• Обновено
WANZSC Безбедност Рефлексивни Налепница Црвено Правоаголна Заштита Рефлектор Универзална Предупредување Рефлектор Автомобил Додатоци за Автомобилски Мотор

WANZSC Безбедност Рефлексивни Налепница Црвено Правоаголна Заштита Рефлектор Универзална Предупредување Рефлектор Автомобил Додатоци

Buyers rating:
DEN 210.96

Залиха

100% сосема нов и висок квалитет. 100% сосема нов и висок квалитет.Funtion : Црвена правоаголна рефлектор, кога светлина сјае, Црвена правоаголна рефлектор ќе се одрази на заслепувачка светлина, дозволувајќи им на другите да знаат каде вашиот автомобил е, дали во темно или во магла, да се заштити вашиот автомобил од случајни судири.Добро изведба и сервис : мисловните decal е професионална производство, висока прецизност, силна сигурност, што го прави сигурен за користење.Високо квалитетен материјал : Рефлексивни налепница е направен од високо‑квалитетна ABS материјали, има супер издржливост, отпорност на абење, висок квалитет на гаранција за трајни употреба.Правоаголна форма дизајн : безбедноста рефлексивни налепница е едноставна правоаголна форма дизајн, да те држи во место ќе околу автомобилот, многу практично во употреба.Карактеристики : Рефлексивни налепница е пред pasting, чистење на прашина, честички на локацијата да биде атипичен, а потоа откине бел филм да го залепите. Едноставна правоаголна форма дизајн, да те држи во место ќе околу автомобилот, многу практично во употреба. Кога светлина сјае, тоа ќе се одрази на заслепувачка светлина, дозволувајќи им на другите да знаат каде вашиот автомобил е, дали во темно или во магла, да се заштити вашиот автомобил од случајни судири.Високо квалитетен материјал : Рефлексивни налепница е направен од високо‑квалитетна ABS материјали, има супер издржливост, отпорност на абење, висок квалитет на гаранција за трајни употреба.Спецификација : Предмет Тип : Рефлексивни Налепница Материјал : ABSSize : Прибл. Професионална изработка, висока прецизност, силна сигурност, што го прави сигурен за користење.Ве молиме бидете сигурни дека тоа ви одговара пред да го купат. Пред pasting, чистење на прашина, честички на локацијата да биде атипичен, а потоа откине бел филм да го залепите.Ве молиме да се чувствуваат слободни да го испрати е-мејл ако има било каков проблем пред или по купувањето, вашиот случај, ќе се сфати сериозно, без оглед на гарантниот период.Функција : 1.57 во (Должина х Ширина)Боја : Red Installation Локација : Автомобил Body Installation Ефект : Рефлексивни Ефект, Сигнализација Околните Vehicles Fitment : Автомобил Motorcycle Package Листа : 1 x Рефлексивни Налепница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

2 во 1 Осветлување Рефлектор, Осветлување Рефлектор Расклопна Универзална Преносни Еластична со Носи Торба за Внатрешна и Надворешна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

2 во 1 Осветлување Рефлектор, Осветлување Рефлектор Расклопна Универзална Преносни Еластична со Носи Торба за Внатрешна и Надворешна

Тоа не заземаат секој простор и може да се носи со вас кога одите надвор за фотографија.Ефектот е мек и п�

DEN 1411.20
Фотографија Осветлување Рефлектор, Универзална Еластична Овална Рефлектор 7 во 1 со Носи Торба за Внатрешна и Надворешна Фотографија
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Фотографија Осветлување Рефлектор, Универзална Еластична Овална Рефлектор 7 во 1 со Носи Торба за Внатрешна и Надворешна Фотографија

Црна рефлектор може да го апсорбира светлината кога снимање златен и сребрен накит, стаклени производи

DEN 796.80
Soonpho 7 Стандард Рефлектор Diffuser Светилка Сенка Сад со 10° /30°/ 50° Степен Саќе Мрежа Бела Мека Крпа за Bowens Планината Студио
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Soonpho 7 Стандард Рефлектор Diffuser Светилка Сенка Сад со 10° /30°/ 50° Степен Саќе Мрежа Бела Мека Крпа за Bowens Планината Студио

Ова се 7" стандард рефлектор планината дијаметар е 9cm со 10° / 30° / 50° степен саќе мрежа, компатибилен за Bowe

DEN 1055.76
Levenhuk Панорама на База 100S Телескоп – Лесен-за-Користење Newtonian Рефлектор за Почетници, за Производство на Остри, Јасни и
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Levenhuk Панорама на База 100S Телескоп – Лесен-за-Користење Newtonian Рефлектор за Почетници, за Производство на Остри, Јасни и

Newtonian одраз телескоп за длабоко небото набљудувања.Отворот 102mm; фокусна должина 700 мм; altазимут AZ2 планин

DEN 2104.80
Celestron - AstroMaster 90EQ Refractor Телескоп - Refractor Телескоп за Почетници - Целосно-Обложена Стакло Оптика - Прилагодлив-Висина
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Celestron - AstroMaster 90EQ Refractor Телескоп - Refractor Телескоп за Почетници - Целосно-Обложена Стакло Оптика - Прилагодлив-Висина

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 8398.80