• Обновено
Shortwave Антена 4Б‑100w 20meters Јаже Shortwave Радио Антена ABS Сигнал Acceptment Делови со Голема Топлина Дисипација Област

Shortwave Антена 4Б‑100w 20meters Јаже Shortwave Радио Антена ABS Сигнал Acceptment Делови со Голема Топлина Дисипација Област

Buyers rating:
DEN 1698.96

Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 【Голема Топлина Дисипација Област】shortwave антена има голема топлина дисипација област, можат подобро да се одржи долгорочна операција, со стабилни перформанси. 【Висок Квалитет】На shortwave радио антена е направен од висок квалитет на АБС материјал, кој може да бидете сигурни дека на издржливост и стабилност на производот. 【Лесно да се Инсталира】антената има мазна површина за непречено инсталација, Еден‑парче калапи без burrs, може да ви донесе повеќе погодност. 【Погодно】На долга линија shortwave антената што е мал во големина и лесен во тежина, може да го намали оператори' замор за една рака операција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Goupchn 27Mhz БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио Антена со BNC Машки Конектор Мека Камшик за Преносни Рачен БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио, Мобилен Радио,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Goupchn 27Mhz БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио Антена со BNC Машки Конектор Мека Камшик за Преносни Рачен БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио, Мобилен Радио,

CB антени се направени од висок квалитет на бакар материјал кој е мек, флексибилен и да се издржливи и нем

DEN 191.76
Автомобил Антена Планината Заграда, Ancable Возило БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио Мобилни Воки Токи Кровна Антена Планината Фиксна Стапка Компатибилен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Автомобил Антена Планината Заграда, Ancable Возило БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио Мобилни Воки Токи Кровна Антена Планината Фиксна Стапка Компатибилен

Висок Квалитет : 100% Сосема нов.Направен од челик, има добри издржливост и може да се користи за долго вре�

DEN 239.76
DC се Хранат Пристрасност Tee, RF Микробранова HF Пристрасност Tee 50К-60MHz Активна Антена Напојување Широк-Бенд Засилувач Излезниот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DC се Хранат Пристрасност Tee, RF Микробранова HF Пристрасност Tee 50К-60MHz Активна Антена Напојување Широк-Бенд Засилувач Излезниот

Широк Фреквентен : Ова DC пристрасност tee има широк фреквентен опсег од 50 KHz до 60 MHz.RF Моќ : Пристрасност tees �

DEN 1898.40
Универзален Автомобил Антена, 3 Автомобил Краток Антена Автомобил Краток Антена Карбонски Влакна Завртка Радио Краток Антена Антенски
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Универзален Автомобил Антена, 3 Автомобил Краток Антена Автомобил Краток Антена Карбонски Влакна Завртка Радио Краток Антена Антенски

[Универзална] Универзална одговара дизајн, овој Автомобил Радио Антена е погоден за повеќето возила со

DEN 1987.20
NCUIXZH Автомобил Декорација Ајкула Перка ,за Антена со Сигнал Радио Посветена, за Антена на Покрив Опашка за Антена Измена Без Удирање
  • Обновено
Ценетост на стоката:

NCUIXZH Автомобил Декорација Ајкула Перка ,за Антена со Сигнал Радио Посветена, за Антена на Покрив Опашка за Антена Измена Без Удирање

Единствена рационализација ајкула fin дизајн се направени од издржлив АБС материјал, кој е поубаво за ва�

DEN 1425.60
XQRYUB Автомобил Радио Антена,Ајкула перка Антена Декорација,Антена Маска,автомобил Антена,Одговара за Volkswage Голф 4 5 67 mk6
  • Обновено
Ценетост на стоката:

XQRYUB Автомобил Радио Антена,Ајкула перка Антена Декорација,Антена Маска,автомобил Антена,Одговара за Volkswage Голф 4 5 67 mk6

*Автомобил Ајкула Перка антената е направена од еколошки АБС материјал,оттука таа е цврсти и издржливи,�

DEN 1226.16