• Обновено
Pro&Семејство 30(инчи.) x 72(инчи.) NSF Зелена Епоксидна 5-Полица за Полнење со 54(инчи.) Мислења.Совршено Решение за Дома, Гаража, Комерцијални, Кујна, Засолништа, Магацин, Ба?

Pro&Семејство 30(инчи.) x 72(инчи.) NSF Зелена Епоксидна 5-Полица за Полнење со 54(инчи.) Мислења.Совршено Решение за Дома, Гаража,

Buyers rating:
DEN 496.80

Залиха

На shelving единица бара собранието.Создавање вредни вертикална простор со комерцијални одделение NSF зелена епоксидна полица за полнење.Прилагодливи Shelving за Крајна Подвижност Бидејќи мислења се означени во редовно-распоредени интервали и употреба на сплит ракав систем на собранието, полиците можат лесно да се движи повисока или пониска, во зависност од вашите организациски потреби.Оваа NSF зелена епоксидна полица комплет вклучува (5) жица полиците и (4) 54"(инчи.NSF Наведени во Оваа точка заверена од NSF International, која се фокусира на јавната безбедност, здравје и животна средина.Голем капацитет помага на полица се приспособат на бизнис раст како складирање треба да се развиваат и производ инвентар проширува.Помага да се создаде погодно за складирање решение за вашиот ресторан, хотел, дома, во склад, или гаража.) x 72"(инчи.За максимална флексибилност, зелени епоксидна слој овозможува употребата или суви или влажни средини, со што на единица повеќенаменски инвестиции и тоа е сигурно да се приспособат на вашите постојано се развива потреби.Целокупната Димензии : Должина : 72 Инчи Ширина : 30 Инчи Висина : 54 Инчи Капацитет : 2,250 фунти.Овој комплет може да се пофали атрактивна жица изградба дека работи добро во предниот дел на куќата на малопродажба, како и екранот простори во вашиот бутик, пазар, или други бизнис сала.) shelveseasily држи до 450 кг/секој.Овој метал полица е погоден за широк спектар на апликации.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Семејниот Дом Декоративни Микробранова Стојат Ѕид Агол Проширување со Метална Рамка Дневна Соба,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Семејниот Дом Декоративни Микробранова Стојат Ѕид Агол Проширување со Метална Рамка Дневна Соба,

★ повеќенаменски кујна полица : Тоа е одличен избор за да биде вашата кујна складирање полица, микробра�

DEN 1972.80
14 x 30 Замрзнувач Жица Полица
  • Обновено
Ценетост на стоката:

14 x 30 Замрзнувач Жица Полица

Се прилагодите и да се создаде вашиот совршен единица.До 800 lb капацитет.Зелена Замрзнувач Заврши.Полици�

DEN 1207.20
Полиците јас zr - Американска Земја од Страна на Маса Спалната соба Ноќни Маса Троседот Агол Табела Дневна Соба Дрвени Уметност Управување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Полиците јас zr - Американска Земја од Страна на Маса Спалната соба Ноќни Маса Троседот Агол Табела Дневна Соба Дрвени Уметност Управување

Материјал : гума дрво.Големина : 60 X40 X65cm.Цврсто дрво нога, потрајни, носатотпорни, долг работен век;.Кабин�

DEN 463.20
Канал Производство MW247/P 7 Пан Крајот Оптоварување Undercounter Првично Врвот Лист / Пунџа Пан Управување со Отворена Полица -
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Канал Производство MW247/P 7 Пан Крајот Оптоварување Undercounter Првично Врвот Лист / Пунџа Пан Управување со Отворена Полица -

Издржливи #44; алуминиумска конструкција.Алуминиум агол слајдови со 3" на место помеѓу секој еден.Accommodates 7

DEN 6008.64
LJANNIEMM Две-Слој од не 'Рѓосувачки Челик Складирање Рек-Мултифункционален Складирање Решетката за Кујна Плакарот, Бања, Перална,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LJANNIEMM Две-Слој од не 'Рѓосувачки Челик Складирање Рек-Мултифункционален Складирање Решетката за Кујна Плакарот, Бања, Перална,

ღ[Мултиспецификација за складирање полица] : обични катна висина 16.5" X ширина 13.8" X 11,8" и зголемената катн�

DEN 592.56
Зелена Епоксидна Жица Shelving Мислења | Пакет од 4 Мислења | NSF Комерцијални Тешки | со Царски Altair (Зелена Епоксидна Жица Shelving
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Зелена Епоксидна Жица Shelving Мислења | Пакет од 4 Мислења | NSF Комерцијални Тешки | со Царски Altair (Зелена Епоксидна Жица Shelving

Не се Компатибилни со casters.Полиците се продава одделно.Места се 1 инч во дијаметар.Мислења не може да се п

DEN 1630.80
LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Дома Декорација Отстранлив Количка Макара Агол Складирање Кошница Рек Бања Кат 2 Слоеви, Злато
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Дома Декорација Отстранлив Количка Макара Агол Складирање Кошница Рек Бања Кат 2 Слоеви, Злато

★ Материјал : Метал (ковано железо) ★ Двоен слој за цилиндрични полици, едноставна полици се комбинациј�

DEN 463.20
LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Кат-Стои Ѕид Агол Овошје Зеленчук Складирање Играчка Материјали Кошница Кошница Домаќинство,2
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Кат-Стои Ѕид Агол Овошје Зеленчук Складирање Играчка Материјали Кошница Кошница Домаќинство,2

★ Материјал : пластика; (заштита на животната средина, голем капацитет) ★ Карактеристики : голем капацит

DEN 1600.80
LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Ѕид Агол Дома Декоративни Пластовидно Цевка од Нерѓосувачки Челик Зачин Бања Дневна Соба, 2
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LITINGFC Кујна Складирање Полица Рек Ѕид Агол Дома Декоративни Пластовидно Цевка од Нерѓосувачки Челик Зачин Бања Дневна Соба, 2

★ Мултифункционален рек : Рамна површина и здрав изградба, одлична изработка процес, Со различна висина

DEN 945.60