• Обновено
X-DREE 4 Делови Телескопски FM Радио во ЖИВО Антена Антенски 1pcs 435mm Долго(ТВ Telescopica FM 4 sezioni lunga 1pz 435mm

X-DREE 4 Делови Телескопски FM Радио во ЖИВО Антена Антенски 1pcs 435mm Долго(ТВ Telescopica FM 4 sezioni lunga 1pz 435mm

Buyers rating:
DEN 820.80

Залиха

Земја на Производство : КИНА.Материјал : Steel.Net Тежина : 7g.Пакет Содржина : 1 x Телескопски Антена(Contenuto della confezione : 1 x telescopica.Главната Боја : Сребро на Ѕвонење(Colore principale : tono argento. 4 Секции Телескопски FM Радио во ЖИВО Антена Антенски 1pcs 435mm Long Product Опис : телескопски антена антенски.Главно се користи во телевизија, радио, електрични играчка, далечински управувач, светилки и фенери, VCD, и други специјални конфигурации комуникации антена и железо и алатки за антена и други електроника производи.Одлична замена за вашиот оштетен ТВ антена или FM радио антена.Главно се користи во телевизија, радио, електрични играчка, далечински управувач, светилки и фенери, VCD, и други специјални конфигурации комуникации антена и железо и алатки за антена и други електроника производи.Одлична замена за вашиот оштетен ТВ антена или FM радио антена.Спецификација : Име на Производ : Телескопски Antenna Total Големина : 130 x 5mm Sections : 4 Net Тежина : 7g Material : Steel Color : Сребро Tone Unstretched Големина : 130mm Full Должина : 435mm Max Дијаметар : 5mm Package Содржина : 1 x Телескопски Antennadescription во Spanish TV Telescopica FM 4 sezioni lunga 1pz 435mm Paese ди produzione : CINAMateriale : acciaio Peso netto : 7g Contenuto della confezione : 1 x telescopica Colore principale : tono argento.

Кон својствата

Product Name:
Telescopic Antenna
Total Size:
130 x 5mm
Sections:
4
Net Weight:
7g
Material:
Steel
Color:
Silver Tone
Unstretched Size:
130mm
Full Length:
435mm
Max Diameter:
5mm
Package Content:
1 x Telescopic Antenna :
description in Spanish :
TV Telescopica FM a 4 sezioni lunga 1pz 435mm :
Paese di produzione:
CINA
Materiale:
acciaio
Peso netto:
7g
Contenuto della confezione:
1 x telescopica
Colore principale:
tono argento

Најдобри предлози во категоријата

MASO Автомобил Антенски Splitter Планината SMA SMB DAB AM FM GPS за во Автомобил Антенски Антена & 5M(16.4 ft) Продолжување Комплет
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MASO Автомобил Антенски Splitter Планината SMA SMB DAB AM FM GPS за во Автомобил Антенски Антена & 5M(16.4 ft) Продолжување Комплет

★100% сосема нов,ќе се Применуваат до оригиналниот систем за навигација и во цртичка DAB дигитална радио п�

DEN 1679.76
Bingfu Возило Шунка Радио Мобилни Радио Антена Двојна Бенд VHF UHF 136-174MHz 400-470MHz Аматерски Радио Низок Профил NMO Монтирање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Bingfu Возило Шунка Радио Мобилни Радио Антена Двојна Бенд VHF UHF 136-174MHz 400-470MHz Аматерски Радио Низок Профил NMO Монтирање

Фреквентен Опсег : VHF 136174 MHz, UHF 400470 MHz.Антена Висина : 9cm; Насока : Omniнасока;.Антена Монтажа : NMO Планината;.Ко�

DEN 1761.60
XQRYUB Автомобил Радио Антена,Ајкула перка Антена Декорација,Антена Маска,автомобил Антена,Одговара за Volkswage Голф 4 5 67 mk6
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XQRYUB Автомобил Радио Антена,Ајкула перка Антена Декорација,Антена Маска,автомобил Антена,Одговара за Volkswage Голф 4 5 67 mk6

*Автомобил Ајкула Перка антената е направена од еколошки АБС материјал,оттука таа е цврсти и издржливи,�

DEN 1226.16
NCUIXZH Автомобил Декорација Ајкула Перка ,за Антена со Сигнал Радио Посветена, за Антена на Покрив Опашка за Антена Измена Без Удирање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

NCUIXZH Автомобил Декорација Ајкула Перка ,за Антена со Сигнал Радио Посветена, за Антена на Покрив Опашка за Антена Измена Без Удирање

Единствена рационализација ајкула fin дизајн се направени од издржлив АБС материјал, кој е поубаво за ва�

DEN 1425.60
Goupchn 27Mhz БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио Антена со BNC Машки Конектор Мека Камшик за Преносни Рачен БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио, Мобилен Радио,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Goupchn 27Mhz БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио Антена со BNC Машки Конектор Мека Камшик за Преносни Рачен БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио, Мобилен Радио,

CB антени се направени од висок квалитет на бакар материјал кој е мек, флексибилен и да се издржливи и нем

DEN 191.76
Bingfu BNC Машки да се Женски Bulkhead Планината RG58 Coax Скокач Кабел 60cm 2 нозе за Безжичен Микрофон Систем Примачот на БЛАГАЈНИЧКИТЕ
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Bingfu BNC Машки да се Женски Bulkhead Планината RG58 Coax Скокач Кабел 60cm 2 нозе за Безжичен Микрофон Систем Примачот на БЛАГАЈНИЧКИТЕ

Примена : БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио, Полицијата Радио Скенер, Мобилен Радио, двонасочна Радио, Шунка Радио, Ра�

DEN 227.76
Acouto 16 инчен Антенски Антена, Автомобил Стерео Радио Антена Сигнал Покривот Јарболот Камшик Антенски Enhanced Антена Црна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Acouto 16 инчен Антенски Антена, Автомобил Стерео Радио Антена Сигнал Покривот Јарболот Камшик Антенски Enhanced Антена Црна

Направени од високо квалитетен материјал за издржливост.Заврши со антибучава перформанси.Приемниот де

DEN 782.40
Автомобил Антена Планината Заграда, Ancable Возило БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио Мобилни Воки Токи Кровна Антена Планината Фиксна Стапка Компатибилен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Автомобил Антена Планината Заграда, Ancable Возило БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио Мобилни Воки Токи Кровна Антена Планината Фиксна Стапка Компатибилен

Висок Квалитет : 100% Сосема нов.Направен од челик, има добри издржливост и може да се користи за долго вре�

DEN 239.76
EuisdanAA Црна ПВЦ Флексибилни Автомобил Покривот Монтирани FM/AM Радио Антена Антенски Продолжување Кабел(Кабел де extensión aéreo
 • Обновено
Ценетост на стоката:

EuisdanAA Црна ПВЦ Флексибилни Автомобил Покривот Монтирани FM/AM Радио Антена Антенски Продолжување Кабел(Кабел де extensión aéreo

Име на производ : Автомобил FM / AM Радио Антена; Материјал : Пластични,Метални,ПВЦ.Пакет Содржина : 1 x Автом�

DEN 371.76
Bingfu VHF UHF 144/430MHz Мобилен Радио Антена Двојна Бенд 136-174MHz 400-470MHz Возило Шунка Радио NMO Монтирање на Антена за Автомобил
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Bingfu VHF UHF 144/430MHz Мобилен Радио Антена Двојна Бенд 136-174MHz 400-470MHz Возило Шунка Радио NMO Монтирање на Антена за Автомобил

Фреквентен Опсег : VHF 136174 MHz, UHF 400470 MHz.Антена Висина : 16 инчен; Насока : Omniнасока;.Антена Монтажа : NMO Планина�

DEN 397.44
Магнетни Вшмукување Антена, 31cm Антената на Безжичниот Модул Морон Антена, Машки Адаптер за БЛАГАЈНИЧКИ Радио Антена Предавателот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Магнетни Вшмукување Антена, 31cm Антената на Безжичниот Модул Морон Антена, Машки Адаптер за БЛАГАЈНИЧКИ Радио Антена Предавателот

Основата е magnetically монтирани, не е лесно да се падне, и може да се adsorbed на различни уреди.Овој производ е н�

DEN 800.64