• Обновено
Panduit FXTRP8NUSSNF058 QuickNet Подигнат Кабел Собранието Аква

Panduit FXTRP8NUSSNF058 QuickNet Подигнат Кабел Собранието Аква

Buyers rating:
DEN 18408.48

Залиха

Влакна Тип - OM3. Број на Влакна - 12. Стандарди Сретна и - ги Исполнува или го надминува ISO/IEC 11801, минлив исхемичен напад/EIA-568-В. 3, минлив исхемичен напад-604-5 (FOCIS-5), минлив исхемичен напад/EIA-568-В. 1, Ro HS Согласност.Апликација - Поврзете повеќе MPO-врз основа на инфраструктурни компоненти на LC-врз основа на компоненти, како што е LAN прекинувачи, сервери, печ панели, и зона области на дистрибуција.Тип На Производ - Се Подигнат Кабел Собранието.Влакна Тип - OM3. Број на Влакна - 12. Стандарди Сретна и - ги Исполнува или го надминува ISO/IEC 11801, минлив исхемичен напад/EIA-568-В. 3, минлив исхемичен напад-604-5 (FOCIS-5), минлив исхемичен напад/EIA-568-В. 1, Ro HS Согласност.Апликација - Поврзете повеќе MPO-врз основа на инфраструктурни компоненти на LC-врз основа на компоненти, како што е LAN прекинувачи, сервери, печ панели, и зона области на дистрибуција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Замена Радио Жици Темперамент за 2006 година Меркур Маринер Погодност Спорт Комунални 4-Врата 2.3 L - Автомобил Стерео Конектор
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Замена Радио Жици Темперамент за 2006 година Меркур Маринер Погодност Спорт Комунални 4-Врата 2.3 L - Автомобил Стерео Конектор

Замена 2006 Меркур Маринер Радио Жици Се Подигнат.ОЕМ споредливи.Пред исти врски, нема потреба за спојува�

DEN 95.76
Замена Радио Жици Темперамент за 1988 Пикап База Стандард Кабината Камионот 2-Врата 3.0 L - Автомобил Стерео Конектор
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Замена Радио Жици Темперамент за 1988 Пикап База Стандард Кабината Камионот 2-Врата 3.0 L - Автомобил Стерео Конектор

Замена за 1988 Пикап Радио Жици се Подигнат.ОЕМ споредливи.Пред исти врски, нема потреба за спојување или �

DEN 71.76
КОНСТАНТЕН Аудио 6+-Инчен 6 6.5 6.75 Говорник Инсталирате Адаптер Плочи и Жица Темперамент за изберете ФОЛКСВАГЕН Фолксваген 2009-2015
  • Обновено
Ценетост на стоката:

КОНСТАНТЕН Аудио 6+-Инчен 6 6.5 6.75 Говорник Инсталирате Адаптер Плочи и Жица Темперамент за изберете ФОЛКСВАГЕН Фолксваген 2009-2015

Користете го за да додадете резервни јазик фабрика вратата локација забрзува инсталација време.Говорн

DEN 478.80
Замена Радио Жици Темперамент за 2001 година, Suzuki Grand Vitara XL-7 Туринг Спорт Комунални 4-Врата 2.7 L - Автомобил Стерео Конектор
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Замена Радио Жици Темперамент за 2001 година, Suzuki Grand Vitara XL-7 Туринг Спорт Комунални 4-Врата 2.7 L - Автомобил Стерео Конектор

Замена 2001 Година, Suzuki Grand Vitara Радио Жици Се Подигнат.ОЕМ споредливи.Пред исти врски, нема потреба за спој�

DEN 348.00
AMI MDI да ПОМОШЕН 3,5 мм Женски Џек Музика Медиуми Интерфејс Кабел Адаптер | Компатибилен со Audi A6L П5 Q7 A8 S5 А5 A4L А3 ФОЛКСВАГЕН
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AMI MDI да ПОМОШЕН 3,5 мм Женски Џек Музика Медиуми Интерфејс Кабел Адаптер | Компатибилен со Audi A6L П5 Q7 A8 S5 А5 A4L А3 ФОЛКСВАГЕН

ОНА што Е ЗА Ова е Нова Музика Интерфејс AMI СМИ да ПОМОШЕН женски Адаптер Кабел, кој Едноставно можете да

DEN 251.76