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Дизни Кујна Памук Мини Рерната Mitts/Ракавица Постави w/Neoprene Изолација за Лесно грчевито држејќи се Додека Готвење, Отпорни на

Одлично за право и лево раце употреба.Ние во Најдобрите Брендови надевам дека ќе уживате во оваа квалит�

DEN 359.76
Божиќ Nutcracker Рерна Mitts Тенџере Носителот Поставите Нова Година Кујна Оркестарот Готвење Шпоретот Ракавици Отпорни на Топлина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Божиќ Nutcracker Рерна Mitts Тенџере Носителот Поставите Нова Година Кујна Оркестарот Готвење Шпоретот Ракавици Отпорни на Топлина

НАЈДОБАР ПОДАРОК : Нашата фурна mitts и тенџере носители поставите вклучувајќи 1pcs кујна, фурна ракавици 10.6

DEN 359.76
Alselo Мини Рерната Mitts,2pk - Силиконска Малку Кујнски Ракавици, Отпорни на Топлина со Не се Лизга Зафат и Мека Quilted Памук Поставата
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Alselo Мини Рерната Mitts,2pk - Силиконска Малку Кујнски Ракавици, Отпорни на Топлина со Не се Лизга Зафат и Мека Quilted Памук Поставата

1.МИНИ ГОЛЕМИНА СО МОДАТА на ЖИВОТНИТЕ DESING : Alselo Домашна кујна рерна мит со подолга должина 5.5"X 8", се корис

DEN 359.76
Рерната Мит Сет со Тенџере Носителите - Пакет на 7 Парчиња Црна Силикони Кујна Додатоци - крупните 15 Инчи Шпоретот Mitts Раце Заштита
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Рерната Мит Сет со Тенџере Носителите - Пакет на 7 Парчиња Црна Силикони Кујна Додатоци - крупните 15 Инчи Шпоретот Mitts Раце Заштита

5 инчи), 3 x црното тенџере носители (6.3 инчи); Овој сет навистина го прави вашиот готвење искуство ризик и п

DEN 527.76