• Обновено
WYRKYP Ѕид Светилка Прилагодливи Led светлото на рефлекторите Затворен 10W Површината Планината Акцент на самото Место Светилка, Таванот Планината Светлина Тела, Дневн?

WYRKYP Ѕид Светилка Прилагодливи Led светлото на рефлекторите Затворен 10W Површината Планината Акцент на самото Место Светилка,

Buyers rating:
DEN 1605.60

Залиха

【Креативни Акцент На Самото Место Осветлување Карактеристики】 : Modernnimalist Рефлектори, Ѕид Места Светилка.Овој Ѕид Место Светло Може да Биде Аглеста Доста Остро и Ротира, 355° Rotatable,90° нагоре и Надолу, се Сретнат Разни Осветлување Потреби. 【Материјал и Големина】 : Тоа е Префинет од Алуминиум низ Повеќе Процеси.Должина : 7 Cm; Width : 7 Cm; Висина : 15 Cm. 24°Зрак Агол Рефлектори Не Треба да се Сечат Дупки во Таванот, Изработка на Инсталација Повеќе Погодно. 【Детални Информации】 : Овој Плафон центарот на Вниманието ги Вклучува Сите Инсталација на Хардвер, Која Може да Се Инсталира Лесно и Брзо.Опремени со 10 W Led Извор на Светлина, Зрак Агол : 24°, Температура на Бојата : 3000 K, 4000 K, 6000 K. 【Широка Примена】 : Осветлувањето Област на Оваа центарот на Вниманието е 3-5㎡.Овој Ѕид Светилка е Многу Погодна за Секој Модерен Простор Дизајн, Како што се : Дневна Соба, трпезарија, Коридор, Нафта Сликарство Изложба, Позадина Ѕид, Хотел Осветлување, Итн. 【Задоволството на клиентите】 : ве Молиме Не Двоумете се да не Контактирате Доколку Постои каква Било Квалитетот Прашање за Овој Осветлување Тела или Не Сте Задоволни со Вашето Купување.Ние Ќе Ви Одговори Во Рок Од 7/24 Часа.Вие сте Добредојдени да ги Пребарувате Мојата Продавница.Нашата Продавница Главно се Продава Различни Видови на Светилки.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме да се Чувствуваат Слободни да се Консултираат со Мене.Димензии : Должина : 7 Cm Width : 7 Cm Height : 15 Cm Specification : Стил : Нордиските Simplicity Lamp Облик : Таванот Spotlight Material : Aluminum Color : Бела, Black Number на Извори на Светло : 1 Voltage : Ac85-265 VAverage Услуга Живот : 50000 (H)Зрачење Област : 5㎡ -10㎡Извор на Светлина Моќ : 10 WColor Температура : 3000 K, 4000 K, 6000 KLight Код Тип : Led Светло Source Whether да содржи Извор на Светлина : Include Applicable Места : Дневна Соба, трпезарија, Коридор, Нафта Сликарство Изложба, Позадина Ѕид, Хотел Осветлување, Итн.[Пакет Содржина]1 X Spotlight1 X Монтажа Додатоци.

Кон својствата

Style:
Nordic Simplicity
Lamp Shape:
Ceiling Spotlight
Material:
Aluminum
Color:
White, Black
Number of Light Sources:
1
Voltage:
Ac85-265V
Average Service Life:
50000 (H)
Irradiation Area:
5㎡ -10㎡
Light Source Power:
10W
Color Temperature:
3000K, 4000K, 6000K
Light Source Type:
Led Light Source
Whether to Include the Light Source:
Include
Applicable Places:
Living Room, Dining Room, Corridor, Oil Painting Exhibition, Background Wall, Hotel Lighting, Etc.
[Package Contents] :
1 X Spotlight :
1 X Installation Accessories :

Најдобри предлози во категоријата

Соларни Пејзаж Дискутираше Отворено,Т-СОНЦЕ Соларен Погон Градина Место Светла IP65 Водоотпорен Автоматско вклучување/Исклучување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Соларни Пејзаж Дискутираше Отворено,Т-СОНЦЕ Соларен Погон Градина Место Светла IP65 Водоотпорен Автоматско вклучување/Исклучување

(Ве молиме задолжен за повеќе од 6 часа за првата употреба) 【360 °Прилагодливи Светилка Главата】Нашата �

DEN 695.76
XJJZS LED Соларна Пејзаж Рефлектори, Отворено IP67 Водоотпорен Место Светла Соларен Погон, за Ѕид Градина Пат Патеката Тремот Walkway
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XJJZS LED Соларна Пејзаж Рефлектори, Отворено IP67 Водоотпорен Место Светла Соларен Погон, за Ѕид Градина Пат Патеката Тремот Walkway

Висок квалитет умрефрлија алуминиум и акрилни бои, плоштад отворено сончева колона фарови, поликристал

DEN 8406.48
WXJLYZRCXK Ѕид Светилка 2 Пакети на Вниманието Насочено Таванот Планината Светлина Тела, Прилагодливи Површината Монтирани Акцент
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WXJLYZRCXK Ѕид Светилка 2 Пакети на Вниманието Насочено Таванот Планината Светлина Тела, Прилагодливи Површината Монтирани Акцент

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 1778.40
BEXDL Затворен Светлата се Прилагодува Фокусот на Светлината LED светлото на рефлекторите Downlight, Вдлабнати Таванот Осветлување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BEXDL Затворен Светлата се Прилагодува Фокусот на Светлината LED светлото на рефлекторите Downlight, Вдлабнати Таванот Осветлување

Едноставни и Стилски : модерен и едноставен дизајн никогаш не излегува на време, без разлика каде ќе ја и

DEN 1064.88
JUSTSILEI LED Таванот Светлина, LED Следење на Светлина Тела на Вниманието Облека центарот на Вниманието Тела Таванот Светлина (Тело
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JUSTSILEI LED Таванот Светлина, LED Следење на Светлина Тела на Вниманието Облека центарот на Вниманието Тела Таванот Светлина (Тело

Добредојдовте на нашата продавница, нашите светилки, сигурен квалитет, е вашиот најдобар избор.Сијалиц�

DEN 876.00
GKOLED УЛ Наведени Солидна Месинг Пејзаж на Вниманието, Низок Напон на Отворено Насочен Uplight, со 5W MR16 LED Сијалица и Големи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

GKOLED УЛ Наведени Солидна Месинг Пејзаж на Вниманието, Низок Напон на Отворено Насочен Uplight, со 5W MR16 LED Сијалица и Големи

✔СОЛИДНА ТЕШКИДОЛЖНОСТ СТРУКТУРА : Умрефрлија месинг домување и интегрирани сјајот стража со висока ц�

DEN 10079.76
URPOWER Соларни Светилки Водоотпорен Соларни Светилки Отворено 2-во-1 Прилагодливи Соларни центарот на Вниманието Ѕид Светлина Автоматско
 • Обновено
Ценетост на стоката:

URPOWER Соларни Светилки Водоотпорен Соларни Светилки Отворено 2-во-1 Прилагодливи Соларни центарот на Вниманието Ѕид Светлина Автоматско

2 Светлината Нивоа : на слаба светлина режим (10hrs) / high светлина режим (6 часот).Опремени со широка соларен

DEN 1199.76
ZUCKEO 10W RGB Промена на Бојата Пејсажи Осветлување со Брзи Конектори Низок Напон Далечински Управувач LED Пејзаж Светла IP66 Водоотпорен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZUCKEO 10W RGB Промена на Бојата Пејсажи Осветлување со Брзи Конектори Низок Напон Далечински Управувач LED Пејзаж Светла IP66 Водоотпорен

【Далечински Управувач Пејсажи Осветлување со Конектор】2pack 10 W боја на светлина со 4pack жица конектори, з�

DEN 863.76
LUOFDCLDDD центарот на Вниманието,Бела Таваница Место Светла Внатрешна Led Површината Монтирани на Вниманието, Прилагодлива Лента
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LUOFDCLDDD центарот на Вниманието,Бела Таваница Место Светла Внатрешна Led Површината Монтирани на Вниманието, Прилагодлива Лента

(Задоволството на клиентите) : ве Молиме Не Двоумете се да не Контактирате Доколку Постои каква Било К�

DEN 1101.60
Соларни Пејзаж Дискутираше Отворено Безжична 60 Бели Led диоди 2 Црвени Led диоди IP65 Водоотпорен Соларни Сензор за Движење Мрак
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Соларни Пејзаж Дискутираше Отворено Безжична 60 Бели Led диоди 2 Црвени Led диоди IP65 Водоотпорен Соларни Сензор за Движење Мрак

【Нова Верзија Соларни Рефлектори】Посветла 62 Led диоди, вклучувајќи 2 црвени Led диоди.Пошироката 120°Освет

DEN 263.76
UDOOSOL Соларен Погон Место Светла Отворено,Компатибилен со Алекса и Google Асистент,Бојата се Менува Соларни Пејзаж Рефлектори,Bluetooth
 • Обновено
Ценетост на стоката:

UDOOSOL Соларен Погон Место Светла Отворено,Компатибилен со Алекса и Google Асистент,Бојата се Менува Соларни Пејзаж Рефлектори,Bluetooth

Гласовна контрола : Работи со Алекса и Google Асистент,handsfree за контрола вклучување / исклучување,менување �

DEN 2018.40
Соларни Пејзаж Дискутираше Отворено,Т-СОНЦЕ Соларен Погон Градина Место Светла IP65 Водоотпорен Автоматско вклучување/Исклучување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Соларни Пејзаж Дискутираше Отворено,Т-СОНЦЕ Соларен Погон Градина Место Светла IP65 Водоотпорен Автоматско вклучување/Исклучување

【Висока Покриеност Соларни Панели т и се допаѓа да се види сончев панел.можете да се качи на соларен пан

DEN 695.76
InnoGear Соларни Светилки Отворено Градина, Соларни Отворено Светла Декоративни Пејсажи Осветлување Отворено Светла Ѕид Патио Светла
 • Обновено
Ценетост на стоката:

InnoGear Соларни Светилки Отворено Градина, Соларни Отворено Светла Декоративни Пејсажи Осветлување Отворено Светла Ѕид Патио Светла

Висока ефикасност од 1,5 W Поголеми Monocrystalline Силикон Соларен Панел : На фотоелектрически конверзија стапк

DEN 1199.76