• Обновено
Алатки Количка Нерѓосувачки Челик Количка Дома Flatbed Преносни Багаж Количка Виткање Шопинг Приколка Количка Количка се Повлече Камион Желка Количка (Боја : Сребро, ?

Алатки Количка Нерѓосувачки Челик Количка Дома Flatbed Преносни Багаж Количка Виткање Шопинг Приколка Количка Количка се Повлече

Buyers rating:
DEN 633.60

Залиха

【По-продажбата на услугата】 : Нашите производи се фабрички директна продажба, обезбедување на квалитет, нашата продавница придава големо значење на клиентите искуство, ние веднаш ќе ви ги реши сите проблеми, ве молиме контактирајте со нас во времето.☁ Ние обично брод во рок од 1-3 работни дена, времето за испорака е 7-20 дена. 4 круга : висок квалитет, од нерѓосувачки челик.Ова не е голем квалитет прашање.☁Шасија материјал : 6 круга : висок квалитет, од нерѓосувачки челик.☁Виткање големина : 6 круга : 58*38*12cm (23*15*5 инчи). 4 круга : 58*38*105cm (23*15*41 инчи)забелешка : ☁ Ние само го продаде колички.☁ Тркала материјал : 6 тркала : сина тешки casters. 4 круга : 250 kg.Дали сакате да се движат предмети за домаќинството, штици или багаж,, оваа мала количка може да го направи тоа!Без оглед на тоа каде се користи, свитлива структура е идеален за лесно складирање во гаражи, подруми, канцеларии, магацински простории или во складишта.Ве молиме погледнете го вистински производ!☁ Поради тоа што е рачно да се мери, за грешка од 1-5 cm е нормално!☁ Ние имаме многу слични популарни производи, ве молиме кликнете на за да влезете во нашата продавница, ние ќе ви каже уникатни стилови и специјални производи.5 cm дијаметар * 3cm дебели. 4 круга : 7.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

SHUBIAO-wwcha Вреќа Камион,Преносни Количка за Транспорт Количка Тешки Рака Камиони Качување Скалило Камион 6 Анти Пункција Пневматици
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SHUBIAO-wwcha Вреќа Камион,Преносни Количка за Транспорт Количка Тешки Рака Камиони Качување Скалило Камион 6 Анти Пункција Пневматици

【ТОВАРОТ КАПАЦИТЕТ】Оваа рака камион за скалите обезбедува 330 кг поддршка капацитет за вас и значителн�

DEN 7131.84
BINGFANG-W Шопинг Количка Виткање Шопинг Количка,Качување Скалило Количка Количка со Голем Капацитет на Перење Комунални Количка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BINGFANG-W Шопинг Количка Виткање Шопинг Количка,Качување Скалило Количка Количка со Голем Капацитет на Перење Комунални Количка

Лесен За Употреба – совршен за Младите & Стариот, на пригоден начин да купуваат намирници и патување.На �

DEN 1216.80
HIMU Напојува Качување Скалило Рака Камион, Електрични Скалило Алпинист Количка за Нагоре и Надолу по Скалите со Батерија 48V/17AH,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HIMU Напојува Качување Скалило Рака Камион, Електрични Скалило Алпинист Количка за Нагоре и Надолу по Скалите со Батерија 48V/17AH,

ЕЛЕКТРИЧНИ РАКА КОЛИЧКА : електрични рака количка за качување по скали се користат главно за висок пора�

DEN 2759.76
BRZX Скалило Алпинист Рака Камион, Преносни Виткање Количка 460lbs Капацитет 6 Тркала Виткање Количка Прилагодлива Висина, Сите Терен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BRZX Скалило Алпинист Рака Камион, Преносни Виткање Количка 460lbs Капацитет 6 Тркала Виткање Количка Прилагодлива Висина, Сите Терен

【ТРАЈНИ ИЗГРАДБА】Нашите виткање количка е дизајниран да се намали напорите случува и downstairs.Изградена

DEN 1809.60
Харпер Камиони 108-24 45-Инчен Висока од 22-Инчен Широк Заварување Цилиндар Рака Камион со 7-Инчен Полу-Пневматски Тркала
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Харпер Камиони 108-24 45-Инчен Висока од 22-Инчен Широк Заварување Цилиндар Рака Камион со 7-Инчен Полу-Пневматски Тркала

45Инчен висока од 22Инчен широк, 19 lbs.Заградата синџир висина 24Инчен.За малите продавници со цврста површ�

DEN 2021.52
VEVOR Качување Скалило Количка, Преносни Виткање Количка со 6 Тркала, Скалило Алпинист Рака Камион со Прилагодлива Рачка за Влечење,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

VEVOR Качување Скалило Количка, Преносни Виткање Количка со 6 Тркала, Скалило Алпинист Рака Камион со Прилагодлива Рачка за Влечење,

【ТОВАРОТ КАПАЦИТЕТ】 Оваа рака камион за скалите обезбедува 330 кг поддршка капацитет за вас и значителн

DEN 1919.76
Рака Камиони Hua Алуминиум Количка за Рака Камион, Товарен Количка Количка Комунални Количка, за Патување Канцеларија Авто се Движат,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Рака Камиони Hua Алуминиум Количка за Рака Камион, Товарен Количка Количка Комунални Количка, за Патување Канцеларија Авто се Движат,

● Specifications Name : Рака Камиони / Количка / Вреќа Truck Material : Алуминиум легура+PPLoad капацитет : 68kg Expanded големин�

DEN 4915.44
Рака Камион Тешки-Должност Количка со Рамка, што се Користи за Couriers да се Движи Стоката, Истовар на Стока, и Превоз на Багаж
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Рака Камион Тешки-Должност Количка со Рамка, што се Користи за Couriers да се Движи Стоката, Истовар на Стока, и Превоз на Багаж

✔ Свитлива / компактен : Опремен со виткање носот плоча и гнездење тркала, количка може да биде укината с

DEN 832.80
Swadhin Преносни Рака Камион Виткање 150kg Капацитет Багаж Количка со 6 Тркала за Багаж Лични Патување Авто Движат и Користење Платформа
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Swadhin Преносни Рака Камион Виткање 150kg Капацитет Багаж Количка со 6 Тркала за Багаж Лични Патување Авто Движат и Користење Платформа

Тешки изградба дизајн, на база на плочата е направен од висококвалитетни PP пластика, Нашите лесни рака к

DEN 336.00
Shoppingcartgg Рака Камиони Притисни Количка,Платформа Камиони, Мали апарати за Домаќинство Телескопски Приколка, Свитлива и Лесно
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Shoppingcartgg Рака Камиони Притисни Количка,Платформа Камиони, Мали апарати за Домаќинство Телескопски Приколка, Свитлива и Лесно

[Квалитетен материјал] Овој производ е направен од висококвалитетна железна прачка + инженеринг пласти�

DEN 1987.20
JUSTSHENGKUANG Црна Виткање Багаж Количка Светлина Алуминиум Расклопна Преносни Пати До Dolly Рака Камион за Патување се Движат и
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JUSTSHENGKUANG Црна Виткање Багаж Количка Светлина Алуминиум Расклопна Преносни Пати До Dolly Рака Камион за Патување се Движат и

Лесно да се соберат, лесен и брзо да го инсталирате, со користење на висококвалитетни материјали за издр

DEN 1917.60
KAAYEE Преносни Виткање Расклопна Алуминиум Количка Dolly Притисни Камион Количка Багаж Автомобил Скалило Алпинист Рака Камион Прилагодливи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KAAYEE Преносни Виткање Расклопна Алуминиум Количка Dolly Притисни Камион Количка Багаж Автомобил Скалило Алпинист Рака Камион Прилагодливи

【МултиФункција Рака Камион】 : На KAAYEE рака автомобил е погоден за многу прилики, совршен за извршување т

DEN 1079.76